Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Rodzina Kubackich pokazała zdjęcia z wakacji. Słynna mama doceniona przez fanów
Rafał Szpręgiel
Rafał Szpręgiel 16.08.2023 14:22

Rodzina Kubackich pokazała zdjęcia z wakacji. Słynna mama doceniona przez fanów

dawid kubacki marta kubacka
Instagram/dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki będzie miał wiele czasu na regenerację - może w spokoju spędzić czas ze swoją rodziną. Chwile wypoczynku rodziny Kubackich udostępniła żona skoczka, Marta. Kobieta pochwaliła się również jednym wyczynem, za co została doceniona przez fanów.

Wypoczynek naszych skoczków. Długi urlop dla Kubackiego

Dawid Kubacki na początku sierpnia występował w Szczyrku w zawodach Letniego Grand Prix. Skoczek urodzony w Nowym Targu obydwa konkursy zakończył tuż za pierwszą dziesiątką. Teraz ma czas, by w pełni wypocząć, bowiem następne zawody będą miały miejsce dopiero pod koniec września. Zresztą nie tylko on może się w pełni zregenerować.

Kamil Stoch wraz z żoną wybrali się do Suwałek, Piotr Żyła zabrał swoją ukochaną, Marcelinę Ziętek, wpierw do Włoch, a następnie do Planicy, by mogła skorzystać z tamtejszej atrakcji, natomiast Dawid Kubacki postanowił wybrać się z całą rodziną nad wodę.

Po policyjnym pościgu auto wjechało w drzewo. Na pokładzie sześcioro dzieci i troje dorosłych

Wspólne chwile udokumentowane przez Martę Kubacką. Córki zgarniają całą uwagę

Żona Dawida Kubackiego, Marta Kubacka, pochwaliła się rodzinnym wypoczynkiem na swoim instagramie. - Każdy spędza wakacje jak chce! - napisała pod zdjęciem ze swoją rodziną. W poście można zobaczyć dwie fotografie - na pierwszej znajdują się Dawid Kubacki wraz z córeczką, Zuzanną. Obydwoje są uśmiechnięci. Natomiast drugie prezentuje drugą córeczkę, Maję, która śpi sobie w łóżeczku.

 - Relax pierwsza klasa. Mała księżniczka wie, jak wypoczywać - napisał jeden z internautów. - Słodziaki - skwitował inny użytkownik. 

Doceniona została postawa Marty Kubackiej

Jeszcze nie tak dawno w życiu Kubackich nie było tak kolorowo. Marta Kubacka trafiła do Śląskiego Centrum Chorób Serca, gdzie walczyła o życie z powodu arytmii serca. Trzeba było żonie Dawida Kubackiego wszczepić kardiowerter-defibrylator. Teraz widać, że z dnia na dzień są coraz większe szanse, by Marta Kubacka mogła wrócić do pełni sprawności. Część internautek również doceniły to, w jaki sposób czas spędza pani Kubacka.

- Szacun, że się Pani nie bała - ja już nigdy “po” nie byłam odważna - napisała jedna z internautek, doceniając to, co robi obecnie Marta Kubacka.