Sport.Goniec.pl > Marta Kubacka

Marta Kubacka

Marta Kubacka, Dawid Kubacki
22.09.2023 20:11 Marta Kubacka pokazała jedno ujęcie i się zaczęło. Fani nie mogli się powstrzymać, piali z zachwytu

Marta Kubacka postanowiła pokazać nagranie, a w komentarzach od razu pojawiły się zachwyty. Nie musiała nawet nic komentować - wszystko można było zobaczyć gołym okiem. Co takiego postanowiła wstawić?

dawid kubacki marta kubacka
16.08.2023 14:22 Rodzina Kubackich pokazała zdjęcia z wakacji. Słynna mama doceniona przez fanów

Dawid Kubacki będzie miał wiele czasu na regenerację - może w spokoju spędzić czas ze swoją rodziną. Chwile wypoczynku rodziny Kubackich udostępniła żona skoczka, Marta. Kobieta pochwaliła się również jednym wyczynem, za co została doceniona przez fanów.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
08.08.2023 16:39 Marta Kubacka opublikowała zdjęcie córki i od razu zauważyła podobieństwo. Jednak nie wykapany tata

Marta Kubacka lubi chwalić się na Instagramie swoim życiem rodzinnym. Ostatnio zamieściła nowe zdjęcie jednej ze swoich córek. Zobaczyła w niej jednak kogoś innego niż swojego męża. Dała mu jeszcze prztyczka w nos. 

Dawid Kubacki Marta Kubacka
29.07.2023 11:59 Nowe doniesienia z domu Marty i Dawida Kubackich. "Mamy drobne problemy"

O zdrowie Marty Kubackej martwił się nie tylko ukochany mąż, bo jej walce o życie kibicowała cała Polska. Chociaż małżeństwo powoli wraca do normalności, to nie wszystko wygląda tak, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dawid Kubacki wyznał, co sprawia im największy problem. 

Dawid Kubacki z żoną Martą
15.07.2023 08:45 Tragedia rodziny Dawida Kubackiego. Ojciec skoczka ujawnił dramatyczne kulisy

Ostatnie miesiące były dla Dawida Kubackiego oraz jego rodziny bardzo ciężkim okresem w ich życiu. Poważne problemy zdrowotne małżonki skoczka, Marty zmusiły zawodnika do zrezygnowania z występów w Pucharze Świata. W trudnym czasie zawodnik nieustannie wspierał żonę, towarzysząc jej w szpitalu. Wstrząsające kulisy dramatu rodziny przybliżył ojciec mistrza świata, Edward. - Było widać, że bardzo cierpiał. Tego nie da się opisać - mówił w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl.

Dawid i Marta Kubaccy
04.07.2023 14:46 Dawid Kubacki przekazał nowe wieści o stanie zdrowia małżonki. "Możemy żyć normalnie"

W marcu Dawid Kubacki zrezygnował ze startów w końcowej fazie sezonu Pucharu Świata. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych jego małżonki, Marty, która na kilka tygodni wylądowała w szpitalu. Po blisko czterech miesiącach od dramatycznych wydarzeń skoczek zdradził, jak obecnie czuje się jego żona. Przekazał bardzo ważne wieści.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
01.07.2023 13:45 Dawid Kubacki podjął ważną decyzję. Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej

Dawid Kubacki przekazał najnowsze wieści na temat zdrowia żony i swojej sportowej przyszłości. Skoczek w poprzednim sezonie przerwał dobrą passę i zajął się przebywającą w szpitalu Martą Kubacką. Czy w obliczu rodzinnych tych wydarzeń utytułowany 33-latek będzie w stanie powtórzyć sportowe wyczyny w nadchodzących latach, czy zamierza odpuścić walkę o najwyższe laury i skupić się na najbliższych? Dawid Kubacki ostatecznie potwierdził swoje stanowisko. 

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
14.06.2023 10:39 Piękne sceny w domu Dawida Kubackiego. Marta Kubacka zamieściła rozczulające nagranie

Dawid Kubacki szykuje się do sezonu letniego, a przy okazji spędza sporo czasu z rodziną. Jego żona, Marta Kubacka, zamieściła nagranie ze wspólnych porządków z małą Zuzanną. Rozczulające wideo.

Dawid Kubacki Marta Kubacka
08.06.2023 09:39 Zabawne nagranie Marty Kubackiej hitem w sieci. "Zostań przy skokach"

Marta Kubacka wraca do zdrowia po poważnych problemach kardiologicznych. W sieci opublikowała humorystyczne nagranie, na którym widzimy Dawida Kubackiego rysującego z córeczką. Małżonce skoczka "dzieło" wyraźnie nie przypadło do gustu. Wideo skwitowała wymownym komentarzem.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
07.06.2023 10:56 Tak wygląda dziś życie Dawida Kubackiego i jego żony Marty. Skoczek o codzienności rodziny

Po ciężkim okresie w życiu Dawid Kubacki oraz jego żona Marta powoli wracają do normalności. Skoczek uczestniczy w pełnych treningach przed startem igrzysk europejskich, a jego małżonka czuje się już coraz lepiej. "Jesteśmy już na dobrych torach. Odciąża nas to bardzo psychicznie i fizycznie. Można się zatem skupić na dalszym życiu" - oznajmił medalista olimpijski w rozmowie z Interia Sport.

Dawid Marta Kubaccy
20.05.2023 13:30 Dawid Kubacki o sytuacji w rodzinie. "Można powiedzieć, że mamy drobne problemy"

Dawid Kubacki wznowił treningi, czym uszczęśliwił polskich fanów. W rozmowie z portalem skijumping.pl zdradził, jak obecnie wygląda jego życie rodzinne. Wspominał również moment, w którym dowiedział się, że jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala. - Można powiedzieć, że że mamy drobne problemy - oznajmił skoczek.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
07.05.2023 17:18 Pierwszy wpis Marty Kubackiej po wyjściu ze szpitala. Żona Dawida Kubackiego pokazała blizny

Marta Kubacka niedawno opuściła w końcu szpital, gdzie bardzo długo walczyła z problemami kardiologicznymi. Na szczęście ciężki okres zdaje się być już dawno za nią i rodzina Kubackich w końcu może cieszyć się sobą wspólnie w domu. Teraz żona Dawida Kubackiego opublikowała w mediach społecznościowych przejmujący post, w którym dzieli się z odbiorcami zdjęciami blizn. "Blizny, blizny jedne z nielicznych, które mam na swoim ciele. Prawda jest taka gdyby nie one, mnie na tym świecie już by nie było… " – napisała.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
05.05.2023 22:12 Marta Kubacka wyszła ze szpitala i pokazała zdjęcie. Wielkie poruszenie w sieci

Marta Kubacka po długiej walce życie jest już w domu z rodziną i stara się wrócić do starej rzeczywistości. Jeszcze raptem kilka tygodni temu cała Polska żyła dramatem jej rodziny, a teraz ukochana polskiego skoczka pokazała rozczulający obrazek. Fani byli zachwyceni!

Dawid Marta Kubaccy
05.05.2023 14:17 Marta Kubacka powróciła na Instagram. Żona Dawida Kubackiego opublikowała nowy wpis

Marta Kubacka wraca do zdrowia po poważnych problemach kardiologicznych, z którymi borykała się w ostatnich miesiącach. Żona Dawida Kubackiego po tygodniach spędzonych w szpitalu od pewnego czasu przebywa już w domu. W ostatnich dniach małżonka polskiego skoczka powróciła również do aktywności w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawił się nowy wpis.

Dawid Kubacki
04.05.2023 23:01 Dawid Kubacki przekazał świetne informacje. Polacy długo czekali

Dawid Kubacki wrócił do treningów z pozostałymi skoczkami z polskiej kadry. Nasi reprezentanci trenują w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale (łódzkie). Nasz mistrz w szczerych słowach opisał trudną sytuację rodzinną oraz perspektywę powrotu do skoków narciarskich.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
01.05.2023 18:13 Dawid Kubacki wraca do treningów. Marta Kubacka czuje się lepiej?

Dawid Kubacki i Marta Kubacka są już na nowym etapie leczenia? Thomas Thurnbichler wygadał się podczas rozmowy z portalem Skijumping.pl. Polski skoczek wie już, jak będzie wyglądał jego sezon letni. Czy wróci na skocznię? Jak czuje się jego małżonka?

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
22.04.2023 14:35 Apoloniusz Tajner ujawnił kulisy dramatu w domu Dawida Kubackiego. Jednoznacznie ocenił postawę skoczka

Dawid Kubacki i Marta Kubacka mogą cieszyć się z powrotem wspólnym czasem spędzonym z rodziną. Kilka tygodni temu sytuacja była jednak dramatyczna, a żona skoczka walczyła o życie. Apoloniusz Tajner opowiedział o kulisach jej choroby.

Dawid Kubacki, Halvor Egner Granerud
19.04.2023 14:12 Halvor Egner Granerud szczerze o sytuacji Dawida Kubackiego. "Nie tak sobie wyobrażałem"

Halvor Egner Granerud w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" powiedział co sądzi o sytuacji związanej z Dawidem Kubackim. Z ust norweskiego skoczka padły wzruszające słowa. Co największy rywal Polaka w tym sezonie miał do powiedzenia?

Marta Dawid Kubacki
16.04.2023 22:04 Dawid Kubacki ujawnił szczegóły choroby żony. "Miała sparaliżowaną połowę ciała"

Marta Kubacka w ubiegłym tygodniu opuściła szpital, do którego trafiła z powodu poważnych problemów kardiologicznych. Żonę Dawida Kubackiego czeka jednak długa droga do powrotu do pełni sił. Polski skoczek w rozmowie z reporterką "Wydarzeń" Moniką Zalewską opowiedział o szczegółach choroby małżonki. - To, co się działo, zostawi swój ślad – wyjaśniał Dawid Kubacki.

None
07.04.2023 10:10 Tak będzie wyglądała Wielkanoc Dawida Kubackiego. Żona wróci na święta do domu?

Dla Dawida Kubackiego i jego rodziny ostatnie tygodnie były ciężkim okresem w życiu. Poważne problemy kardiologiczne małżonki skoczka, skutkowały wycofaniem się zawodnika z końcowej fazy sezonu. Na szczęście Marta Kubacka czuje się już znacznie lepiej. Czy para będzie mogła spędzić święta wielkanocne w domu?

Dawid Kubacki udzielił szczerego wywiadu na temat stanu żony, wiadomo kiedy Marta Kubacka może wyjść ze szpitala
04.04.2023 11:18 Dawid Kubacki szczerze na temat stanu zdrowia żony. Kiedy Marta Kubacka wyjdzie ze szpitala?

Dawid Kubacki przerwał milczenie na temat stanu zdrowia żony. Skoczek ujawnił, że parametry pracy serca Marty Kubackiej poprawiły się tak bardzo, że nawet lekarze są w szoku. Niestety nie jest kwestią dni to, kiedy żona Dawida Kubackiego wróci ze szpitala do domu. Sportowiec podzielił się słowami, które wiele mówią na temat jego relacji z ukochaną. Poruszające słowa.

None
02.04.2023 14:52 Kapitalny gest rywali Dawida Kubackiego. "Dawid, powodzenia dla twojej rodziny"

Świadkiem pięknych scen byli dzisiaj kibice z całego świata oglądający ostatni w sezonie 2022/2023 konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na skoczni, co oczywiste, zabrakło Dawida Kubackiego, ale nie gestów wykonywanych pod jego adresem. Trójka triumfatorów dzisiejszych zawodów w kluczowym momencie rozwinęła na podium wzruszający transparent. - Dawid, powodzenia dla twojej rodziny - głosił widniejący na nim napis.

Kubacki
02.04.2023 10:37 Dawid Kubacki udzielił wywiadu. Skoczek przekazał wspaniałe wieści, fani mają powody do radości

Dawid Kubacki po raz pierwszy od wycofania się z rozgrywek Pucharu Świata pojawił się na antenie TVN i zabrał głos na temat wydarzeń z ostatnich kilkunastu dni. Nasz najlepszy obecnie skoczek opisał dramatyczny przebieg akcji powrotu do Polski i walki o życie żony, a także przekazał pozytywne wieści na temat jej stanu zdrowia. Zapewnił przy tym, że ma nadzieję i wiarę w szybki powrót do treningów. W przyszłym sezonie chce znów stanąć w szranki z innymi zawodnikami w wyścigu po Kryształową Kulę.

Dawid i Marta Kubaccy
01.04.2023 21:38 Niezwykły gest skoczków dla Marty i Dawida Kubackich. Trzeba to zobaczyć

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich dobiega końca. W niedzielę (2 kwietnia) w Planicy odbędzie się ostatni konkurs indywidualny. Tradycyjnie, dzień przed finałowymi zmaganiami odbyła się duża impreza, na której obecni byli najlepsi skoczkowie i nie tylko. Rodzina skoków narciarskich nie zapomniała o Marcie i Dawidzie Kubackich. W sieci pojawiły się zdjęcia pięknego gestu, na który zdecydowali się członkowie wielu ekip.

None
27.03.2023 11:44 Piękny gest polskich skoczków, w taki sposób wsparli Kubackich. Kibice są zachwyceni

Żona Dawida Kubackiego, Marta, czuje się już lepiej, jednak najpewniej będzie dochodzić do siebie jeszcze bardzo długo. Po wywalczeniu 3. miejsca w konkursie drużynowym w Lahti polscy skoczkowie postanowili zadedykować ten sukces swojemu koledze i jego małżonce. Opublikowali w mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie.

None
25.03.2023 17:17 W studiu dowiedzieli się, że stan żony Kubackiego się poprawił. Niebywałe, jak zareagowali

Cała Polska żyje od kilku dni informacjami na temat stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego, Marty. Nasz mistrz przekazał w zeszłym tygodniu, że jego ukochana walczy o życie. Dziś (25.03) skoczek uspokoił kibiców, pisząc, że jego małżonka czuje się lepiej i sytuacja się nieco ustabilizowała. Zebrani w studiu TVN-u komentatorzy nie kryli radości.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
25.03.2023 15:11 Dawid Kubacki i Marta Kubacka dostali kolejną falę wsparcia. Świat sportu świętuje "pierwsze zwycięstwo"

Dawid Kubacki przekazał, że wraz z Martą Kubacką "odnieśli pierwsze zwycięstwo". W komentarzach nie brakowało wyrazów wsparcia od znanych postaci ze świata sportu i show-biznesu. Wzruszające słowa.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
25.03.2023 13:57 Dawid Kubacki przekazał wspaniałe wieści. Pokazał ważne zdjęcie, piękny obrazek

Dawid Kubacki przekazał wspaniałe wieści. "Dla nas pierwsze zwycięstwo" - pisał na Instagramie. Zamieszczona fotografia potrafi wzruszyć. Marta Kubacka jest w stanie stabilnym. 

  • 1
  • 2