Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Joanna Jędrzejczyk może pochwalić się pięknym domem. Wnętrza zapierają dech
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 16.08.2023 15:30

Joanna Jędrzejczyk może pochwalić się pięknym domem. Wnętrza zapierają dech

Joanna Jędrzejczyk
Instagram/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk kończy karierę, a sportową emeryturę będzie mogła spędzić w swoim pięknym domu. Wnętrza, o które dbała od tylu lat, robią prawdziwe wrażenie. Na co warto zwrócić uwagę? Jedno miejsce może was zaskoczyć. 

Joanna Jędrzejczyk kończy karierę

Joanna Jędrzejczyk poinformowała, że w wieku 35 lat chce zakończyć swoją karierę sportową. Sportsmenka skupi się teraz na rozwijaniu swoich pasji, jak również zdobywaniu pieniędzy w inny sposób. Pokazała, że w show-biznesie też potrafi zapuścić korzenie. 

- Kochani, w tym roku kończę 35 lat. Walczyłam, trenowałam od ponad dekady, ponad połowę mojego życia. Chcę cieszyć się życiem, chcę zostać matką, chcę być biznes woman - stwierdziła zawodniczka. Sportową emeryturą będzie mogła cieszyć się w swoim pięknym domu.

Po policyjnym pościgu auto wjechało w drzewo. Na pokładzie sześcioro dzieci i troje dorosłych

Joanna Jędrzejczyk wybudowała dom pod Warszawą

Joanna Jędrzejczyk wybudowała swój dom pod Warszawą, z dala od miejskiego zgiełku. Działkę nabyła we wsi Stawiguda. Zdaje się, że to właśnie takie otoczenie sprawia, że czuje się bardzo dobrze. 

Wnętrza jej domu zapierają dech w piersiach. Łazienka znajduje się na poddaszu - na wannę światło rzucają okna dachowe, tworząc niezwykle przyjemną atmosferę. A to nie wszystko. W domu Jędrzejczyk znajduje się sporo ciekawych pomieszczeń i wielki ogród. Na co warto zwrócić uwagę?

Joanna Jędrzejczyk ma jedno zaskakujące miejsce

Można oczywiście spodziewać się, że prócz wielkiego ogrodu pojawi się również własna siłownia i sporo sprzętu, który pozwoli utrzymać się w formie. Połączona z salonem kuchnia to w tej chwili standard w wielu budowanych domach, a niektórym niezwykle podoba się również błękitny narożnik, który tylko oczekuje na gości.

Zaskakującym miejscem za to jest kącik do czytania. Zdaje się, że Joanna Jędrzejczyk bardzo lubi oddawać się lekturze. Teraz będzie miała na to z pewnością o wiele więcej czasu. 

Tagi: Fame MMA