Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Marta Kubacka pokazała jedno ujęcie i się zaczęło. Fani nie mogli się powstrzymać, piali z zachwytu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 22.09.2023 20:11

Marta Kubacka pokazała jedno ujęcie i się zaczęło. Fani nie mogli się powstrzymać, piali z zachwytu

Marta Kubacka, Dawid Kubacki
Instagram/_marta_ku_

Marta Kubacka postanowiła pokazać nagranie, a w komentarzach od razu pojawiły się zachwyty. Nie musiała nawet nic komentować - wszystko można było zobaczyć gołym okiem. Co takiego postanowiła wstawić?

Marta Kubacka czuje się coraz lepiej

Po tym jak w marcu tego roku Marta Kubacka zachorowała nagle na serce, jej stan zdrowia wracał powoli do normy. Przez długi czas Dawid Kubacki musiał zrezygnować z pracy i treningów, by zająć się dziećmi. 

Najgorsze jednak minęło - Kubacki wrócił do pracy, a jego małżonka zaczęła funkcjonować tak, jak przed przykrym zdarzeniami. Z pewnością tragedia przyciągnęła do niej większe rzesze fanów, które teraz z zapartym tchem śledzą w mediach społecznościowych każdy jej ruch. 

Robert Lewandowski odsunięty od kadry? Michał Probierz stanowczo reaguje

Marta Kubacka pokazała nagranie

Marta Kubacka pokazała ostatnio nagranie, które absolutnie nie wymagało żadnego komentarza. Widać było za to piękne góry w oddali i doskonałą pogodę. Fani od razu zareagowali. Pojawiły się komentarze pełne zachwytu.

Kubacka pokazała okolice Zakopanego. W stronę nieba piętrzyły się wysokie góry. Ostatni dzień lata wyglądał jak z bajki, co zauważyli fani. 

Marta Kubacka może być zadowolona

- Uwielbiam takie widoki! A tak mam daleko - pisała jedna z fanek, zapewne nie mieszkająca w okolicach Zakopanego. Inni byli też zachwyceni widokami na przepiękne góry. Niektórzy podkreślali, że to właśnie ich ulubione. 

Marta Kubacka może na razie jeszcze spędzić czas ze swoim mężem, ale już niedługo jej ukochany co weekend będzie w innych zakątkach świata, by walczyć o Kryształową Kulę. Kibice zapewne nie mogą się już doczekać.