Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Stoch ogłosił to w sprawie żony i się zaczęło. Jest odpowiedź
Piotr Dutka
Piotr Dutka 23.01.2024 12:43

Stoch ogłosił to w sprawie żony i się zaczęło. Jest odpowiedź

Kamil Stoch z Ewą Bilan-Stoch
JOE KLAMAR/AFP/East News

Kamil Stoch zabrał głos tuż po weekendzie w Zakopanem. Polski skoczek nie był zadowolony ze swojej dyspozycji, podkreślając, że nie odczuł, by na przestrzeni ostatnich dni zrobił znaczący progres. Skoczek z Zębu podziękował swoim kibicom za wsparcie, dodając wyjątkowe zdjęcie z żoną Ogłosił, że jest ona “Szefową Komitetu Wsparcia”. Odpowiedź Ewy Bilan-Stoch zrobiła w sieci wielką furorę. 

Kamil Stoch zabrał głos po konkursie w Zakopanem. Padły znaczące słowa

Dyspozycja polskich skoczków w bieżącej kampanii Pucharu Świata znacząco odbiega od oczekiwań zarówno ekspertów, jak i samych kibiców. Niestety, ale “Biało-Czerwoni” w dalszym ciągu nie mogą odnaleźć optymalnej formy, a nastroje wewnątrz drużyny prowadzonej przez Thomasa Thurnbichlera są dalekie od ideału

Swoimi przemyśleniami na temat bieżącej formy podzielił się Kamil Stoch, który nie chciał pudrować niekorzystnej rzeczywistości, podkreślając, że jako grupa mają do poprawy jeszcze sporo elementów.

Wielokrotny medalista olimpijski przekazał, że choć dla większości polskich skoczków zawody na Wielkiej Krokwi były udane, to mimo wszystko w dalszym ciągu poziom grupy był “bardzo kiepski”. 

Kamil Stoch złamał zakaz. Cała Polska widziała, co zrobił skoczek

Skoczek z Zębu zaskoczył rodzimych kibiców, dzieląc się z nimi ponurą oceną rzeczywistości w polskich skokach. Kamil Stoch otwarcie przyznał, że nie widzi nadziei na szybką poprawę obecnego stanu rzeczy, choć zarówno on, jak i jego koledzy próbują niemal wszystkiego, by odwrócić negatywną tendencję.

Kibice w Zakopanem oddali hołd Mateuszowi Rutkowskiemu. Skoczek miał 37 lat

Kamil Stoch zwrócił się do polskich fanów. Jego wpis robił furorę w sieci

Kamil Stoch od wielu lat jest niekwestionowanym ulubieńcem polskiej publiczności, dlatego szczególnie nie dziwi, że jego wypowiedzi, jak i posty w mediach społecznościowych cieszą się sporą estymą rodzimych fanów. 

Wyjątkowe sceny w TVP Sport. Piotr Żyła dostał zaskakujący prezent. Maciej Kurzajewski zabrał głos

Tuż po konkursie w Zakopanem, skoczek zwrócił się do kibiców, dziękując im za wyjątkowy doping przez cały weekend. 

Dziękuje Wam za ten tydzień - rozpoczął swój wpis doświadczony skoczek. 

W dalszej części postu, Kamil Stoch skupił się na swojej żonie, podkreślając, jak wielkie znaczenie ma dla niego jej wsparcie. To właśnie wspólne zdjęcie z Ewą Bilan-Stoch pojawiło się w sieci, wzbudzając spore poruszenie wśród rodzimych fanów. Podkreślił, że jego żona jest “Szefową Komitetu Wsparcia”. 

Na zdjęciu z Szefową Komitetu Wsparcia i z Wami w tle, a myślami z każdym, kto sprawił, że znowu mogę się cieszyć tym sportem - napisał Kamil Stoch.
 

Żona Kamila Stocha zareagowała na jego wpis. Jej odpowiedź wywołała poruszenie w sieci

Nie jest tajemnicą, że wpis Kamila Stocha wywołał w sieci potężne poruszenie. Fani nawet pomimo słabszego okresu w dalszym ciągu wspierają doświadczonego skoczka, podkreślając, że dla nich jest jednym z najlepszych skoczków w historii tej pięknej dyscypliny. 

Wpis Kamila Stocha skomentowała również jego ukochana, Ewa Bilan-Stoch, która zwróciła uwagę na fakt, że jej mąż, jak i jego koledzy byli dopingowali przez tysiące kibiców, jak i oddanych kibicek.

"Stochary świat dominacja" - oceniła to, co działo się w weekend w Zakopanem. Jej wpis od razu stał się hitem, zbierając ogrom polubień i pozytywnych reakcji.