Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > FC Barcelona wyślę Roberta Lewandowskiego do Arabii Saudyjskiej? Los Polaka jest niepewny
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 04.12.2023 20:38

FC Barcelona wyślę Roberta Lewandowskiego do Arabii Saudyjskiej? Los Polaka jest niepewny

Robert Lewandowski
IMAGO/Cesar Cebolla / PRESSINPHOTO/Imago Sport and News/East New

Robert Lewandowski już niedługo pożegna się z FC Barceloną? Klub ściąga konkurenta, a latem Polak ma pożegnać się z katalońskimi kibicami. - Obstawiam, że Roberta Lewandowskiego zabraknie już na przedsezonowym tournee Barcelony - stwierdził Jose Alvarez na antenie "El Chiringuito TV".

Co dalej z Robertem Lewandowskim?

Robert Lewandowski nie ma powodów do zadowolenia w kwestii tego, jak prezentuje się podczas kolejnych meczów FC Barcelony. Polak miał być gwiazdą dumy Katalonii, a dotychczas strzelił zaledwie 7 goli. Oczekiwania były zdecydowanie wyższe.

Sytuacja i pozycja Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie jest zagrożona? Chociaż kontrakt wygasa dopiero z końcem sezonu 2024/2026 to wszystko wskazuje na to, że władze klubu mogą zdecydować się na inne rozwiązanie. Polaka może zabraknąć na murawie już latem.

Robert Lewandowski stanął w obronie małego kibica. Jego zachowanie zostało docenione

Coraz głośniej mówi się o rozstaniu Roberta Lewandowskiego z FC Barceloną

Hiszpańskie media i kibice FC Barcelony nie są łaskawi dla Roberta Lewandowskiego. Ściągnięcie Polaka wiązało się z wielką nadzieją, która wynikała z jego fenomenalnej formy. Niemniej to, co do tej pory zaprezentował kapitan polskiej reprezentacji, pozostawia wiele do życzenia.

ZOBACZ: Robert Lewandowski najsłabszy w Barcelonie. Brutalne fakty po meczu z Porto

W związku z zawiedzionymi oczekiwaniami pojawiają się głosy, że los Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie został już praktycznie przesądzony. Do klubu dołączy konkurent, który może przyćmić gwiazdę Polaka. Mowa o młodym Vitorze Roque, który obecnie gra w Athletico Paranaense. W styczniu zasili już szeregi FC Barcelony. To główny powód snucia bardzo ostrych tez na temat tego, że już latem Robert Lewandowski może zagrać w innym klubie.

FC Barcelona pozbędzie się Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski trafi do arabskiego klubu? Oficjalne stanowisko FC Barcelony jeszcze się nie pojawiło, ale sposób gry Polaka sprawia, że jego rynkowa wartość spada, a kibice są rozsierdzeni brakiem kolejnych bramek.

ZOBACZ: Skandal z udziałem Roberta Lewandowskiego. Oburzenie po meczu FC Barcelony, pokazał nagranie

- Obstawiam, że Roberta Lewandowskiego zabraknie już na przedsezonowym tournee Barcelony. Obniżył jakość w meczach, ale widać też to podczas treningów. Klub poważnie myśli o sprzedaży Polaka latem i jest to powód wewnętrznych sporów. Pamiętajmy jednak, że jego pensja rośnie z każdym sezonem, a oferty z Arabii Saudyjskiej są dla Barcelony atrakcyjne - powiedział dziennikarz Jose Alvarez na antenie "El Chiringuito TV".

Źródło: fakt.pl