Sport.Goniec.pl > Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kamil Stoch
07.09.2023 19:32 Kamil Stoch zapytany o udział w walkach MMA. Nawet się nie wahał

W ostatnim czasie coraz więcej zawodowych sportowców, obecnych lub byłych, postanawia spróbować swoich sił w świecie freak fightów. Peszko, Żyła, Hajto, Lisek - to tylko niektórzy pragnący znaleźć sławę w oktagonie. Czy Kamil Stoch pójdzie ich śladem? Odpowiedział na pytanie.

Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
07.09.2023 18:28 Ewa Bilan-Stoch będzie zazdrosna? Kamil Stoch opowiedział o swojej pierwszej miłości

Kamil Stoch udzielił wywiadu Kanałowi Sportowemu. Pojawiła się w nim m.in. kwestia pierwszej wielkiej miłości polskiego mistrza. Czy Ewa Bilan-Stoch powinna być zazdrosna? Padły znaczące słowa. 

Kamil Stoch
07.09.2023 13:40 Kamil Stoch opowiedział o końcu kariery. "Może warto robić coś innego"

Kamil Stoch to w tej chwili drugi najstarszy skoczek narciarski, po Piotrze Żyle, kadry A. Dwa ostatnie sezony pokazały, że jego forma nie jest już najlepsza i nie wiadomo, czy sportowiec kiedykolwiek wróci na piedestał. W rozmowie z Kanałem Sportowym Stoch opowiedział o końcu swojej kariery.

Kamil Stoch
06.09.2023 15:53 Kamil Stoch opowiedział o swojej największej wadzie. "Nigdy się tego nie nauczę"

Kamil Stoch szykuje się do sezonu zimowego, którego początek już w listopadzie. W rozmowie z portalem sport.interia.pl wyznał, że źle czuje się ze swoją gorszą dyspozycją. Opowiedział tym samym o swojej największej wadzie, która potrafi go niezwykle dręczyć. 

Kamil Stoch
14.08.2023 13:15 Kamil Stoch pokazał zdjęcie i opowiedział, gdzie jest. Fani byli zachwyceni

Kamil Stoch w ostatnim czasie ma sporo do robienia i to nie w kontekście skoków narciarskich. Zamieścił na swoim Instagramie ogłoszenie dla kibiców - chciał ich zachęcić do pewnego wyjazdu. Czy poczuli się skuszeni?

Kamil Stoch
08.08.2023 10:57 Kamil Stoch po konkursie zwrócił się do kibiców. Chciał przekazać im coś ważnego

Kamil Stoch gratulował Piotrowi Żyle wygranego konkursu Letniego Grand Prix w Szczyrku. Postanowił zwrócić się również do kibiców. Miał im do przekazania ważną wiadomość. Niektórzy mogli się zaskoczyć.

Robert Lewandowski i Kamil Stoch
27.07.2023 17:54 Robert Lewandowski pozuje wśród gwiazd kina. Bezcenna reakcja Kamila Stocha

Robert Lewandowski wraz z zespołem wybrał się na przedsezonowe tournee po Stanach Zjednoczonych. Poczynaniom FC Barcelony w trakcie pierwszego sparingu z Arsenalem z trybun przyglądały się gwiazdy kina. Po spotkaniu polski napastnik opublikował w sieci zdjęcie, na którym pozował u boku celebrytów. Fotografię skomentował m.in. Kamil Stoch. Reakcja skoczka była bezcenna.

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
25.07.2023 13:34 Kamil Stoch ujawnił prawdę o swoim małżeństwie. "Mieszkamy oddzielnie"

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są parą całkowicie zgodną, jak wynika to z ich medialnego wizerunku. Bardzo dobrze o synowej wypowiadają się rodzice skoczka z Zębu, a ona i jej małżonek prowadzą wspólnie sporo biznesów. Czy z ich małżeństwem wszystko w porządku? Kamil Stoch przekazał bardzo interesujące informacje.

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
13.06.2023 14:26 Szczere słowa ojca Kamila Stocha o Ewie Bilan-Stoch. "To bardzo ważne"

Ojciec Kamila Stocha udzielił wywiadu portalowi Sportowe Fakty WP. W pewnym momencie pojawiło się pytanie o Ewę Bilan-Stoch. Jej teść w szczerych słowach opowiedział o wzajemnych stosunkach. “To bardzo ważne”.

Kamil Stoch
02.06.2023 17:56 Ojciec Kamila Stocha szczerze o synu. "Oprócz wsparcia niczego od nas nie potrzebuje"

Ojciec Kamila Stocha, Bronisław, napisał dla Sportowych Faktów WP obszerny tekst na temat początków kariery syna oraz roli rodzica sportowca w drodze obraną przez dziecko. Szczerze wyznał, co sądzi o kolegach Kamila ze skoczni oraz zdradził, jakie błędy popełnili szkoleniowcy trzykrotnego mistrza olimpijskiego.

Kamil Stoch Iga Świątek
01.06.2023 15:42 Kamil Stoch rozbawił fanów. Słowa, które skierował do Igi Świątek zaskoczyły wielu z nich

Iga Świątek 31 maja świętowała 22. urodziny. W mediach społecznościowych opublikowała okolicznościowe zdjęcie wraz z podziękowaniem za życzenia. Polska tenisistka otrzymała je m.in. od Kamila Stocha, który zrobił to w żartobliwym stylu. Słowa skoczka rozbawiły internautów do łez.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
17.05.2023 12:16 Ewa Bilan-Stoch ryzykuje życiem, kibice nie mieli pojęcia. Kamil Stoch zabrał głos

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch przez jakiś czas nie będą raczyć fanów wspólnymi romantycznymi kadrami na Instagramie. W mediach społecznościowych żony skoczka w zamian pojawią się kadry z niebezpiecznej wyprawy na pochłonięte wojną ziemie ukraińskie, na których niesie pomoc. Co na temat ryzykownej inicjatywy ukochanej sądzi Kamil Stoch?

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
14.05.2023 18:58 Kamil Stoch wyjawił prawdę na temat swojego małżeństwa. Fani mają powody do niepokoju?

Małżeństwo Kamila Stocha i jego żony Ewy wydaje się być jednym z bardziej zgodnych w polskim świecie sportu. Utytułowany skoczek na ślubnym kobiercu stanął już 13 lat temu, ale mimo tego nie doczekał się jeszcze swoich pociech, co ostatnio zaczęło podsycać plotki o kryzysie w jego związku. Sportowiec nie mógł przejść obok nich obojętnie i skomentował te doniesienia. Jego deklaracja daje wiele do myślenia.

Kamil Stoch
14.05.2023 12:27 Kamil Stoch wyjawił prawdę o swojej diecie. Bułka z bananem to już przeżytek, zaskakujące słowa

Kamil Stoch wyjawił prawdę o swojej diecie. Polski skoczek nie żywi się jedynie powietrzem i bułką z bananem. Okazało się, że ma o wiele większą dowolność, niż można by było sądzić. Jak to się ma do jego wagi?

Kamil Stoch
12.05.2023 22:02 Kamil Stoch zabrał głos ws. swojego małżeństwa. Jego słowa wywołały wielkie poruszenie

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch stanęli na ślubnym kobiercu w 2010 roku i od tamtej pory uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Małżonkowie skrzętnie chronią swojej prywatności i nigdy przesadnie nie afiszowali się tym, co dzieje się u nich w domu.

Adam Małysz, Kamil Stoch
10.05.2023 19:28 Kamil Stoch szczerze o Adamie Małyszu. Wyszło na jaw, co o nim sądzi

Kamil Stoch postawił na szczerość w rozmowie z portalem Weszło. Postanowił opowiedzieć co nieco o swojej relacji z Adamem Małyszem. Z jego strony padło sporo ważnych słów. Jakie naprawdę ma zdanie o szefie PZN?

Kamil Stoch
07.05.2023 09:35 Kamil Stoch pokazał zdjęcie i się zaczęło. Wielka radość kibiców

Kamil Stoch w ostatnim sezonie z pewnością nie mógł nazwać swojej formy uporządkowaną albo stałą. Mistrz nie był zadowolony ze swojego skakania i caly sezon korygował błędy, które pojawiały się po kolejnych zawodach. Czy forma już nie ta? To zdjęcie mogło jednak przekonać wielu, że nie ma co spisywać go na straty. Euforia w komentarzach.

Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch
03.05.2023 14:37 Takiego Kamila Stocha nie widzieliście. Skoczek niespodziewanie podzielił się prywatnymi kadrami

Kamil Stoch pokazał się z zupełnie innej strony. Strój skoczka zamienił na krótkie spodenki i pokazał fanom kadr z rodzinnego życia. Internauci są zachwyceni widokami, ale i prywatnym obliczem sportowca. 

Kamil Stoch Martin Schmitt
20.04.2023 13:04 Tak wielki rywal Adama Małysza potraktował Kamila Stocha. "Powiedzcie mu..."

Jednym z najgroźniejszych rywali Adama Małysza był Martin Schmitt. Niemiecki skoczek dał się we znaki nie tylko polskim skoczkom, ale również kibicom z naszego kraju. W przeszłości reprezentant Niemiec nieładnie zachował się w stosunku do Kamila Stocha, który o całej sytuacji opowiada w swoim muzeum. Polski skoczek ma nietypową prośbę do fanów…

Ewa Kamil Stoch
16.04.2023 19:52 Takie wykształcenie ma żona Kamila Stocha. Duże zaskoczenie

Ewa Bilan-Stoch w ostatnim czasie udzieliła wywiadu dla "Interii". Żona Kamila Stocha opowiedziała o swoim zaangażowaniu w pomoc dla ogarniętej wojną Ukrainy. Przy okazji zdradziła, jakie ma wykształcenie. Ta informacja może zaskoczyć wielu z was.

None
15.04.2023 16:17 Poruszające wyznanie Kamila Stocha. W końcu wszystko powiedział

Kamil Stoch zdobył się na poruszające wyznanie. Skoczek narciarski po wielu miesiącach zdecydował się zabrać głos w sprawie, która szczególnie go dotknęła. 35-latek nie krył emocji.

Ewa Bilan-Stoch
09.04.2023 11:21 Ewa Bilan-Stoch musiała porzucić swoje marzenia. Do dziś nie może się pogodzić

Ewa Bilan-Stoch mogła zrobić sportową karierę, ale zmuszona była pogrzebać swoje marzenia. Wszystko przez kontuzję, która sprawiła, że żona Kamila Stocha była zmuszona zrezygnować z dalszych treningów. Co zostawiła za sobą?

Kamil Stoch
07.04.2023 14:12 Kamil Stoch ogłosił decyzję o swojej przyszłości w skokach narciarskich. Poważna deklaracja

Kamil Stoch już postanowił, jak wyglądać będzie jego kariera w najbliższym czasie. Wyjawił swoją decyzję, nad którą głowił się przez dłuższy czas. Czy mistrz długo będzie jeszcze startował w zawodach na najwyższym poziomie?

Kamil Stoch
06.04.2023 20:34 Kamil Stoch nie wytrzymał po sezonie. Nie mógł ukryć smutku

Kamil Stoch jest rozczarowany zakończonym właśnie sezonem w skokach narciarskich. Skoczek w bardzo gorzkich słowach podsumował swój występ. Skoczek stwierdził, że włożył w przygotowania bardzo wiele czasu i siły, a nie na niewiele się to zdało. Czy sytuacja się poprawi w przyszłym sezonie?

None
06.04.2023 14:54 Sytuacja rodziny Kubackich dużo nauczyła Kamila Stocha. "Sport nie jest wszystkim"

W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się spekulacje dotyczące zakończenia kariery przez Kamila Stocha. Polski skoczek w rozmowie z "Interią" zdradził, że nie zamierza jeszcze kończyć ze skokami narciarskimi. 35-latek przyznał, że sytuacja, która spotkała rodzinę Dawida Kubackiego była dla niego cenną lekcją. "Z wiekiem trochę zmieniają się priorytety" - uznał reprezentant Polski.

None
05.04.2023 12:54 Kamil Stoch nie może pogodzić się z jedną rzeczą. Thomas Thurnbichler zabrał głos

Konkurs w Planicy zakończył wyczerpujący sezon Pucharu Świata. Kamil Stoch na finiszu zmagań nie mógł pogodzić się z faktem, że pomimo ciężkiej pracy ani razu nie stanął na podium zawodów. W rozmowie z portalem polsatsport.pl Thomas Thurnbichler podsumował sezon w wykonaniu reprezentantów Polski, tłumacząc przyczyny braku satysfakcjonujących rezultatów osiąganych przez Kamila Stocha.

Kamil Stoch
04.04.2023 12:26 Kamil Stoch naprawdę to zrobił, niecodzienne zdjęcie obiegło sieć. Mistrz "rozbroił" fanów

Kamil Stoch minionego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich nie zaliczy do najbardziej udanych. Mimo to nasz mistrz z optymizmem patrzy w przyszłość i nie zamierza zanadto zamartwiać się tym, co było. Na swoim Instagramowym profilu, jeden z najlepszych skoczków w historii podzielił się fotografią z posezonowej imprezy integracyjnej. 

Kamil Stoch
03.04.2023 17:29 Były trener Adama Małysza i Piotra Żyły wypunktował Kamila Stocha. "To jest jego mankament"

Wczoraj, w słoweńskiej Planicy odbył się ostatni konkurs tegorocznego Pucharu Świata w skokach narciarskich. Daleki od pełni szczęścia w minionym sezonie był Kamil Stoch, który w klasyfikacji generalnej uplasował się finalnie na 14. pozycji. Diagnozą w sprawie przeciętnych wyników naszego mistrza podzielił się z Super Expressem Jan Szturc, były trener m.in. Adama Małysza oraz Piotra Żyły.