Sport.Goniec.pl > Dawid Kubacki

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki
03.09.2023 10:52 Dawid Kubacki żył w strachu. Musiał się przełamać, trenerzy wpadli na doskonały pomysł

Dawid Kubacki jest jednym z liderów kadry w skokach narciarskich i mistrzem świata. Polak mógłby jednak w ogóle nie zdobyć tych osiągnięć, gdyby w dzieciństwie nie wyzbył się jednego lęku. To mogło zupełnie zablokować jego karierę. 

Dawid Marta Kubaccy
16.08.2023 22:37 Dawid i Marta Kubaccy przekazali radosne wieści. Kibice długo trzymali za to kciuki

Dawid Kubacki i jego żona Marta przeżyli niedawno wyjątkowo trudne chwile. Wszystko przez poważne problemy zdrowotne żony skoczka narciarskiego. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że najgorsze mają już za sobą. Właśnie przekazali radosne wieści.

dawid kubacki marta kubacka
16.08.2023 14:22 Rodzina Kubackich pokazała zdjęcia z wakacji. Słynna mama doceniona przez fanów

Dawid Kubacki będzie miał wiele czasu na regenerację - może w spokoju spędzić czas ze swoją rodziną. Chwile wypoczynku rodziny Kubackich udostępniła żona skoczka, Marta. Kobieta pochwaliła się również jednym wyczynem, za co została doceniona przez fanów.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
08.08.2023 16:39 Marta Kubacka opublikowała zdjęcie córki i od razu zauważyła podobieństwo. Jednak nie wykapany tata

Marta Kubacka lubi chwalić się na Instagramie swoim życiem rodzinnym. Ostatnio zamieściła nowe zdjęcie jednej ze swoich córek. Zobaczyła w niej jednak kogoś innego niż swojego męża. Dała mu jeszcze prztyczka w nos. 

Dawid Kubacki
08.08.2023 13:36 Dawid Kubacki jest pilnym studentem. Jego wykształcenie może zadziwić

Dawid Kubacki znany jest jako jeden z najciężej pracujących polskich skoczków. Na swój sukces musiał zarobić nie tylko talentem, ale również ogromnym wysiłkiem. Podobnie było z wykształceniem. Nic nie przyszło mu łatwo. 

Dawid Kubacki
01.08.2023 14:18 Dawid Kubacki bał się, że nie będzie mógł już więcej skakać. Prawdę wyznał dopiero teraz

Dawid Kubacki wrócił już do skakania w zawodach i pojawi się w najbliższym konkursie Letniego Grand Prix w Szczyrku. W rozmowie z dziennikarzami mówił o ogromnej uldze związanej ze skakaniem. Bał się, że już nigdy nie wróci do ukochanego sportu. Wyznał prawdę dziennikarzom.

Dawid Kubacki Marta Kubacka
29.07.2023 11:59 Nowe doniesienia z domu Marty i Dawida Kubackich. "Mamy drobne problemy"

O zdrowie Marty Kubackej martwił się nie tylko ukochany mąż, bo jej walce o życie kibicowała cała Polska. Chociaż małżeństwo powoli wraca do normalności, to nie wszystko wygląda tak, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dawid Kubacki wyznał, co sprawia im największy problem. 

Dawid Kubacki z żoną Martą
15.07.2023 08:45 Tragedia rodziny Dawida Kubackiego. Ojciec skoczka ujawnił dramatyczne kulisy

Ostatnie miesiące były dla Dawida Kubackiego oraz jego rodziny bardzo ciężkim okresem w ich życiu. Poważne problemy zdrowotne małżonki skoczka, Marty zmusiły zawodnika do zrezygnowania z występów w Pucharze Świata. W trudnym czasie zawodnik nieustannie wspierał żonę, towarzysząc jej w szpitalu. Wstrząsające kulisy dramatu rodziny przybliżył ojciec mistrza świata, Edward. - Było widać, że bardzo cierpiał. Tego nie da się opisać - mówił w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl.

Dawid Kubacki w nowej roli
10.07.2023 12:59 Dawid Kubacki w niecodziennej odsłonie. Skoczek z wizytą na lotnisku

Dawid Kubacki jeszcze tydzień temu świętował zdobycie złotego medalu na Igrzyskach Europejskich. W miniony weekend polski skoczek znany ze swojej pasji do lotnictwa pojawił się na lotnisku w Nowym Targu na XII Pikniku Lotniczym. 33-latek poprowadził nawet wykłady, czym zaskoczył obecnych na miejscu fanów.

Dawid i Marta Kubaccy
04.07.2023 14:46 Dawid Kubacki przekazał nowe wieści o stanie zdrowia małżonki. "Możemy żyć normalnie"

W marcu Dawid Kubacki zrezygnował ze startów w końcowej fazie sezonu Pucharu Świata. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych jego małżonki, Marty, która na kilka tygodni wylądowała w szpitalu. Po blisko czterech miesiącach od dramatycznych wydarzeń skoczek zdradził, jak obecnie czuje się jego żona. Przekazał bardzo ważne wieści.

Dawid Kubacki
01.07.2023 22:59 Dawid Kubacki złoty medal zadedykował żonie. Po dekoracji zmienił zdanie

Wielki powrót Dawida Kubackiego! Nasz mistrz nie dał szans swoim rywalom podczas konkursu skoków rozgrywanych w ramach Igrzysk Europejskich. Nasz mistrz nie krył radości po zmaganiach na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Początkowo dedykacja za zwycięstwo powędrowała do żony Marty, niedługo po tym sportowiec zmienił jednak zdanie.

Dawid Kubacki
01.07.2023 20:56 Dawid Kubacki zdobył złoty medal na Igrzyskach Europejskich. Niesamowity skok Polaka

Fani skoków narciarskich mogą być szczęśliwi i dumni - Dawid Kubacki podczas skoków na Wielkiej Krokwi poszybował najdalej, czym zapewnił sobie złoty medal Igrzysk Europejskich. Jego zwycięstwo nie od razu było pewne.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
01.07.2023 13:45 Dawid Kubacki podjął ważną decyzję. Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej

Dawid Kubacki przekazał najnowsze wieści na temat zdrowia żony i swojej sportowej przyszłości. Skoczek w poprzednim sezonie przerwał dobrą passę i zajął się przebywającą w szpitalu Martą Kubacką. Czy w obliczu rodzinnych tych wydarzeń utytułowany 33-latek będzie w stanie powtórzyć sportowe wyczyny w nadchodzących latach, czy zamierza odpuścić walkę o najwyższe laury i skupić się na najbliższych? Dawid Kubacki ostatecznie potwierdził swoje stanowisko. 

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
14.06.2023 10:39 Piękne sceny w domu Dawida Kubackiego. Marta Kubacka zamieściła rozczulające nagranie

Dawid Kubacki szykuje się do sezonu letniego, a przy okazji spędza sporo czasu z rodziną. Jego żona, Marta Kubacka, zamieściła nagranie ze wspólnych porządków z małą Zuzanną. Rozczulające wideo.

Dawid Kubacki Marta Kubacka
08.06.2023 09:39 Zabawne nagranie Marty Kubackiej hitem w sieci. "Zostań przy skokach"

Marta Kubacka wraca do zdrowia po poważnych problemach kardiologicznych. W sieci opublikowała humorystyczne nagranie, na którym widzimy Dawida Kubackiego rysującego z córeczką. Małżonce skoczka "dzieło" wyraźnie nie przypadło do gustu. Wideo skwitowała wymownym komentarzem.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
07.06.2023 10:56 Tak wygląda dziś życie Dawida Kubackiego i jego żony Marty. Skoczek o codzienności rodziny

Po ciężkim okresie w życiu Dawid Kubacki oraz jego żona Marta powoli wracają do normalności. Skoczek uczestniczy w pełnych treningach przed startem igrzysk europejskich, a jego małżonka czuje się już coraz lepiej. "Jesteśmy już na dobrych torach. Odciąża nas to bardzo psychicznie i fizycznie. Można się zatem skupić na dalszym życiu" - oznajmił medalista olimpijski w rozmowie z Interia Sport.

Dawid Marta Kubaccy
20.05.2023 13:30 Dawid Kubacki o sytuacji w rodzinie. "Można powiedzieć, że mamy drobne problemy"

Dawid Kubacki wznowił treningi, czym uszczęśliwił polskich fanów. W rozmowie z portalem skijumping.pl zdradził, jak obecnie wygląda jego życie rodzinne. Wspominał również moment, w którym dowiedział się, że jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala. - Można powiedzieć, że że mamy drobne problemy - oznajmił skoczek.

Dawid Kubacki
15.05.2023 22:12 Rewelacyjne wieści o Dawidzie Kubackim, PZN właśnie potwierdził. Kibice tylko na to czekali

Polski Związek Narciarski ogłosił skład reprezentacji Polski skoczków na nadchodzący sezon 2023/24. Wśród kadrowiczów znalazł się także Dawid Kubacki. Na liście nie brakuje jednak zaskoczeń. 

Dawid Kubacki
08.05.2023 10:36 Rewelacyjne wieści o Dawidzie Kubackim. Pokazał nagranie, kibice długo czekali

Fantastyczne wieści dla kibiców skoków narciarskich. Dawid Kubacki właśnie wrzucił na swoje media społecznościowe migawki z treningu halowego, co może oznaczać tylko jedno – wielki powrót. Polski skoczek po niedawnych trudnych chwilach w życiu prywatnym wstrzymał starty w Pucharze Świata i wrócił do rodziny, zastanawiając się nawet, czy nie przerwać kariery sportowej. Na szczęście stan zdrowia jego żony znacznie się poprawił. Marta Kubacka wyszła ze szpitala i czuje się już lepiej, co może oznaczać powrót jej męża do skoków.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
07.05.2023 17:18 Pierwszy wpis Marty Kubackiej po wyjściu ze szpitala. Żona Dawida Kubackiego pokazała blizny

Marta Kubacka niedawno opuściła w końcu szpital, gdzie bardzo długo walczyła z problemami kardiologicznymi. Na szczęście ciężki okres zdaje się być już dawno za nią i rodzina Kubackich w końcu może cieszyć się sobą wspólnie w domu. Teraz żona Dawida Kubackiego opublikowała w mediach społecznościowych przejmujący post, w którym dzieli się z odbiorcami zdjęciami blizn. "Blizny, blizny jedne z nielicznych, które mam na swoim ciele. Prawda jest taka gdyby nie one, mnie na tym świecie już by nie było… " – napisała.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
05.05.2023 22:12 Marta Kubacka wyszła ze szpitala i pokazała zdjęcie. Wielkie poruszenie w sieci

Marta Kubacka po długiej walce życie jest już w domu z rodziną i stara się wrócić do starej rzeczywistości. Jeszcze raptem kilka tygodni temu cała Polska żyła dramatem jej rodziny, a teraz ukochana polskiego skoczka pokazała rozczulający obrazek. Fani byli zachwyceni!

Dawid Marta Kubaccy
05.05.2023 14:17 Marta Kubacka powróciła na Instagram. Żona Dawida Kubackiego opublikowała nowy wpis

Marta Kubacka wraca do zdrowia po poważnych problemach kardiologicznych, z którymi borykała się w ostatnich miesiącach. Żona Dawida Kubackiego po tygodniach spędzonych w szpitalu od pewnego czasu przebywa już w domu. W ostatnich dniach małżonka polskiego skoczka powróciła również do aktywności w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawił się nowy wpis.

Dawid Kubacki
04.05.2023 23:01 Dawid Kubacki przekazał świetne informacje. Polacy długo czekali

Dawid Kubacki wrócił do treningów z pozostałymi skoczkami z polskiej kadry. Nasi reprezentanci trenują w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale (łódzkie). Nasz mistrz w szczerych słowach opisał trudną sytuację rodzinną oraz perspektywę powrotu do skoków narciarskich.

Dawid Kubacki
03.05.2023 13:21 Dawid Kubacki podjął trudną decyzję ws. dalszej kariery. Thurnbichler wszystko ujawnił

Dawid Kubacki niezwłocznie przerwał zmagania w ramach Pucharu Świata, by towarzyszyć żonie znajdującej się w szpitalu. Na szczęście stan Marty Kubackiej już się poprawił, jednak skoczek mocno zastanawiał się nad przerwaniem kariery sportowej. Czy Dawid Kubacki ostatecznie wróci na skocznię? Właśnie podął decyzję. 

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
01.05.2023 18:13 Dawid Kubacki wraca do treningów. Marta Kubacka czuje się lepiej?

Dawid Kubacki i Marta Kubacka są już na nowym etapie leczenia? Thomas Thurnbichler wygadał się podczas rozmowy z portalem Skijumping.pl. Polski skoczek wie już, jak będzie wyglądał jego sezon letni. Czy wróci na skocznię? Jak czuje się jego małżonka?

Piotr Żyła, Dawid Kubacki
28.04.2023 12:36 Piotr Żyła zabrał głos nt. Dawida Kubackiego. Piękne słowa, "będzie dla Dawida dodatkową motywacją"

Piotr Żyła oraz Dawid Kubacki przez niemal cały miniony sezon byli motorami napędowymi polskiej kadry w skokach narciarskich. Jak wiadomo, ten drugi w pewnym momencie musiał wycofać się ze sportowych zmagań ze względu na stan zdrowia żony. Po dramatycznych wydarzeniach, słowa wsparcia popłynęły z całego świata, w tym od mistrza świata z Planicy, Piotra Żyły, który w posezonowym wywiadzie komentował relacje pomiędzy skoczkami. 

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
22.04.2023 14:35 Apoloniusz Tajner ujawnił kulisy dramatu w domu Dawida Kubackiego. Jednoznacznie ocenił postawę skoczka

Dawid Kubacki i Marta Kubacka mogą cieszyć się z powrotem wspólnym czasem spędzonym z rodziną. Kilka tygodni temu sytuacja była jednak dramatyczna, a żona skoczka walczyła o życie. Apoloniusz Tajner opowiedział o kulisach jej choroby.

Dawid Kubacki, Halvor Egner Granerud
19.04.2023 14:12 Halvor Egner Granerud szczerze o sytuacji Dawida Kubackiego. "Nie tak sobie wyobrażałem"

Halvor Egner Granerud w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" powiedział co sądzi o sytuacji związanej z Dawidem Kubackim. Z ust norweskiego skoczka padły wzruszające słowa. Co największy rywal Polaka w tym sezonie miał do powiedzenia?