Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Dawid i Marta Kubaccy przekazali radosne wieści. Kibice długo trzymali za to kciuki
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 16.08.2023 22:37

Dawid i Marta Kubaccy przekazali radosne wieści. Kibice długo trzymali za to kciuki

Dawid Marta Kubaccy
Instagram @_marta_ku_

Dawid Kubacki i jego żona Marta przeżyli niedawno wyjątkowo trudne chwile. Wszystko przez poważne problemy zdrowotne żony skoczka narciarskiego. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że najgorsze mają już za sobą. Właśnie przekazali radosne wieści.

Dawid Kubacki i jego żona przeżyli dramat

Dawid Kubacki i jego ukochana kilka miesięcy temu przeżyli chwile grozy. Żona sportowca w ciężkim stanie trafiła do szpitala, rokowania nie były jednak najlepsze. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

- Wszystko jest na dobrej drodze. Problemów mamy coraz mniej i wszystko wraca małymi kroczkami do normalności. Fakt, że mogę trenować i jeździć na zgrupowania, to najlepszy wyznacznik tego, że jesteśmy blisko tak zwanej normalności - wyznał w Przeglądzie Sportowym Onet Dawid Kubacki. 

Po policyjnym pościgu auto wjechało w drzewo. Na pokładzie sześcioro dzieci i troje dorosłych

Ojciec Dawida Kubackiego opowiedział o rodzinnym dramacie

O dramacie syna i jego żony opowiedział ze szczegółami Edward Kubacki. Ojciec skoczka podkreślił, że Dawid bardzo cierpiał, gdy jego ukochana trafiła do szpitala. 

- Trzeba się cieszyć, że ten dramat minął. Myślę, że psychicznie Dawid wyjdzie z niego wzmocniony. Przeżył niebywały stres, ale też dostał kopa do działania - mówił w rozmowie z WP Sportowe Fakty.

Dawid i Marta Kubaccy przekazali radosne wieści

Wszystko wskazuje na to, że stan zdrowia Marty Kubackiej uległ znacznej poprawie. Cała rodzina w końcu mogła odetchnąć z ulgą i wybrać się na wymarzone wakacje. Na Instagramie żony skoczka pojawiły się zdjęcia z urlopu. 

Na pierwszej fotografii widzimy Dawida, obejmującego starszą córkę. Druga przedstawia z kolei śpiącą młodszą pociechę Kubackich. - Każdy spędza wakacje jak chce - napisała pod zdjęciami Marta.

Fani natychmiast zasypali rodzinę gratulacjami powrotu do zdrowia i życzeniami udanych wakacji. - Gratulacje. Wspaniale widzieć was całą rodziną. To naprawdę wielkie wieści dla całej Polski; - Relax pierwsza klasa. Mała księżniczka wie, jak wypoczywać; - Kobiety mogą wszystko; - Odpoczywajcie, należy wam się; - Przyjemnego odpoczynku - czytamy pod postem.