Sport.Goniec.pl > Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kamil Stoch
03.04.2023 13:32 Kamil Stoch jak zwykle zachował klasę. Internet obiegło wymowne zdjęcie naszego mistrza

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kamil Stoch to mistrz na skoczni narciarskiej jak i poza nią. O ile zakończony właśnie sezon nie był tym najlepszym w wykonaniu Polaka, a sam zawodnik niejednokrotnie narzekał na decyzje organizatorów konkursów, którzy dopuszczali do skoków w niekorzystnych warunkach, o tyle po ostatnim konkursie znalazło się miejsce na szacunek i pozytywne emocje.

Kamil Stoch
01.04.2023 18:33 Kamil Stoch chce zakończyć karierę? Thomas Thurnbichler ujawnił plany skoczka

Czy Kamil Stoch zakończy karierę po tym sezonie? Pytanie o przyszłość 35-letniego mistrza olimpijskiego zadają sobie kibice i dziennikarze już od kilku lat, jednak on sam nigdy nie zadeklarował takiej chęci. Trener Thomas Thurnbichler w przypływie szczerości wypowiedział się za niego. Co zatem planuje Kamil Stoch?

None
01.04.2023 11:53 Konkurs drużynowy w Planicy. Polacy do końca walczyli o podium

W sobotę 1 kwietnia skoczkowie rywalizowali w Planicy w przedostatniej odsłonie Pucharu Świata 2022/2023. W pierwszej kolejności odbył się konkurs indywidualny, a następnie rozpoczęły się zmagania drużynowe. W zawodach udział wzięło 9 reprezentacji. Jak zaprezentowali się Polacy?

None
01.04.2023 09:39 Piotr Żyła zdeklasował konkurentów. Fantastyczny występ w Planicy

W sobotę 1 kwietnia skoczkowie narciarscy rywalizują w lotach w słoweńskiej Planicy. Weekendowe zmagania będą ostatnim etapem kończącego się już sezonu. W pierwszej kolejności odbył się konkurs indywidualny, w którym udział wzięło czterech Polaków. Następnie zaplanowano zawody drużynowe. Jak spisali się reprezentanci Polski na czele z Kamilem Stochem oraz Piotrem Żyłą?

None
26.03.2023 17:27 Wiatr pokrzyżował plany skoczków w Lahti. Nie będzie drugiej serii, słabe skoki Polaków

Konkurs indywidualny w fińskim Lahti nie należał do udanych. Silny i zmienny wiatr znacząco wpłynął na występy skoczków. Jedną z “ofiar” tego stanu rzeczy jest lider Pucharu Świata, Halvor Egner Granerud, który wylądował na 46. miejscu. Zmagania nie doczekały się kontynuacji w drugiej turze.

None
25.03.2023 22:29 Piękny gest Kamila Stocha po konkursie w Lahti. Zrobił to w telewizji

Polscy skoczkowie zajęli trzecie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym w Lahti. Kamil Stoch podobnie jak trener polskiej kadry sukces zadedykował przeżywającym obecnie trudne chwile Dawidowi oraz Marcie Kubackim. W wywiadzie udzielonym dla stacji "Eurosport" reprezentant Polski popisał się pięknym gestem.

None
15.03.2023 22:29 Prolog w Lillehammer. Wspaniały skok Kamila Stocha, mocny Dawid Kubacki

W środowy wieczór odbyły się kwalifikacje do drugiego konkursu Pucharu Świata w Lillehammer. Prolog wygrał Słoweniec Anze Lanisek. Dobrymi skokami popisali się reprezentanci naszego kraju. Kamil Stoch uplasował się na czwartej pozycji, a Dawid Kubacki był siódmy. Do czwartkowych zawodów jako jedyny z Polaków nie awansował Jakub Wolny.

None
14.03.2023 18:19 Puchar Świata w Lillehammer. Beznadziejne skoki Polaków, ogromne rozczarowanie

We wtorek 14 marca skoczkowie rywalizują na obiekcie Lysgårdsbakken w norweskim Lillehammer. Jest to trzeci konkurs, odbywający się w ramach cyklu Raw Air. Poniedziałkowy prolog zwyciężył lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Halvor Egner Granerud. Do zawodów w komplecie awansowali Polacy, którzy spisali się jednak znacznie poniżej oczekiwań kibiców.

None
13.03.2023 11:11 Kamil Stoch w mocnych słowach o skoczni w Holmenkollen. "Powinno się ją wysadzić w powietrze"

Kamil Stoch ma za sobą nieudane występy w weekendowych konkursach Pucharu Świata w Oslo. Reprezentant Polski dwukrotnie zakończył zmagania poza czołową "10-tką." Skocznia w Holmenkollen z pewnością nie leży polskiemu skoczkowi. Mistrz olimpijski nie szczędził słów krytyki w kierunku norweskiego obiektu. "Ta skocznia jest tragiczna, powinno się ją wysadzić." - powiedział w rozmowie z Eurosportem.

None
12.03.2023 18:39 PŚ w Oslo. Dawid Kubacki odpalił rakietę w drugiej serii i wskoczył na podium

Niesamowity występ Dawida Kubackiego na zawodach Raw Air 2023 w Oslo. Polak kapitalnym skokiem w drugiej serii zapewnił sobie miejsce na podium konkursu. Zaskakująco dobrze wypadł również Paweł Wąsek.

Kamil Stoch
12.03.2023 12:57 Fenomenalny występ Kamila Stocha w Oslo. Jest nadzieja przed niedzielnym konkursem?

Jesteśmy już po niedzielnym prologu do konkursu z cyklu Raw Air w Oslo. Kamil Stoch popisał się pięknym skokiem, który daje nadzieję na dobrą lokatę Polaka w konkursie. Ten rozpocznie się już o 16:30 w niedzielę 12 marca. 

None
07.03.2023 10:04 Kamil Stoch już wkrótce ogłosi zakończenie kariery? Słowa Adama Małysza mówią wszystko

Skoki narciarskie cieszą się dużą popularnością w naszym kraju. Od wielu lat jesteśmy świadkami sukcesów reprezentantów Polski w tej dyscyplinie. Mając w głowie wiek Kamila Stocha, Piotra Żyły oraz Dawida Kubackiego, kibice martwią się o przyszłość tego sportu. Niekiedy w mediach pojawiają się pogłoski o zakończeniu kariery przez najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Czy w przypadku Kamila Stocha są one zasadne? Głos w tej sprawie zabrał Adam Małysz.

Piotr Żyła, Adam Małysz, Kamil Stoch
05.03.2023 15:14 Czemu Polacy tak kochają skoki narciarskie? Nietypowy sport, który stał się naszym świętem narodowym

Czemu Polacy tak pokochali skoki narciarskie? Czy to olbrzymie sukcesy Adama Małysza, następnie Kamila Stocha, a teraz Dawida Kubackiego i Piotra Żyły sprawiły, że w naszym kraju ten nietypowy sport znalazł tak liczne rzesze fanów? Czy młodsze pokolenie z taką samą uwagą śledzi poczynania naszych skoczków? Przyglądamy się fenomenowi skoków. 

Skoki narciarskie
04.03.2023 18:17 Polacy poza podium konkursu drużynowego mistrzostw świata. A miało być tak pięknie

Polscy skoczkowie walczyli dzielnie o medal w konkursie drużynowym. Nie obyło się jednak bez wpadek, szybko pojawiły się problemy. Słoweńcy, Norwegowie i Austriacy walczyli jak natchnienie. Skończyło się ostatecznie bez medalu dla Polski. Thomas Thunrbichler musiał ryzykować, a jego plan się nie powiódł.

Kamil Stoch
26.02.2023 14:15 Kamil Stoch okradziony z medalu? Jedna rzecz mogła zmienić wszystko, trener Polaków zabrał głos

Kamil Stoch został okradziony z medalu? Thomas Thurnbichler podkreślił, że jeden element mógł na tym zaważyć. Dziennikarze przyjrzeli się jednemu aspektowi skoków polskiego mistrza i porównali go z innymi zawodnikami. Mogło być znacznie lepiej?

Piotr Żyła, Kamil Stoch
26.02.2023 10:57 Kamil Stoch zdradził jedną z tajemnic Piotra Żyły. Piękne słowa od mistrza dla mistrza

Piotr Żyła obronił tytuł mistrza świata na normalnej skoczni. Polak poszybował na odległość 105 metrów i ustanowił w drugiej serii rekord skoczni. Kamil Stoch otarł się o medal. Zdradził jeden z sekretów swojego kolegi z reprezentacji i powiedział mu parę pięknych słów. 

Kamil Stoch
21.02.2023 12:47 Takim wykształceniem może się pochwalić Kamil Stoch. Mało kto o tym wiedział

Kamil Stoch zadbał o swoje wykształcenie, by po zakończeniu kariery mieć z czego żyć i móc planować spokojną przyszłość zarówno dla samego siebie, jak i ukochanej rodziny. Czym w kwestiach edukacji może się pochwalić niekwestionowana gwiazda światowych skoków? Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Kamil Stoch został skrytykowany przez Adama Małysza
11.02.2023 11:53 Kamil Stoch w ogniu krytyki. Adam Małysz się nie patyczkował

Kamil Stoch nie ma w ostatnich tygodniach dobrej passy. Do sprawy postanowił odnieść się Adam Małysz, który twierdzi, że jego młodszy kolega lata zbyt wolno i jest nieco niecierpliwy. Jak podkreśliła legenda polskich skoków, Kamil Stoch jest wybitnym sportowcem, jednak bardzo wiele zależy od psychiki, z którą skoczkowie nieustannie muszą się mierzyć.

Kamil Stoch
06.02.2023 10:32 Kamil Stoch wycofany z Pucharu Świata. "Sytuacja jest dla mnie bardzo trudna"

Kamil Stoch wycofany z Pucharu Świata. Wiadomo, że nie pojawi się na pewno na najbliższych zawodach w Lake Placid, ale nikt nie mówi o tym, kiedy wróci do regularnego skakania. Skoczek nie ma dobrych wieści, opowiedział też o swoich ambicjach.

EN 01544369 0363
05.02.2023 16:43 Dramat Kamila Stocha. Nie zakwalifikował się do konkursu w Willingen

Zakończyły się kwalifikacje do konkursu indywidualnego w skokach narciarskich w Willingen. 5 z 6 reprezentantów Polski udało się przedostać dalej. Niestety — Kamil Stoch trafił poza pierwszą pięćdziesiątkę i nie zakwalifikował się do głównego konkursu.

kamil stoch
05.02.2023 11:58 Poznajesz chłopczyka ze zdjęcia? Dziś kocha go niemal cała Polska

Poznajecie chłopca z tego zdjęcia? Dziś jest jednym z najsławniejszych Polaków i kibicuje mu grono oddanych fanów. Nic dziwnego — sukcesami dorównuje najznamienitszym w swojej dziedzinie. Udało się wam go rozpoznać?

Polscy skoczkowie wspierają WOŚP
29.01.2023 17:29 Niebywałe, co polscy skoczkowie zrobili dla WOŚP. Niesamowity gest

Polscy skoczkowie wspierają WOŚP. W sieci pojawiła się aukcja, na której można kupić nartę z autografami Adama Małysza, Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego, Pawła Wąska i Jakuba Wolnego. Wystawił ją poznański sztab WOŚP. Ile kosztuje?Adam Małysz, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek i Jakub Wolny cieszą się uwielbieniem polskich fanów skoków narciarskich. Sportowcy osiągają wyżyny popularności. Wielu kibiców chciałoby mieć w domu pamiątkę po biało-czerwonych.

Kamil Stoch
29.01.2023 13:05 Kamil Stoch mocno zaniepokoił fanów swoimi słowami. "Pogubiłem się"

Pierwszy konkurs lotów narciarskich w sezonie 2022/2023 nie był dla Polaków szczęśliwy. Żaden z naszych reprezentantów nie znalazł się na podium, a oczekiwania kibiców wyjątkowo zawiedli Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Ten ostatni skomentował zresztą swój słaby występ w Bad Mittendorf w zdecydowanych słowach, które mocno powinny zaniepokoić jego fanów. Co takiego powiedział nasz trzykrotny indywidualny mistrz olimpijski?

reakcja
14.01.2023 21:36 PŚ w Zakopanem. Bezcenna reakcja Polaków po minimalnej przegranej w konkursie drużynowym

Po zmaganiach w ramach Turnieju Czterech Skoczni najlepsi skoczkowie świata wrócili do rywalizacji o Puchar Świata. W ten weekend stolicą skoków narciarskich jest Zakopane. W sobotę odbył się konkurs drużynowy, w którym biało-czerwoni zajęli drugie miejsce, przegrywając z Austriakami zaledwie o 1 punkt. Kamery uchwyciły reakcję naszych reprezentantów. To trzeba zobaczyć.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
12.01.2023 15:43 Kamil Stoch już wkrótce zakończy swoją karierę? Jego żona zabrała głos, wszystko stało się jasne

Kamil Stoch od wielu lat dostarcza polskim fanom wielu emocji, a także powodów do dumy. Jeden z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii całej dyscypliny powoli zbliża się do końca swojej sportowej kariery. Kilka zdań na ten niezwykle smutny temat przekazała jego żona, która w rozmowie z "Onetem" wyjawiła plany wybitnego reprezentanta Polski.

GEORG HOCHMUTH/AFP/East News
12.01.2023 10:10 Kamil Stoch po latach przerwał milczenie. Wyznał, że przeżywał ciężkie chwile. Wspomniał o stanie zdrowia

Kamil Stoch powoli wraca do dawnej dyspozycji, prezentując na światowych skoczniach, dobrą, a przede wszystkim równą formę. Legendarny skoczek z Zębu nie ukrywa, że to, co robi, sprawia mu wiele radości, aczkolwiek były momenty, w których czuł się bardzo niekomfortowo. Sportowiec zdradził również, jak się czuje, a także poinformował o swoim aktualnym stanie zdrowia.

Kamil Stoch
10.01.2023 13:45 Kamil Stoch z kłopotami tuż przed konkursem w Zakopanem. Trwa wyścig z czasem

Kamil Stoch ostatnio wraca do formy, wskoczył m.in. do pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Niestety, w ostatnich dniach zmaga się z dokuczliwą infekcją grypopodobną. Lekarz kadry uspokaja jednak, że na razie start Stocha w konkursie w Zakopanem nie jest zagrożony.

Ewa Bilon-Stoch
23.12.2022 14:21 Ewa Bilan-Stoch drwi z polskich piłkarzy. Podsumowała ich jednym zdaniem

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha zadrwiła z polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Fotografka w swoim komentarzu odniosła się do afery premiowej, która w ostatnim czasie wstrząsnęła mediami.