Sport.Goniec.pl > Siatkówka

Siatkówka

polscy siatkarze
06.09.2023 18:11 Polscy siatkarze gładko ograli Czarnogórę. Ogromna przewaga punktowa, przepaść

Polska swój ostatni mecz grupowy rozegrała przeciwko Czarnogórze. Wydawało się, że dla Biało-Czerwonych to będzie spacerek i tak też się stało. Polacy pewnie wygrali 3:0 i z kompletem punktów awansowali do 1/8 finału, gdzie zagrają z Belgią.

05.09.2023 21:31 Polscy siatkarze pobili rekord. Jeszcze nigdy nie mieli tak wysokiej wygranej

Polscy siatkarze rozegrali 5 września mecz z Duńczykami. Nikt nie spodziewał się, że w jego czasie pobiją niesamowity rekord. Aż miło było patrzeć na dyspozycję Biało-Czerwonych w drugim secie. Nikt nie spodziewał się jednak aż takiej przewagi.

05.09.2023 21:26 Polscy siatkarze najpierw zafundowali horror, a potem pokazali, kto tu rządzi. Wielka wygrana z Danią

Mecz Polska - Dania zakończył się zgodnie z oczekiwaniami - wynikiem 3:0. Nie oznacza to jednak, że nie pojawiły się emocje. W pierwszym secie wyglądało na to, że Biało-Czerwoni są śnięci - popełniali sporo błędów i niemal oddali partię przeciwnikom. W drugim secie doszło jednak do przebudzenia, które trwało już do końca spotkania.

Polska - Dania
05.09.2023 20:40 Niesamowita akcja polskich siatkarzy. Jakub Popiwczak nieoczekiwanie zdobył punkt

Mecz Polska - Dania miał być dla polskich siatkarzy spacerkiem, ale już od początku meczu widać było, że oponenci łatwo skóry nie sprzedadzą. Pod koniec seta Polacy ruszyli jednak z ofensywą i to nie zawsze w spodziewany sposób. Jeden punkt zdobył nawet nasz libero, Jakub Popiwczak.

pilot
03.09.2023 06:28 Nie tylko Iga Świątek i polscy siatkarze. Wielkie sportowe emocje już w niedzielę, 3 września

Iga Świątek, polscy siatkarze i inne wielkie hity - niedziela (3 września) szykuje prawdziwe sportowe hity dla wszystkich spragnionych wielkich emocji. Czego możemy się spodziewać dziś w TV? Niektórzy fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość i zarwać noc.

Polskie siatkarki
31.08.2023 17:49 Polskie siatkarki poza mistrzostwami Europy. Dawna gwiazda siatkówki odpowiedziała na teorię fanów

Polskie siatkarki odpadły z Turcją w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. Mecz przegrały 0:3 i teraz pozostaje naszej kadrze skupić się na kwalifikacjach olimpijskich, które odbędą się w Łodzi w drugiej połowie września. Po meczu zastanawia, co zawiodło i spowodowało o zdecydowanej porażce. Odpowiedź na to pytanie zdaje się mieć jedna z gwiazd dawnej kadry polskiej kobiecej siatkówki.

Łukasz Kaczmarek
31.08.2023 11:53 Łukasz Kaczmarek nie bał się tego powiedzieć. Jasno przedstawił swoje ambicje

Łukasz Kaczmarek nie ma jeszcze medalu z żadnej oficjalnej imprezy mistrzowskiej. Złoto Ligi Narodów dodało mu jednak apetytu do walki o kolejny tytuł. W rozmowie z dziennikarzami atakujący nie owijał w bawełnę.

Anna Werblińska
29.08.2023 17:06 Anna Werblińska zniknęła z siatkarskich boisk. Dziś ma 39 lat i wciąż wygląda jak bogini

Anna Werblińska zakończyła już siatkarską karierę i oddała się w pełni życiu rodzinnemu. Przez wielu znana jest bardziej pod nazwiskiem Barańska, bo jeszcze jako panna zdobywała najważniejsze osiągnięcia, wtedy również wzdychało do niej wielkie grono fanów. Dziś była siatkarka ma 39 lat, a wciąż wygląda jak młoda bogini.

Jacek Olszewski, Agata Mróz
29.08.2023 13:19 Córka Agaty Mróz nie jest już małą dziewczynką. Zmieniła się nie do poznania

Agata Mróz nie nacieszyła się długim czasem z córką. Dziś Liliana Olszewska nie jest już małą dziewczynką i choć znała swoją mamę tylko dwa miesiące, postanowiła pójść w jej ślady. Przez lata zmieniła się nie do poznania.

29.08.2023 12:35 Polscy siatkarze mają ważną prośbę do kibiców. Chodzi o początek mistrzostw Europy

Polscy siatkarze niebawem rozpoczną zmagania w mistrzostwach Europy. Kibice od dłuższego czasu są jednak zaniepokojeni dyspozycją złotych medalistów Ligi Narodów. Podczas Memoriału Huberta Wagnera gra Polaków nie wyglądała najlepiej i jest się czym martwić. W związku z tym Jakub Popiwczak zaapelował do fanów.

Stefano Lavarini i Olivia Różański
27.08.2023 16:23 Niespodziewane problemy w obozie polskich siatkarek. "Na to nie mogliśmy się zgodzić"

Polskie siatkarki rozegrają w niedzielę 27 sierpnia mecz 1/8 finału mistrzostw Europy. Rywalkami Polek będą reprezentantki Niemiec. Od kilku dni uwaga podopiecznych Stefano Lavariniego skupiona jest w stu procentach na niedzielnym spotkaniu. Niestety nie obyło się bez nieoczekiwanych problemów w przygotowaniach. "Na to nie mogliśmy się zgodzić" - oznajmił Szymon Szlendak, menedżer reprezentacji Polski.

polskie siatkarki
23.08.2023 10:06 Niebywała akcja w meczu polskich siatkarek. Punkt zdobyty atakiem przez... libero [WIDEO]

Polskie siatkarki zanotowały trzecie zwycięstwo w fazie grupowej mistrzostw Europy. Polki pokonały Belgijki 3:0, choć wynik meczu nie wskazuje na jego przebieg. W trakcie trzeciego seta doszło do niecodziennej sytuacji. Podopieczne Stefano Lavariniego wybroniły się z trudnej sytuacji, a akcję atakiem z drugiej linii zakończyła skutecznie… polska libero.

Stefano Lavarini Magdalena Stysiak
22.08.2023 11:29 Nieoczekiwane zachowanie Stefano Lavariniego. Liderka polskiego zespołu wyjaśnia. "To było do mnie"

W poniedziałek 21 sierpnia reprezentacja Polski grała z Serbią w trzecim meczu grupowym mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Polki odniosły pierwszą porażkę w turnieju, a całe spotkanie obfitowało w wiele nerwów. Podczas jednej z przerw trener naszych siatkarek, Stefano Lavarini zapomniał się i doszło do zaskakującej sytuacji. Po zakończeniu spotkania głos w całej sprawie zabrała Magdalena Stysiak.

20.08.2023 22:02 Kolejne zwycięstwo Polek w mistrzostwach Europy. Pogrom w drugim secie, późniejsze problemy

To miał być dla polskich siatkarek spacerek. Po drugim secie wszystko wskazywało na łatwą wygraną Polek. Później pojawiły się nieoczekiwane problemy. Podopieczne Stefano Lavariniego pokonały Węgierki 3:1 w drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy. "Biało-Czerwone" dopisały kolejne zwycięstwo w turnieju. W poniedziałek reprezentantki Polski czeka kluczowe starcie z Serbkami.

Wilfredo Leon i Jakub Kochanowski
20.08.2023 18:59 Porażka polskich siatkarzy na koniec Memoriału Wagnera. Włosi triumfatorami w turnieju

Polscy siatkarze w ostatnim meczu Memoriału Wagnera zmierzyli się z Włochami o zwycięstwo w całym turnieju. Podopieczni Nikoli Grbicia nie sprostali rywalom i odnieśli drugą porażkę (1:3) w trakcie weekendowej rywalizacji w Krakowie. Przed Polakami ostatnie tygodnie przygotowań do zbliżających się mistrzostw Europy.

reakcje Nikoli Grbicia
20.08.2023 16:10 Zaskakujące obrazki w meczu polskich siatkarzy. Nikola Grbić wpadł w zakłopotanie [WIDEO]

Polscy siatkarze rywalizują w Krakowie w Memoriale Wagnera. W drugim meczu w trakcie turnieju poprzedzającego mistrzostwa Europy nasi reprezentanci zmierzyli się z Francuzami. W pewnym momencie pierwszego seta doszło do niecodziennych scen z udziałem szkoleniowca Polaków, Nikoli Grbicia. Serb nie wiedział, jak ma się zachować.

19.08.2023 12:00 Polskie siatkarki mają własny talizman. Jest nawiązaniem do wyjątkowego wydarzenia

Reprezentantki Polski rozpoczęły zmagania w mistrzostwach Europy. Nasze siatkarki pewnie pokonały Słowenki 3:0 w pierwszym meczu na prestiżowym turnieju. W mediach społecznościowych pojawiła się wyjątkowa fotografia opublikowana przez komentatora Polsatu Sport, Marka Magierę. Jak się okazało, Polki mają swój specjalny talizman…

Joanna Wołosz
14.08.2023 17:20 Joanna Wołosz przedstawiła wszystkim Tadeusza. Fani nie mogli powstrzymać zachwytu

Joanna Wołosz szykuje się właśnie do występu w mistrzostwach Europy, ale żyje nie tylko nadchodzącym turniejem. Postanowiła swoim fanom na Instagramie przedstawić oficjalnie Tadeusza. Wiele osób nie mogło powstrzymać zachwytu.

14.08.2023 11:51 Stefano Lavarini zupełnie pominął jedną ze swoich gwiazd w powołaniach. Dramat polskiej siatkarki

Stefano Lavarini ogłosił powołania na nadchodzące mistrzostwa Europy. Polskie siatkarki mają tam wystąpić w swoim najmocniejszym składzie i postarać się o medal tej imprezy. Nie wszystkie brązowe medalistki z Ligi Narodów miały jednak szansę znaleźć się w składzie. Włoch pozbył się jednej gwiazdy.

Julia Szczurowska
13.08.2023 17:47 Julia Szczurowska mogła skończyć karierę zbyt wcześnie. Gdyby nie tatuaże, trudno powiedzieć, co by zrobiła

Jedna z najbardziej obiecujących polskich zawodniczek mogła zostać całkowicie na lodzie. Gdyby nie jej pasja, o siatkówce mogłaby jedynie pomarzyć. O trudnych latach Julia Szczurowska opowiedziała w wywiadzie dla tygodnika “Wprost”.

Katarzyna Skowrońska
02.08.2023 17:45 Katarzyna Skowrońska zmieniła się nie do poznania. Spektakularna metamorfoza polskiej siatkarki

Katarzyna Skowrońska była jeszcze niedawno podporą polskiej reprezentacji siatkarek. Lata jednak leciały, a atakująca musiała porzucić sportową karierę i zajęła się sobą. Przeszła również sporą metamorfozę. Po jej dawnym stylu nie został nawet ślad.

Paweł Fajdek, siatkarze
24.07.2023 14:05 Zaskakujący komentarz Pawła Fajdka o wygranej siatkarzy. Padły wulgaryzmy, musiał się bronić

Paweł Fajdek znany jest ze swojej bezkompromisowości w sądach dotyczących polskiego sportu. Młociarz odniósł się również do sukcesu siatkarzy. Musiał się bronić, a w wypowiedzi padły wulgaryzmy.

24.07.2023 12:28 Polscy siatkarze mogą wpisać na swoje konta bajońskie sumy. Tyle zarobili za wygraną w Lidze Narodów

Polscy siatkarze w wielkim stylu ograli Stany Zjednoczone i zdobyli złoty medal Ligi Narodów. To oznaczało, że prócz złotych medali na ich konta wpłynie również całkiem spora sumka. Jeszcze więcej zarobili ci, którzy otrzymali nagrody indywidualne. O jakich pieniądzach mowa?

dekoracja
23.07.2023 22:48 Nie tylko Polacy śpiewali "Mazurek Dąbrowskiego". Wzruszające obrazki podczas dekoracji siatkarzy

Polacy wygrali w pięknym stylu ze Stanami Zjednoczonymi w finale Ligi Narodów i zdobyli złoto tej imprezy. Dekoracja okazała się niezwykle radosnym, ale również wzruszającym momentem dla polskiej drużyny i kibiców. “Mazurka Dąbrowskiego” śpiewali nie tylko Polacy.

Paweł Zatorski
23.07.2023 22:35 Wielkie wyróżnienia dla polskich siatkarzy po zdobytym złocie. Pojawiły się spore zaskoczenia

Trudno, żeby stało się inaczej - podium drużyny marzeń zapełniło się gwiazdami z Polski. Niektóre wybory okazały się jednak zaskakujące i być może nawet kontrowersyjne. Komu przypadły indywidualne nagrody?

Polska - USA
23.07.2023 21:59 Piękna gra polskiego zespołu i jest złoto. Kompletna dominacja Polaków w dwóch ostatnich setach

Polska grała o swój pierwszy złoty medal w Lidze Narodów. Pierwszy set w wykonaniu Polaków był naprawdę dobry, drugi pokazał, że stracone przewagi szybko się mszczą, trzeci, że zmiany mogą wprowadzić nową energię dla zespołu. Czwarty był za to już czystym popisem mocy Polski i niemocy USA. Mamy złoto Ligi Narodów!

mecz Polska - USA
23.07.2023 21:45 Wpadka komentatorów podczas meczu Polska - USA. "Żebyście państwo tego źle nie zrozumieli"

Wojciech Drzyzga i Tomasz Swendrowski od lat komentują polską siatkówkę i wpadki zdarzają im się stosunkowo rzadko. W takich emocjach język jednak łatwo się plącze i dochodzi do zabawnych lapsusów językowych. Słowa Drzyzgi najpierw zaszokowały, ale szybko doszło do otrzeźwienia.

Mateusz Bieniek
23.07.2023 21:18 Mateusz Bieniek poza boiskiem. Bardzo trudny moment dla polskiego zespołu

Mateusz Bieniek musiał ponownie zejść z boiska. Odnowiła się u niego kontuzja stopy. Grający dotychczas doskonale środkowy miał spory problem, podobnie jak Nikola Grbić, któremu zostali do dyspozycji tylko dwaj zawodnicy z tej pozycji.