Sport.Goniec.pl > Adam Małysz

Adam Małysz

Adam i Izabela Małysz
11.07.2024 09:11 Żona Małysza latami to ukrywała, nagle przerwała milczenie. Wyznanie obiegło całą Polskę

Izabela Małysz towarzyszy swojemu mężowi, Adamowi przez cały czas. Zaczęło się jeszcze w czasach, gdy ten zachwycał polskich kibiców skoków narciarskich. Jakiś czas temu żona byłego skoczka postanowiła powiedzieć co nieco o swoim życiu prywatnym, od czego wcześniej stroniła. Wróciła do przykrych wspomnień za czasów studiów.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
13.06.2024 11:14 Kamil Stoch niespodziewanie wypalił ws. żony. A jednak, oficjalnie to ogłosił

Kamil Stoch chciałby zapewne jak najszybciej zapomnieć o minionym sezonie Pucharu Świata. Naszemu mistrzowi olimpijskiemu nie poszło najlepiej, a kilkukrotnie sam wspominał, że trudy kampanii dawały mu się we znaki. Niedawno Stoch ogłosił, że będzie przygotowywał się do następnego sezonu w systemie indywidualnym, o czym opowiedział w rozmowie z WP SportoweFakty. Nagle temat zbiegł jednak na jego żonę, Ewę Bilan-Stoch.

Kamil Stoch i Adam Małysz
04.06.2024 22:50 Pilna konferencja Kamila Stocha i Adama Małysza. Co dalej ze skoczkiem?

Jakiś czas temu Kamil Stoch zapowiedział, że zamierza samemu przygotowywać się do nowego sezonu skoków narciarskich. Teraz Polski Związek Narciarski poinformował o tym, że mistrz olimpijski zwołał na piątek pilną konferencję prasową, z udziałem jego oraz Adama Małysza.  O czym może być tam mowa?

Izabela i Adam Małyszowie
22.05.2024 20:49 Adam Małysz wydał fortunę na wakacje. Tyle płaci za hotel

Adam Małysz wraz z małżonką udał się na zasłużony urlop. Para wypoczywa na greckiej wyspie Rodos, z której regularnie zasypuje fanów zdjęciami i nagraniami. Za miejsce pobytu wybrali luksusowy hotel, w którym koszt noclegu przerasta możliwości wielu Polaków.

Adam Małysz
08.05.2024 22:11 Adam Małysz zaskakująco szczerze o maturze. "To było naprawdę okropne"

Trwa maturalny maraton, podczas którego uczniowie szkół średnich walczą o jak najlepsze wyniki. Ten etap nie umknął Adamowi Małyszowi, który swój egzamin dojrzałości wspominał w rozmowach z mediami. Jak się okazuje, nie ma z tym czasem najlepszych wspomnień.

Adam Małysz i Piotr Żyą
07.05.2024 11:25 Zamieszanie wokół Piotra Żyły. Adam Małysz ujawnił, co się dzieje

Już od jakiegoś czasu dalsza kariera Piotra Żyły w skokach narciarskich stała pod znakiem zapytania. 37-latek kilkukrotnie dawał sygnały, że odczuwa zmęczenie i nie ma motywacji do skakania, a w międzyczasie pojawiły się plotki o jego udziale w freak-fightach. Zamieszanie wokół Żyły postanowił skomentować Adam Małysz, który przedstawił swoje spojrzenie na całą sprawę.

Adam Małysz
25.04.2024 12:47 Na tym dorobił się Adam Małysz. Powiedział całą prawdę

Adam Małysz od ponad dwóch lat pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, dzięki czemu pobiera stałą pensję. Nie jest to jedyne źródło dochodu utytułowanego byłego skoczka. W najnowszym wywiadzie uchylił rąbka tajemnicy o prowadzonych przez niego biznesach, które przynoszą mu niemałe zyski.

Piotr Żyła
24.04.2024 14:18 Piotr Żyła zawalczy na Clout MMA? Adam Małysz rozwiał wątpliwości

Piotr Żyła przymierzany jest do walki na najbliższej gali Clout MMA 4. Coraz więcej wskazuje na to, że do tego nie dojdzie. Adam Małysz udzielił wywiadu, w którym dał do zrozumienia, że 37-latek może się nie wyrobić w terminie. 

Adam Małysz i Kamil Stoch
24.04.2024 08:38 Kamil Stoch będzie miał indywidualnego trenera? Jest reakcja Adama Małysza

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Kamil Stoch od przyszłego sezonu miał indywidualnie trenować z Michalem Doleżalem. Polski Związek Narciarski potwierdzał, że taki temat istnieje, ale nie pojawiło się żadne oficjalne potwierdzenie. Teraz głos w tej sprawie zabrał Adam Małysz.

polscy skoczkowie
23.04.2024 20:17 Polscy skoczkowie ostro o kulisach współpracy z trenerem. "Nie było organizacji"

Miniony sezon skoków narciarskich nie był udany dla polskich skoczków. Pierwszego Polaka w klasyfikacji Pucharu Świata znaleźć można dopiero na 19. miejscu i jest nim Aleksander Zniszczoł. Jak się okazuje, za słabą formę niektórych z naszych orłów odpowiada były już trener kadry B, David Jiroutek.

Adam Małysz
19.04.2024 21:52 Oszukali i wyśmiewali Adama Małysza. Bolesne wyznanie mistrza z Wisły

Adam Małysz udzielił wywiadowi Dawidowi Górze w programie pt. “Życie po życiu”. Legendarny skoczek przyznał się do kilku ciekawych zdarzeń ze swojego sportowego życia. W rozmowie można usłyszeć chociażby o pewnym wstydliwym problemie za kierownicą samochodu rajdowego. Były skoczek padł również ofiarą oszustwa.

Adam Małysz
15.04.2024 19:18 Adam Małysz podsumował sezon. "Nie możemy być z niego zadowoleni"

Adam Małysz podsumował sezon w wykonaniu polskich skoczków. W materiale wideo zamieszczonym na oficjalnym kanale Polskiego Związku Narciarskiego w serwisie YouTube, prezes związku przedstawił swoje spojrzenie na cały sezon i podał rzeczy negatywne, ale też i pozytywne. Małysz opowiedział także o pozostałych dyscyplinach i nakreślił plan na przyszły rok.

Adam Małysz
10.04.2024 13:21 Adam Małysz stanął w obronie polskiego skoczka. "Został pokrzywdzony"

Adam Małysz udzielił wywiadu, podczas którego wypowiedział się o najlepszym polskim skoczku minionego sezonu, Aleksandrze Zniszczole. Zdaniem prezesa Polskiego Związku Narciarskiego 30-letni skoczek był krzywdzony przez sędziów, argumentując to przyznawaniem mu za niskich not. 

Adam i Izabela Małyszowie
07.04.2024 14:03 Tak Adam Małysz z żoną spędzają urlop. Miejsce jak z bajki

Adam i Izabela Małyszowie są szczęśliwym małżeństwem od 1997 roku. Żona wspierała prezesa PZN-u jeszcze w czasach, gdy ten skakał i i to się nie zmieniło po dziś dzień. W czasie wolnym od zawodów chętnie jednak udają się na zasłużony urlop, a miejsce, do którego teraz się udała para zapiera dech w piersiach.

Adam Małysz
03.04.2024 15:38 Małysz wskazuje błędy Thurnbichlera. Powiedział wprost

Sezon 2023/2024 przejdzie do historii polskich skoczków narciarskich, ale nie z powodu sukcesów. Biało-czerwoni prezentowali się poniżej oczekiwań i regularnie zawodzili kibiców w trakcie konkursów Pucharu Świata. Adam Małysz potwierdził, że nie dojdzie do zmian na stanowisku trenera, ale przyznał, że dostrzegł kilka błędów w sztabie szkoleniowym.

Adam i Izabela Małyszowie
02.04.2024 22:05 Izabela Małysz zmieniła się nie do poznania. Co za przemiana

Z biegiem lat kibice skoków narciarskich mogli obserwować metamorfozę Adama Małysza. Przez całą karierę sportowcowi towarzyszyła jego żona Izabela, której wygląd także ewoluował. Patrząc jednak na zdjęcia sprzed lat i te aktualne można nie dowierzać, że aż tak bardzo człowiek jest się w stanie zmienić.

Adam Małysz i Thomas Thurnbichler
23.03.2024 09:32 Małysz podjął decyzję. Jest reakcja Thurnbichlera

Nie będzie żadnej niespodzianki w reprezentacji polskich skoczków. Adam Małysz podjął decyzję o pozostawieniu na funkcji trenera Thomasa Thurnbichlera na kolejny sezon. Austriacki szkoleniowiec skomentował decyzje prezesa PZN.

Adam Małysz
22.03.2024 17:51 Jest oficjalna decyzja Adama Małysza ws. trenera polskich skoczków

Dużo jest głosów podważających sens obecności w kadrze polskich skoczków trenera Thomasa Thurnbichlera. Wynika to głównie z wahań formy jego zawodników, którzy to nieraz pokazywali się ze słabej strony. Na temat przyszłości austriackiego szkoleniowca wypowiedział się prezes PZN-u, Adam Małysz.

Klemens Murańka
19.03.2024 20:22 Afera w PZN. Kolejny skoczek publicznie skrytykował trenera

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz, może mieć kolejny problem do rozwiązania. W obliczu słabej formy polskich skoczków, wszyscy próbują doszukać się winnych tego stanu rzeczy. Głos zaczynają zabierać zawodnicy, którzy kolejny razy skrytykowali trenera kadry B, Davida Jiroutka.

Piotr Żyła
18.03.2024 20:53 Nadchodzi koniec kariery Piotra Żyły? Głos zabrał Adam Małysz

Jeden z najgorszych sezonów od wielu lat i 37 lat na karku - Piotr Żyła stał się obiektem zainteresowania polskich mediów. Kibice również zaczęli się zastanawiać się, czy polski skoczek zdecyduje się na zakończenie kariery sportowej. Głos w tej sprawie zabrał Adam Małysz. 

Adam Małysz
13.03.2024 18:29 Rewolucja w polskiej kadrze. Adam Małysz zwolnił trenera

To musiało się tak skończyć. Ze względu na brak oczekiwanych wyników i nieprzedstawieniu konkretnej koncepcji na występy polskich kadrowiczów, z funkcją trenera pożegnał się Lukas Bauer. Czeski szkoleniowiec zakończył pracę po 5 latach.

Adam Małysz
12.02.2024 14:31 Adam Małysz zaskoczył w studio. Mówił o ważnych zmianach

Forma polskich skoczków nie napawa kibiców optymizmem. W tym sezonie jeszcze żaden z Polaków nie stanął na podium Pucharu Świata. Nieoczekiwanie najlepiej z polskiej kadry prezentuje się Aleksander Zniszczoł. Adam Małysz zdradził w studio TVN-u, że namawiał trenera  Thurnbichlera do podjęcia radykalnej decyzji. Nie wszystkim może się ona spodobać. 

Thomas Thurnbichler Adam Małysz
26.01.2024 10:37 Małysz stanowczo o metodach Thurnbichlera. Kibice zaskoczeni

Obecny sezon polskich skoczków ciężko zaliczyć do udanych. Kibice nie kryją rozczarowania formą naszych reprezentantów, a wielu z nich winą za ten stan obarcza sztab szkoleniowy, a w szczególności trenera Polaków, Thomasa Thurnbichlera. Głos w sprawie austriackiego szkoleniowca w końcu zabrał sam Adam Małysz.

kibice znicz
21.01.2024 11:34 Kibice w Zakopanem oddali hołd Mateuszowi Rutkowskiemu. Skoczek miał 37 lat

Podczas sobotniego konkursu drużynowego Pucharu Świata w skokach narciarskich nie zabrakło momentów, które wywołały łzy w oczach niemal wszystkich kibiców. Widownia zgromadzona pod Wielką Krokwią uczciła pamięć o Mateuszu Rutkowskim, 37-letnim skoczku, który zmarł niespodziewanie 7 stycznia.

Adam Małysz
16.01.2024 21:34 Po skoku Piotra Żyły nagle pojawił się Adam Małysz. Co za sceny w Szczyrku

Spore zaskoczenie na skoczni narciarskiej w Szczyrku. Kiedy skok oddał Piotr Żyła, nagle znikąd pojawił się Adam Małysz. Legenda polskich skoków narciarskich trzymała w rękach nietypową rzecz, a na jego twarzy gościł szeroki uśmiech. Nie było to związane z wynikiem osiągniętym przez sportowca.

Adam Małysz
11.12.2023 13:31 Fatalna forma polskich skoczków. Adam Małysz bierze sprawy w swoje ręce

Miniony weekend był kolejnym nieudanym konkursem w wykonaniu polskich skoczków w Klingenthal. Punktowali tylko Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Słaba forma naszej kadry spowodowała, że sprawy w swoje ręce bierze Adam Małysz. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego zamierza odbyć poważną rozmowę z trenerem Thomasem Thurnbichlerem.

Piotr Żyła
08.12.2023 21:33 Piotr Żyła kompletnie zaskoczył dziennikarzy. Zrobił to tuż po kwalifikacjach

Piotr Żyła bez cienia wątpliwości jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Skoczek z Wisły już od wielu piastuje miano ulubieńca rodzimych fanów, którzy kochają go za autentyczność, a przede wszystkim nietuzinkowy charakter. 36-latek tuż po zajęciu 14. miejsca w kwalifikacjach mocno zaskoczył media. Tego dziennikarze się nie spodziewali

Adam Małysz
08.12.2023 08:33 Adam Małysz już pobiera emeryturę. Wiemy co do grosza, ile dostaje

Emerytura Adama Małysza będzie dla większości kibiców ogromnym zaskoczeniem. Skoczek, a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego, nie może liczyć na duże pieniądze w ramach emerytury olimpijskiej. Trzeba jednak pamiętać, że to niejedyne źródło utrzymania zasłużonego skoczka.