Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Izabela Małysz zmieniła się nie do poznania. Co za przemiana
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 02.04.2024 22:05

Izabela Małysz zmieniła się nie do poznania. Co za przemiana

Adam i Izabela Małyszowie
Fot. Instagram/@izamalysz

Z biegiem lat kibice skoków narciarskich mogli obserwować metamorfozę Adama Małysza. Przez całą karierę sportowcowi towarzyszyła jego żona Izabela, której wygląd także ewoluował. Patrząc jednak na zdjęcia sprzed lat i te aktualne można nie dowierzać, że aż tak bardzo człowiek jest się w stanie zmienić.

Izabela Małysz nie była tylko "żoną skoczka"

Można zaryzykować stwierdzenie, że Izabela Małysz jest znana z tego, że jest żoną Adama Małysza. Z pewnością sława męża pomogła jej w tym, by dała się poznać szerszej publiczności. Sama jednak również zapracowała na swoją rozpoznawalność, chociażby poprzez występ w 12. edycji “Tańca z Gwiazdami” w 2021 roku. Jej partnerem był Stefano Terrazzino, a para odpadła już w czwartym odcinku programu. 

Izabela Małysz wraz z mężem prowadzi fundację na rzecz wspierania dzieci ze zdolnościami sportowymi, założoną w 2002 roku. Poza tym, kobieta ma internetowy sklep z odzieżą, który nosi nazwę “Małysz Fashion”.

Wielki powrót do "TzG". Nagle poinformowała o swoim udziale Małysz podjął decyzję. Jest reakcja Thurnbichlera

Metamorfoza Izabeli Małysz

Izabela Małysz starała się zawsze wspierać swojego męża, czy to podczas kariery sportowej, czy już po. Dzięki temu, że często występowali razem na wydarzeniach można zobaczyć metamorfozę, jaką przeszli na przestrzeni lat. Patrząc na żonę Adama Małysza można być w lekkim szoku, jak bardzo zmienił się jej wygląd. Po zdjęciach widać również, jak ewoluowały trendy w modzie w ciągu tych kilkunastu lat.

Zrzut ekranu (88).png
Fot. Instagram/@izamalysz
Zrzut ekranu (90).png
Fot. Instagram/@izamalysz
KAPIF_oryginal_K217960F.jpg
Fot. KAPiF (zdjęcie z 2003 roku)
KAPIF_oryginal_K120638F.jpg
Fot. KAPiF (zdjęcie z 2004 roku)

ZOBACZ: Nadchodzi koniec kariery Piotra Żyły? Głos zabrał Adam Małysz

Dużo się zmieniło

Patrząc na zdjęcia sprzed 20 lat świetnie widać, jakie były wtedy trendy. Przede wszystkim krótkie włosy, które u Izabeli Małysz są dziś o wiele dłuższe. Dostrzec można także zmianę koloru włosów. Dziś są one u żony prezesa PZN ciemniejsze niż kiedyś. Z pewnością metamorfoza jest ogromna, a to samo można powiedzieć o byłym skoczku.