Sport.Goniec.pl > Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz
03.12.2023 14:14 Adam Małysz świętuje urodziny. Otrzymał wyjątkowe życzenia. "Legenda na zawsze"

Legenda skoków narciarskich i obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz świętuje w niedzielę 3 grudnia swoje 46. urodziny. Z tej okazji legendarny skoczek otrzymał wyjątkowe życzenia.

Adam Małysz
20.10.2023 18:20 Adam Małysz potwierdził niepokojące wieści. Wszyscy się tego obawiali

W najbliższy weekend w Szczyrku zaplanowane są mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Fani mogą mieć jednak powody do niepokoju, czy turniej w ogóle się odbędzie. Głos w tej sprawie zabrał Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz. Słowa legendy skoków nie pozostawiają złudzeń.

Adam Małysz
05.09.2023 17:38 Adam Małysz nie mógł odmówić. Postanowił pokrzepić uczniów

Adam Małysz znany jest ze swojego wielkiego serca i chęci pomocy. Gdy zostanie poproszony o ważny gest, nie waha się go zrobić. Tak stało się i tym razem - legenda skoków otrzymała propozycję od jednej ze szkół. Prezes PZN nie mógł odmówić. 

Adam Małysz
28.08.2023 14:43 Problemy Adama Małysza. Legendarny skoczek przekazał fanom przykre wieści

Adam Małysz, mimo zakończenia sportowej kariery, wciąż musi stawiać czoła wielu wyzwaniom. Tym razem związane są one z jego muzeum “Sportowe Trofea Adama Małysza”, które znajduje się w Wiśle. Emerytowany sportowiec został zmuszony do wydania specjalnego komunikatu. Dodatkowo legenda skoków narciarskich udostępniła w sieci przerażające nagranie. Filmik wywołuje ogromne emocje, a internauci wysyłają wyrazy współczucia dla poszkodowanego.

Adam Małysz
18.08.2023 15:45 Adam Małysz zmierzył się znów ze słynnym pytaniem. Chodzi o legendarną wypowiedź

Adam Małysz od lat musi mierzyć się ze słowami, które wypowiedział w czasie “Małyszomanii”. Jedna kwestia ciągnie się za nim od lat i okazało się, że ponownie musiał o niej opowiedzieć w wywiadzie. Stwierdził, że ten temat go “prześladuje”.

Adam Małysz
14.08.2023 15:51 Kim jest i co robi chłopiec ze zdjęcia? Dziś zna i uwielbia go cała Polska

Kim jest chłopiec ze zdjęcia? Dziś to uwielbiana postać polskiego sportu i nie ma w Polsce osoby, która by go nie znała. Musiał długo sam pracować na swój sukces. Wiele razy nie było łatwo, ale ostatecznie doprowadziło go to na szczyt. 

Adam Małysz
12.08.2023 14:29 Adam Małysz planuje pójść w ślady Apoloniusza Tajnera i wystartować w wyborach? Ważna deklaracja

Adam Małysz wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych tak, jak zrobił to Apoloniusz Tajner? Plotki krążące wokół tego tematu nie cichną, odkąd jego poprzednik z PZN zdecydował się na kandydowanie. Małysz zdobył się na istotną deklarację. 

Adam Małysz o zakładzie Piotra Żyły
07.08.2023 13:11 Adam Małysz zdradził kulisy przegranego zakładu Piotra Żyły. "Może i dobrze"

Piotr Żyła triumfował w niedzielnym konkursie Letniego Grand Prix w Szczyrku. Dzień wcześniej polski skoczek musiał uznać wyższość Vladimira Zografskiego. Brak zwycięstwa w sobotnich zawodach zabolał "Wiewióra" podwójnie. 37-latek przegrał bowiem z trenerem Bułgara nietypowy zakład. Kulisy ujawnił Adam Małysz.

Adam Małysz
05.08.2023 08:46 Adam Małysz ma złe wieści dla fanów skoków. FIS szykuje poważne zmiany

Adam Małysz jest już pewien, że w ciągu najbliższych kilku lat szykują się spore zmiany w kalendarzu FIS. Dla wielu Polaków ta wiadomość może być niedobra - dotknie jednej z ich ulubionych imprez. Małysz mówi, co ma ją zastąpić. 

Adam Małysz
03.08.2023 14:35 Adam Małysz w ogniu krytyki. Pokazał tylko zdjęcie i się zaczęło

Adam Małysz jest jedną z najbardziej lubianych postaci w polskim sporcie, nawet po odejściu na emeryturę. Dawny mistrz skoków narciarskich nie zawsze ma jednak szczęście do mediów społecznościowych. Jedno z jego ostatnich zdjęć wywołało burzę w sieci. Małysz znalazł się w ogniu krytyki.

Iza i Adam Małysz
28.07.2023 13:51 Iza Małysz spakowała walizki i zostawiła męża w Polsce. Widok na miejscu ją przestraszył

Iza i Adam Małysz od lat tworzą kochające się i szczęśliwe małżeństwo. Przez natłok obowiązków nie mogą jednak spędzać ze sobą każdej chwili. Żona skoczka musiała ostatnio spakować walizki i zostawić męża w Polsce. Na miejscu czekała ją niemiła niespodzianka.

Adam Małysz z żoną
23.06.2023 12:37 Adam Małysz potwierdził niepokojące plotki. Były skoczek nie ukrywa żalu

Adam Małysz robił wszystko, co w jego mocy, jednak nie zdołał zapobiec zmianom, o których w branży sportowej spekulowało się od dawna. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego wyjaśnił powody swojego rozczarowania.

Adam Małysz
18.06.2023 12:31 Adam Małysz po raz pierwszy pokazał ojca. Fanów zamurowało

Adam Małysz na Instagramie raczy fanów zdjęciami z kulis swojej pracy oraz różnymi kadrami z żoną i córką. Do bogatej biblioteki opublikowanych fotografii trafiła niedawno taka, której mało kto się spodziewał. Adam Małysz pokazał się na wspólnym zdjęciu nie tylko z ukochaną Izą, ale także z ojcem, Janem Małyszem. Skoczek miał ku temu znakomitą okazję. 

Adam Małysz
22.05.2023 18:50 Adam Małysz szczerze o tym, co wydarzyło się w tym sezonie. "Czas już zakończyć"

Adam Małysz wrócił z zagranicznych wojaży i jest gotów na to, by rozmawiać o zamkniętym już sezonie zimowym. Z jego ust padły znaczące słowa. Wyjaśnił, czym zajmował się w międzyczasie. To może zaskoczyć. 

Adam Małysz
18.05.2023 07:44 Adam Małysz wciela swoją wizję w życie. Prawdziwa rewolucja w polskich skokach narciarskich

Adam Małysz wciela w życie nowy plan działania. W polskich skokach narciarskich nastała już prawdziwa rewolucja. Chodzi przede wszystkim o kwestie szkoleń. Te mają ulec znacznej zmianie. Czy na lepsze?

Adam Małysz, Kamil Stoch
10.05.2023 19:28 Kamil Stoch szczerze o Adamie Małyszu. Wyszło na jaw, co o nim sądzi

Kamil Stoch postawił na szczerość w rozmowie z portalem Weszło. Postanowił opowiedzieć co nieco o swojej relacji z Adamem Małyszem. Z jego strony padło sporo ważnych słów. Jakie naprawdę ma zdanie o szefie PZN?

Adam Małysz
30.04.2023 15:17 Adam Małysz pokazał zdjęcie z żoną i podziękował fanom. Posypały się gratulacje

Adam Małysz zabrał swoją żonę do ciepłych krajów, by nacieszyć się już letnim, a nie wiosennym słońcem. Przekazał przy tym ważną informację. Spod jego palców wyszły szczególnie podziękowania. Miła wiadomość. 

Piotr Żyła, Adam Małysz
28.04.2023 18:43 Adam Małysz nie krył zaskoczenia, gdy usłyszał to do Thurnbichlera. Chodzi o Piotra Żyłę

Adam Małysz w rozmowie z serwisem weszlo.com opowiedział o swoim zaskoczeniu, którego doznał podczas dyskusji z trenerem polskich skoczków, Thomasem Thurnbichlerem. Tematem ich rozmowy nagle stał się Piotr Żyła. Małysz w ogóle się tego nie spodziewał.

Karolina Małysz-Czyż z mężem
25.04.2023 14:44 Przykre doniesienia o córce Adama Małysza. Wyjechała do innego kraju i znalazła się w tarapatach

Córka Adama Małysza, Karolina, wciąż jest w podróży. Trwa jej przygoda w Azji. Para zakochanych pojechała tym razem do Malezji i od razu natrafiła na problem. Znaleźli się w niezłych tarapatach. Szukali w całym mieście.

Adam Małysz
21.04.2023 19:23 Adam Małysz przerwał milczenie. Wyjawił, co dzieje się z jego zdrowiem

Wieści o zdrowotnej bolączce Adama Małysz w mig obiegły sieć. Kibice i dziennikarze zastanawiali się, co dokładnie może dolegać prezesowi PZN i dlaczego nie pojawił się na finale Pucharu Świata w Planicy. Legendarny skoczek wreszcie zabrał głos. 

Adam Małysz
20.04.2023 15:04 Adam Małysz jest poważnie chory? Fani są zaniepokojeni. "Skoczek nie chce o tym mówić publicznie"

Adam Małysz był nieobecny podczas finału Pucharu Świata w słoweńskiej Planicy. Ta zaskakująca absencja prezesa PZN poskutkowała wieloma spekulacjami. Jedna z nich stanowiła, jakoby legendarny skoczek borykał się z poważną zdrowotną bolączką. Adam Małysz wreszcie zabrał głos i odniósł się do plotek. Czy okazały się prawdziwe?

córka Adama Małysza
12.04.2023 20:47 Córka Adama Małysza nie posiada się z radości. "To jakaś bajka"

Córka Adama Małysza, Karolina Małysz-Czyż pokazała niesamowite zdjęcie z jednej ze swoich podróży. To, co ujrzała, całkowicie ją oczarowało. Trudno się nie zakochać. "To jakaś bajka", pisała na swoim profilu.

adam małysz
10.04.2023 16:29 Adam Małysz nie ukrywa, że nie jest katolikiem. Teraz córka skoczka zdradziła rodzinny sekret

Większość Polaków deklaruje wyznanie katolickie, co dotyczy także najpopularniejszych polskich skoczków. Do tej większości nie należy Adam Małysz, który żyje w zgodzie z zupełnie inną religią. Skoczek lata temu sam o tym poinformował, jednak jego córka postanowiła wyjawić kolejną religijną tajemnicę legendarnego ojca. O fakcie, ujawnionym przez Karolinę Małysz, nie wiedzieli nawet najgorliwsi fani Adama Małysza. 

Adam Małysz
09.04.2023 16:13 Adam Małysz ma wspaniałą posiadłość. Niezwykłe zdjęcia w sieci

Były czasy, gdy Adam Małysz miał fana w każdym zakątku Polski i z trudem było znaleźć dom, w którym nie kibicowano by naszemu “Orłowi z Wisły”. Dziś legendarny skoczek jest już na sportowej emeryturze, korzystając z owoców swojej ciężkiej pracy i ciesząc się wystawnym życiem, podróżami oraz imponującym domem. To właśnie do tego ostatniego prezes PZN czasem zaprasza swoich miłośników za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jesteście ciekawi, jak mieszka?

Adam Małysz
07.04.2023 16:11 Adam Małysz jest wściekły. Padły brutalne słowa, ma już tego dość

Adam Małysz nie ukrywał swojej złości, gdy tylko dowiedział się o tym, co szykuje MKOI ws. sportowców związanych z Rosją i Białorusią. Według komitetu, mają oni prawo wystąpić pod neutralną flagą. Prezes PZN oburzony opowiedział, co naprawdę o tym myśli.

None
05.04.2023 17:48 Wielki rywal Adama Małysza wraca na skocznię, w tym roku skończy 46 lat. "Znów chce się bawić"

Janne Ahonen wraca do sportowej rywalizacji. 45-latek weźmie udział w mistrzostwach Finlandii w Rovaniemi, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia. - Kiedy nadchodzi wiosna i świeci słońce, mam ochotę wrócić na stok. Wtedy czuje się jak mały chłopiec, który znów chce się bawić - oświadczył w rozmowie z "Yle".

None
05.04.2023 11:25 Piękny gest Adama Małysza w stronę Dawida Kubackiego. "Dawid ma prawo do udogodnień"

Dla Dawida Kubackiego i jego rodziny ostatnie tygodnie były ciężkim okresem w życiu. Poważne problemy kardiologiczne małżonki skoczka, skutkowały wycofaniem się zawodnika z końcowej fazy sezonu. Marta Kubacka czuje się już coraz lepiej, a jej mąż wyraża chęć powrotu do rywalizacji. Prezes PZN Adam Małysz zadeklarował pewne wsparcie dla lidera polskiej kadry.

Dawid Kubacki, Adam Małysz
21.03.2023 18:23 Adam Małysz przerwał milczenie ws. żony Dawida Kubackiego. Ujawnił bolesne szczegóły

Adam Małysz udzielił wywiadu "Faktowi" i opowiedział w nim o swojej reakcji na sytuację Dawida Kubackiego. Wyznał, że Marta Kubacka znajduje się pod najlepszą opieką - przekazał, w którym szpitalu przebiega jej leczenie.