Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Trzęsienie ziemi w reprezentacji Polski. Sensacyjne odejście z kadry
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.12.2023 21:01

Trzęsienie ziemi w reprezentacji Polski. Sensacyjne odejście z kadry

Robert Lewandowski Jakub Kwiatkowski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Trzęsienie ziemi w reprezentacji Polski w piłce nożnej. - Szokująca decyzja. Najwyraźniej amatorka i zgnilizna w PZPN postępują - napisał dziennikarz Tomasz Włodarczyk, który dotarł na temat zaskakującej decyzji personalnej w kadrze.

Trzęsienie ziemi w kadrze Polski w piłce nożnej

Polscy piłkarze reprezentują najgorszy poziom sportowy od lat. Robert Lewandowski z powodu swojej słabej formy ma nawet problemy w FC Barcelonie, gdzie sprowadzany był jako główna gwiazda.

Wszystko wskazuje na to, że przez polską kadrę przetacza się właśnie tornado. Po 10 latach pracy z ekipy reprezentacji odchodzi profesjonalista, którego trudno będzie zastąpić.

Kamil Stoch wycofany z kadry skoczków. Zapadła ostateczna decyzja

Z kadry znika Jakub Kwiatkowski

Jakub Kwiatkowski odchodzi z kadry. - Team manager Jakub Kwiatkowski odsunięty od reprezentacji Polski i pewnie kończy pracę w federacji - przekazał Tomasz Włodarczyk, dziennikarz z portalu meczyki.pl.

ZOBACZ: Tragedia w trakcie meczu Ekstraklasy. Nie żyje jeden z kibiców

Odejście Jakuba Kwiatkowskiego wywołuje ogromne emocje i stawia pytania dotyczące tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami PZPN. - Dekada pracy przy kadrze. Profesjonalizm i zaangażowanie. Szokująca decyzja. Najwyraźniej amatorka i zgnilizna w PZPN postępują - dodał Tomasz Włodarczyk.

Jakub Kwiatkowski współpracował z piłkarzami i mediami od dekady

Kim jest Jakub Kwiatkowski? Początkowo zaczynał jako rzecznik prasowy reprezentacji Polski. Jego kariera w kadrze rozpoczęła się w grudniu 2012 r. W późniejszym okresie Jakubowi Kwiatkowskiemu powierzono rolę team managera.

ZOBACZ: Skandal z udziałem Roberta Lewandowskiego. Oburzenie po meczu FC Barcelony, pokazał nagranie

Jakub Kwiatkowski kojarzony był przede wszystkim z dobrego kontaktu z piłkarzami reprezentującym Polskę na meczach. Dodatkowo świetnie współpracował z przedstawicielami mediów. Ceniony był również w ścisłym gronie osób decyzyjnych w PZPN. Był jednym z ważniejszych współpracowników Adama Nawałki w czasie Euro 2016.

Źródło: meczyki.pl