Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Tak mieszkają Dawid i Marta Kubaccy. Widok z okna zapiera dech w piersiach
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.12.2023 19:13

Tak mieszkają Dawid i Marta Kubaccy. Widok z okna zapiera dech w piersiach

Marta Kubacka, Dawid Kubacki
Instagram @_marta_ku_

Dawid Kubacki to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich sportowców. Polski skoczek razem ze swoją żoną Martą mieszkają w domu na Podhalu, w rodzinnej miejscowości sportowca – Szaflarach. Wnętrze ich posiadłości urządzone jest raczej minimalistycznie, ale w odpowiednim klimacie. Duże wrażenie może robić widok z okna, którym chwaliła się Kubacka.

Dawid i Marta Kubaccy mieszkają w pięknej posiadłości na Podhalu

Dawid i Marta Kubaccy pobrali się w 2019 roku, a po ślubie zakupili dom w Szaflarach - rodzinnej miejscowości skoczka, leżącej zaledwie kilkanaście kilometrów od Zakopanego. Z całą pewnością dla turystów przybywających w te okolice jest to dodatkowa atrakcja i możliwość spotkania sportowca.

Rejony są wyjątkowo urokliwe. Kubaccy mogą delektować się przepięknymi górskimi widokami oraz czystym powietrzem. Dawid i Marta znaleźli tu prawdziwy raj na ziemi otoczeni ciszą i piękną przyrodą. Ich dom ma ponad 200 m². Tutaj wychowują dwie córki - Zuzię i Maję.

Fatalna forma polskich skoczków. Adam Małysz bierze sprawy w swoje ręce

Tak mieszkają Dawid i Marta Kubaccy

Wnętrza pięknego domu rodziny Kubackich można zobaczyć w mediach społecznościowych. Zarówno Dawid, jak i jego żona Marta chętnie dzielą się z kibicami fotografiami z ich domowego gniazda.

4.png
Instagram @dawid.kubacki.official

Dom Kubackich zaprojektowany został w klasycznym, góralskim stylu. Wnętrze piętrowego domu wypełnione jest drewnem, z elementami nowoczesnymi, bez zbędnego przepychu. Posiadłość otoczona jest ogrodem, a Dawid Kubacki swego czasu dzielił się na Instagramie zdjęciami z koszenia trawy. Jak widać sportowiec w wolnych chwilach lubi zajmować się tym osobiście.

3.png
Instagram @dawid.kubacki.official
2.png
Instagram @_marta_ku_
kubacki.png
Instagram @dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki wraz z rodziną mieszkają w pięknym domu

W salonie rodzinnego domu możemy zobaczyć kominek, a w kuchni małą wysepkę. Spora przestrzeń i własny ogród umożliwiają także przyjemne życie psom Kubackich, którymi Marta oraz Dawid również bardzo często się dzielą w mediach społecznościowych.

1.png
Instagram @dawid.kubacki.official
marin.png
Instagram @_marta_ku_

Rodzina ma zapierający dech w piersiach widok za oknem, zwłaszcza przy zachodzie słońca. Swego czasu pochwaliła się nim Marta Kubacka na Instagramie. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. - Brak słów - krótko komentowała żona skoczka.