Sport.Goniec.pl > Dawid Kubacki

Dawid Kubacki

Marta Dawid Kubacki
16.04.2023 22:04 Dawid Kubacki ujawnił szczegóły choroby żony. "Miała sparaliżowaną połowę ciała"

Marta Kubacka w ubiegłym tygodniu opuściła szpital, do którego trafiła z powodu poważnych problemów kardiologicznych. Żonę Dawida Kubackiego czeka jednak długa droga do powrotu do pełni sił. Polski skoczek w rozmowie z reporterką "Wydarzeń" Moniką Zalewską opowiedział o szczegółach choroby małżonki. - To, co się działo, zostawi swój ślad – wyjaśniał Dawid Kubacki.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
15.04.2023 11:03 Dawid Kubacki odsłonił kulisy leczenia swojej żony. Marta Kubacka przeszła poważną operację

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, w marcu nagle trafiła do szpitala, a cała Polska śledziła jej walkę o zdrowie i życie. Przez rodzinny dramat skoczek został zmuszony do przerwania zawodów, aby być przy ukochanej w tych trudnych chwilach i zaopiekować się dziećmi. W piątek 14 kwietnia przekazał radosne nowiny i zdradził więcej na temat leczenia żony.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
14.04.2023 20:14 Marta Kubacka wróciła ze szpitala do domu. Reakcja Graneruda przebiła wszystko

Dawid Kubacki w piątkowe popołudnie zaskoczył kibiców radosną informacją o tym, że jego ukochana wróciła ze szpitala i dalszą rehabilitację w domu. Reprezentant Polski w skokach narciarskich mógł liczyć pod swoim wpisem na masę wsparcia i pozytywnych słów.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
14.04.2023 17:21 Dawid Kubacki przekazał radosne wieści. Mówi o prawdziwym cudzie

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, w marcu nagle trafiła do szpitala, przez co skoczek zmuszony był nagle przerwać zawody, aby być przy niej w tych trudnych chwilach. Cała Polska trzymała kciuki za szybko powrót do zdrowia ukochanej sportowca, a teraz przekazał on radosne wieści.

None
11.04.2023 12:14 Dawid Kubacki podjął decyzję ws. swojej kariery, już wszystko jasne. Padła ważna deklaracja

Dawid Kubacki zrezygnował z rywalizacji w konkursach kończących sezon Pucharu Świata. Decyzja spowodowana była problemami zdrowotnymi jego małżonki. Wśród fanów pojawiły się spekulacje dotyczące przyszłości lidera polskiej kadry. W ostatnim czasie skoczek zdradził, jakie są jego plany na dalszą karierę.

None
10.04.2023 22:15 Halvor Egner Granerud wspomniał w wywiadzie o Dawidzie Kubackim. Fantastyczne słowa o rywalu

Halvor Egner Granerud wygrał Puchar Świata w skokach narciarskich w sezonie 2022/23 i tym samym sięgnął po Kryształową Kulę. Aż do momentu wycofania się Dawida Kubackiego z dalszej rywalizacji toczył z Polakiem fascynujące pojedynki. Teraz odniósł się wywiadzie do rywalizacji z naszym reprezentantem.

Dawid Kubacki
08.04.2023 20:06 Dawid Kubacki niespodziewanie nagrał wiadomość dla Polaków. Ważne słowa

Dawid Kubacki zakończył tegoroczne zmagania sportowe kilka tygodni przed pozostałymi skoczkami narciarskimi. Powodem decyzji był stan zdrowia Marty Kubackiej, która trafiła niespodziewanie do szpitala z przyczyn kardiologicznych. Od tamtego czasu polski mistrz pozostaje przy małżonce. Teraz, czwarty zawodnik minionego sezonu PŚ nagrał wideo z życzeniami dla wszystkich Polaków. Padły ważne słowa.

None
07.04.2023 10:10 Tak będzie wyglądała Wielkanoc Dawida Kubackiego. Żona wróci na święta do domu?

Dla Dawida Kubackiego i jego rodziny ostatnie tygodnie były ciężkim okresem w życiu. Poważne problemy kardiologiczne małżonki skoczka, skutkowały wycofaniem się zawodnika z końcowej fazy sezonu. Na szczęście Marta Kubacka czuje się już znacznie lepiej. Czy para będzie mogła spędzić święta wielkanocne w domu?

None
06.04.2023 14:54 Sytuacja rodziny Kubackich dużo nauczyła Kamila Stocha. "Sport nie jest wszystkim"

W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się spekulacje dotyczące zakończenia kariery przez Kamila Stocha. Polski skoczek w rozmowie z "Interią" zdradził, że nie zamierza jeszcze kończyć ze skokami narciarskimi. 35-latek przyznał, że sytuacja, która spotkała rodzinę Dawida Kubackiego była dla niego cenną lekcją. "Z wiekiem trochę zmieniają się priorytety" - uznał reprezentant Polski.

None
05.04.2023 14:10 Wzruszający wywiad Dawida Kubackiego. Zabrał głos nt. córek. "zaczęły się pojawiać pytania"

Dawid Kubacki przeżywa ciężki okres w życiu. Zawodnik z przyczyn osobistych zrezygnował z rywalizacji w końcowej fazie sezonu Pucharu Świata. Uwagę poświęcił swojej żonie, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. W środowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" polski skoczek ujawnił, jak obecnie czuje się jego żona oraz jak jego córki reagują na nieobecność mamy w domu.

None
05.04.2023 11:25 Piękny gest Adama Małysza w stronę Dawida Kubackiego. "Dawid ma prawo do udogodnień"

Dla Dawida Kubackiego i jego rodziny ostatnie tygodnie były ciężkim okresem w życiu. Poważne problemy kardiologiczne małżonki skoczka, skutkowały wycofaniem się zawodnika z końcowej fazy sezonu. Marta Kubacka czuje się już coraz lepiej, a jej mąż wyraża chęć powrotu do rywalizacji. Prezes PZN Adam Małysz zadeklarował pewne wsparcie dla lidera polskiej kadry.

Anze Lanisek i Dawid Kubacki
04.04.2023 19:17 Anze Lanisek płakał na podium. Ujawnił, co dostał od Dawida Kubackiego i jego żony

Dawid Kubacki tuż po zakończeniu finału Pucharu Świata w skokach w sezonie 2022/23 udzielił wywiadu, w którym opowiedział o walce o życie ukochanej żony oraz podzielił się tym, co czuł, gdy zobaczył Anze Laniska na podium PŚ z jego podobizną. Teraz słoweński skoczek w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" zdradził, co otrzymał od Kubackich.

Dawid Kubacki udzielił szczerego wywiadu na temat stanu żony, wiadomo kiedy Marta Kubacka może wyjść ze szpitala
04.04.2023 11:18 Dawid Kubacki szczerze na temat stanu zdrowia żony. Kiedy Marta Kubacka wyjdzie ze szpitala?

Dawid Kubacki przerwał milczenie na temat stanu zdrowia żony. Skoczek ujawnił, że parametry pracy serca Marty Kubackiej poprawiły się tak bardzo, że nawet lekarze są w szoku. Niestety nie jest kwestią dni to, kiedy żona Dawida Kubackiego wróci ze szpitala do domu. Sportowiec podzielił się słowami, które wiele mówią na temat jego relacji z ukochaną. Poruszające słowa.

Dawid Kubacki, Thomas Thurnbichler
03.04.2023 12:07 Thomas Thurnbichler zabrał głos nt. Dawida Kubackiego i jego żony. "Miało na nas ogromny wpływ"

Thomas Thurnbichler w szczerych słowach opowiedział o tym, jaki sytuacja Dawida Kubackiego miała wpływ na polskich skoczków i cały zespół. "Każdy miał w głowie wiele znaków zapytania, bo tak naprawdę nikt nie wiedział, co się dzieje". 

None
02.04.2023 20:48 Dawid i Marta Kubaccy zobaczyli, co zrobił Anze Lanisek. Oboje zaczęli płakać w szpitalu

Anze Lanisek po zajęciu 2. miejsca w niedzielnym konkursie lotów w Planicy, zdobył się na wspaniały gest w kierunku Dawida Kubackiego. Stojący na podium Słoweniec nie mogąc powstrzymać łez, trzymał w ręku podobiznę polskiego skoczka. Niezwykłe zachowanie swojego kolegi poruszony Dawid Kubacki skomentował w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet". 

None
02.04.2023 15:54 Piotr Żyła wysłał Dawidowi Kubackiemu krótkiego SMSa. Reakcja skoczka jest hitem

Jakiś czas temu Dawid Kubacki poinformował opinię publiczną, że jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala. W niedzielę skoczek udzielił pierwszego wywiadu od tragicznego wydarzenia. Zdradził między innymi, jaką wiadomość otrzymał od Piotra Żyły.

None
02.04.2023 14:52 Kapitalny gest rywali Dawida Kubackiego. "Dawid, powodzenia dla twojej rodziny"

Świadkiem pięknych scen byli dzisiaj kibice z całego świata oglądający ostatni w sezonie 2022/2023 konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na skoczni, co oczywiste, zabrakło Dawida Kubackiego, ale nie gestów wykonywanych pod jego adresem. Trójka triumfatorów dzisiejszych zawodów w kluczowym momencie rozwinęła na podium wzruszający transparent. - Dawid, powodzenia dla twojej rodziny - głosił widniejący na nim napis.

Kubacki
02.04.2023 10:37 Dawid Kubacki udzielił wywiadu. Skoczek przekazał wspaniałe wieści, fani mają powody do radości

Dawid Kubacki po raz pierwszy od wycofania się z rozgrywek Pucharu Świata pojawił się na antenie TVN i zabrał głos na temat wydarzeń z ostatnich kilkunastu dni. Nasz najlepszy obecnie skoczek opisał dramatyczny przebieg akcji powrotu do Polski i walki o życie żony, a także przekazał pozytywne wieści na temat jej stanu zdrowia. Zapewnił przy tym, że ma nadzieję i wiarę w szybki powrót do treningów. W przyszłym sezonie chce znów stanąć w szranki z innymi zawodnikami w wyścigu po Kryształową Kulę.

Dawid i Marta Kubaccy
01.04.2023 21:38 Niezwykły gest skoczków dla Marty i Dawida Kubackich. Trzeba to zobaczyć

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich dobiega końca. W niedzielę (2 kwietnia) w Planicy odbędzie się ostatni konkurs indywidualny. Tradycyjnie, dzień przed finałowymi zmaganiami odbyła się duża impreza, na której obecni byli najlepsi skoczkowie i nie tylko. Rodzina skoków narciarskich nie zapomniała o Marcie i Dawidzie Kubackich. W sieci pojawiły się zdjęcia pięknego gestu, na który zdecydowali się członkowie wielu ekip.

Dawid Kubacki wróci do skoków?
01.04.2023 10:28 Dawid Kubacki wróci do skoków? Ekspert nie ma wątpliwości

Dawid Kubacki ze względu na problemy zdrowotne żony zrezygnował z występów w konkursach Pucharu Świata kończących sezon 2022/2023. Kibice martwią się o przyszłość reprezentanta Polski. Ekspert skoków narciarskich Jakub Kot w rozmowie z Faktem wypowiedział się o sytuacji dotyczącej polskiego skoczka. Ocenił również cały sezon w wykonaniu lidera Polaków.

Dawid Kubacki
31.03.2023 14:00 Złe wiadomości dla Dawida Kubackiego, jest postawiony pod ścianą. Chodzi o Puchar Świata

Dawid Kubacki od wielu dni przesiaduje przy łóżku swojej żony, czekając aż ta dojdzie do zdrowia, które pozwoli jej na samodzielne funkcjonowanie. Ze względu na bliską sobie osobę zrezygnował z udziału w Pucharze Świata. Już w piątek może stracić to, na co pracował cały sezon.

None
30.03.2023 12:12 Dawid Kubacki rzucił wszystko, by być przy chorej żonie. Hołowczyc zabrał głos, rozpętał wielką burzę

W zeszłym tygodniu media obiegła druzgocąca wiadomość. Żona Dawida Kubackiego w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Sportowiec natychmiast zrezygnował z dalszych udziałów w zawodach, by być przy ukochanej żonie. Sytuację skoczka postanowił skomentować teraz Krzysztof Hołowczyc.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
29.03.2023 18:51 Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Przełom?

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, od ponad tygodnia przebywa w szpitalu, o czym dowiedzieliśmy się tuż po tym, jak skoczek przedwcześnie zakończył swój sezon. W ostatniej rozmowie z portalem "sportowy 24.pl" Rafał Kot przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia żony reprezentanta Polski.

None
27.03.2023 11:44 Piękny gest polskich skoczków, w taki sposób wsparli Kubackich. Kibice są zachwyceni

Żona Dawida Kubackiego, Marta, czuje się już lepiej, jednak najpewniej będzie dochodzić do siebie jeszcze bardzo długo. Po wywalczeniu 3. miejsca w konkursie drużynowym w Lahti polscy skoczkowie postanowili zadedykować ten sukces swojemu koledze i jego małżonce. Opublikowali w mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie.

Dawid Kubacki
27.03.2023 09:11 Złe wieści dla Dawida Kubackiego, spadł w klasyfikacji. Nie jest już wiceliderem Pucharu Świata

Dawid Kubacki stracił fotel wicelidera w cyklu Pucharu Świata. Tak jak się spodziewano - Stefan Kraft wyprzedził go po tym, jak w jednoseryjnym konkursie w Lahti zajął drugie miejsce. 3. pozycja Dawida również jest zagrożona. Czy utrzyma się na podium do końca?

None
25.03.2023 22:29 Piękny gest Kamila Stocha po konkursie w Lahti. Zrobił to w telewizji

Polscy skoczkowie zajęli trzecie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym w Lahti. Kamil Stoch podobnie jak trener polskiej kadry sukces zadedykował przeżywającym obecnie trudne chwile Dawidowi oraz Marcie Kubackim. W wywiadzie udzielonym dla stacji "Eurosport" reprezentant Polski popisał się pięknym gestem.

None
25.03.2023 21:50 Trener polskich skoczków nie ma wątpliwości. Ważne słowa ws. dramatu Kubackich

Reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Lahti. W składzie zabrakło Dawida Kubackiego, który ze względu na kłopoty zdrowotne swojej małżonki zrezygnował z występów w Pucharze Świata. Sukces w sobotnich zawodach trener Polaków zadedykował nieobecnemu zawodnikowi oraz jego żonie.

None
25.03.2023 17:17 W studiu dowiedzieli się, że stan żony Kubackiego się poprawił. Niebywałe, jak zareagowali

Cała Polska żyje od kilku dni informacjami na temat stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego, Marty. Nasz mistrz przekazał w zeszłym tygodniu, że jego ukochana walczy o życie. Dziś (25.03) skoczek uspokoił kibiców, pisząc, że jego małżonka czuje się lepiej i sytuacja się nieco ustabilizowała. Zebrani w studiu TVN-u komentatorzy nie kryli radości.