Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Tak Adam Małysz z żoną spędzają urlop. Miejsce jak z bajki
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 07.04.2024 14:03

Tak Adam Małysz z żoną spędzają urlop. Miejsce jak z bajki

Adam i Izabela Małyszowie
Fot. Instagram/@izamalysz

Adam i Izabela Małyszowie są szczęśliwym małżeństwem od 1997 roku. Żona wspierała prezesa PZN-u jeszcze w czasach, gdy ten skakał i i to się nie zmieniło po dziś dzień. W czasie wolnym od zawodów chętnie jednak udają się na zasłużony urlop, a miejsce, do którego teraz się udała para zapiera dech w piersiach.

Trudny sezon nie tylko dla skoczków, ale i Adama Małysza

Miniony sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich nie należał do najłatwiejszych dla polskich skoczków. Wahania formy Piotra Żyły i Kamila Stocha czy słabsze wyniki Dawida Kubackiego nie dawały kibicom powodów do optymizmu. Kroplą nadziei był wystrzał formy Aleksandra Zniszczoła, który dwukrotnie w trakcie zakończonej kampanii PŚ stawał na podium.

Rzecz jasna, z trudnościami zmagać się musiał również prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz. Niedawno musiał podjąć decyzję co do przyszłości trenera Polaków, Thomasa Thurnbichlera. Ostatecznie były skoczek postanowił obdarzyć Austriaka zaufaniem i zostawić go na tym stanowisku. 

Afera w polskich skokach. Trener zwolniony, dowiedział się z mediów Małysz wskazuje błędy Thurnbichlera. Powiedział wprost

Małyszowie na urlopie. Świetne miejsce, aby odpocząć

Adam Małysz uwielbia podróżować, szczególnie ze swoją żoną Izabelą. W swoim życiu zwiedzili wiele miejsc, jak chociażby Mostar czy Mediolan. Teraz para postanowiła ponownie odwiedzić Włochy, jednak nieco inne miejsce, niż stolica mody. Stwierdzili, że warto pojechać bardziej na południe Półwyspu Apenińskiego, a konkretnie do regionu Apulii. Małyszowie mieli przyjemność zwiedzać miasto Ostuni, które odznacza się wyjątkową zabudową.

MDQ4MC5qYiUwVjtwGgpvMHMObyBFGRI3NxkqIlkdKDYoFmFhQFN3Zn5EJSxBHj5rZwJ8cgFAKHA1UXUiAkgScGIMdHMBSX1qO0QqYUg.jpg
Fot. screen Instagram/izamalysz
MTIyNS5qYjUoGzhgGgpvIGtDbDBFGRInL1QpMlkdKCYwW2JxQFN3dmYJJjxBHj57f09_YgFAKzdwTXlgAkUSY35AfGIHQ3h6IwkpcUg.jpg
Fot. screen Instagram/izamalysz

ZOBACZ: Dawid Kubacki niczego już nie ukrywa. Zaczął mówić o żonie

Idą razem życiową drogą

Adam i Izabela Małyszowie są małżeństwem od 1997. Ledwie rok wcześniej zaczęli się spotykać, a już w styczniu w roku ślubowania zaręczyli się. Od tamtego momentu Izabela dodaje otuchy swojemu mężowi, najpierw, gdy ten oddawał zachwycające Polaków skoki, a później, gdy został kierowcą rajdowym. Teraz Izabela wspiera Adama w pełnieniu funkcji prezesa PZN-u, a kiedy czas pozwala, wspólnie odpoczywają w najpiękniejszych miejscach na ziemi.