Pzpn

Robert Lewandowski Jakub Kwiatkowski
05.12.2023 21:01 Trzęsienie ziemi w reprezentacji Polski. Sensacyjne odejście z kadry

Trzęsienie ziemi w reprezentacji Polski w piłce nożnej. - Szokująca decyzja. Najwyraźniej amatorka i zgnilizna w PZPN postępują - napisał dziennikarz Tomasz Włodarczyk, który dotarł na temat zaskakującej decyzji personalnej w kadrze.

Wojciech Szczęsny
15.10.2023 18:22 Ważna zmiana przed meczem Polska - Mołdawia. Pierwszy taki komunikat PZPN od lat

Mecz Polska - Mołdawia rozpocznie się już w niedzielę 15 października o godz. 20:45. Niespodziewanie PZPN wystosował do kibiców ważny apel. Wszystko za porozumieniem z policją.

Stadion Narodowy w Warszawie
25.09.2023 13:43 Kolejny wielki mecz w Warszawie. Kapitalne wieści dla polskich kibiców

Wszystko wskazuje na to, że Warszawa będzie gospodarzem kolejnego wielkiego piłkarskiego święta. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, Komitet Wykonawczy UEFA we wtorek ma przyznać Polsce prawo do organizacji wyjątkowego spotkania europejskich pucharów. To fantastyczne wieści dla polskich kibiców, którzy ponownie będą mieli okazję do podziwiania gwiazd światowego futbolu w naszym kraju.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
21.09.2023 15:37 Ujawniono zarobki Michała Probierza w roli trenera reprezentacji Polski. Kwota zwala z nóg

W środę, 20 września Michał Probierz został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec reprezentacji Polski. Były trener polskiej młodzieżówki zastąpił na tym stanowisku Fernando Santosa. Na jakie zarobki będzie mógł liczyć nowy selekcjoner "Biało-Czerwonych"? O kwocie, która będzie wpływać rocznie na jego konto większość z nas może jedynie pomarzyć…

Albania - Polska
20.09.2023 22:32 Ogromne kary dla PZPN za mecz Albania - Polska. Musi skontaktować się z gospodarzami spotkania

UEFA nałożyła solidne kary na Polskę i Albanię po ich meczu w Tiranie. Obie federacje łącznie zapłacą dziesiątki tysięcy euro za to, co zdarzyło się na stadionie. Ukarani zostaną również kibice. Taka sytuacja ma się już więcej nie powtórzyć. 

Cezary Kulesza i Michał Probierz
20.09.2023 13:35 Michał Probierz z apelem do kibiców. Padły wymowne słowa

W środę, 20 września odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której oficjalnie przedstawiono nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Został nim Michał Probierz. Wybór Cezarego Kuleszy rozczarował wielu kibiców w naszym kraju. W związku z niezadowoleniem fanów nowy szkoleniowiec "Biało-Czerwonych" postanowił zaapelować do Polaków. Z jego ust padły wymowne słowa.

Cezary Kulesza
20.09.2023 09:09 Cezary Kulesza ogłosił. Oto nowy trener reprezentacji Polski

Nazwisko nowego selekcjonera mieliśmy poznać w środę o godzinie 12 na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. Prezes PZPN, Cezary Kulesza postanowił zdradzić tajemnicę już kilka godzin wcześniej. Poznaliśmy nowego selekcjonera polskiej reprezentacji. Wybór związku będzie zaskoczeniem dla wielu kibiców w Polsce.

Cezary Kulesza
19.09.2023 13:15 Wiemy, kiedy PZPN ogłosi nazwisko nowego trenera. Poinformowano już o specjalnej konferencji

Od kilku dni kibice w Polsce żyją wyborem nowego szkoleniowca naszej reprezentacji. W kontekście następcy Fernando Santosa pojawiają się trzy nazwiska. Nie ustają debaty nad tym, który z przytaczanych trenerów byłby najlepszą opcją. PZPN poinformował we wtorek, 19 września o terminie ogłoszenia swojego wyboru. Wszystko jest już jasne.

Cezary Kulesza
17.09.2023 16:25 W grze o stołek selekcjonera zostały trzy nazwiska. Wiadomo, kiedy poznamy decyzję PZPN

Cezary Kulesza ma już wybranych trzech ostatecznych kandydatów, jak podaje Sport.pl. Wiadomo już również, kiedy ma zapaść decyzja ws. wyboru nowego selekcjonera. Na dniach wszystko się rozstrzygnie.

Robert Lewandowski
17.09.2023 12:34 Robert Lewandowski stanowczo o wyborze nowego selekcjonera

Robert Lewandowski zabrał głos na temat wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Krytykowany kapitan kadry narodowej zajął jasne stanowisko w kwestii, która od kilku dni spędza sen z powiek prezesowi PZPN, Cezaremu Kuleszy. Czy Robert Lewandowski śledzi medialne doniesienia o potencjalnych trenerach Polski?

Fernando Santos
13.09.2023 13:28 Nieoficjalnie: Jest decyzja PZPN w sprawie Fernando Santosa

Od kilku dni polskie media żyją doniesieniami na temat przyszłości obecnego selekcjonera reprezentacji Polski. Po słabych występach biało-czerwonych kibice domagali się zwolnienia Fernando Santosa. Wiele wskazuje na to, że PZPN podjął już decyzję w sprawie Portugalczyka.

Fernando Santos
12.09.2023 22:48 Sensacyjne doniesienia ws. Fernando Santosa. Plotki okazały się prawdziwe

Niedawno Fernando Santos objął posadę selekcjonera reprezentacji Polski i zgodnie z jego obietnicami wiele miało się zmienić. Nasza drużyna miała na przykład rywalizować z najlepszymi zespołami w Europie. Zamiast tego ponieśliśmy sromotną porażkę z Albanią i Macedonią. Po tych koszmarnych blamażach Portugalczyk został wezwany na rozmowę z prezesem PZPN. Co prawda nie stracił jeszcze stanowiska, ale wiele wskazuje na to, że może się to wydarzyć w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin. 

Robert Lewandowski
26.07.2023 11:36 Afery w PZPN niepokoją Roberta Lewandowskiego. Jest reakcja związku

Ostatnie miesiące stoją w PZPN pod znakiem kolejnych wpadek oraz afer. Sytuacja w związku nie podoba się Robertowi Lewandowskiemu. Kapitan reprezentacji Polski nie ukrywa zaniepokojenia ostatnimi doniesieniami medialnymi.

Robert Lewandowski
15.07.2023 10:46 Kolejny skandal w PZPN. Bulwersujące sceny w samolocie reprezentacji Polski

Nie milkną echa afery w PZPN z Mirosławem Stasiakiem w roli głównej. Jak się okazuje, kulisy podróży polskich piłkarzy do Kiszyniowa są jeszcze bardziej bulwersujące. Nowe wieści w sprawie przekazał Łukasz Olkowicz, dziennikarz "Przeglądu Sportowego Onet". "Zawodnicy odwracali głowy z zażenowania" - cytował jednego z uczestników lotu.

reprezentacja Polski i Cezary Kulesza
14.07.2023 13:06 Afera w PZPN. Sponsorzy odcinają się od tajemniczego oświadczenia

W ostatnich dniach na jaw wyszła informacja, że na pokładzie samolotu lecącego z polskimi piłkarzami do Kiszyniowa znalazł się skazany za korupcję Mirosław Stasiak. PZPN wydało w sprawie tajemnicze oświadczenie, w którym oznajmiło, że to jeden z partnerów kadry narodowej zaprosił na mecz mężczyznę, umoczonego w ustawianie ponad 43 meczów. Sponsorzy jednogłośnie odcinają się jednak od zarzutów. Jeden z nich podjął już decyzję o zrezygnowaniu ze współpracy z PZPN oraz reprezentacją Polski.

Mecz Polska - Niemcy
25.04.2023 21:38 PZPN opublikował ceny biletów na mecz Polska - Niemcy. Kibice są wściekli

PZPN właśnie opublikował ceny biletów na nadchodzący mecz polskiej reprezentacji z niemiecką drużyną. Nie da się ukryć, że kibice są wściekli. Ceny zwalają z nóg i wiele osób nie będzie mogło sobie pozwolić na wspólne kibicowanie ze stadionu.

reprezentacja Polski
25.03.2023 08:09 Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

Po meczu Czechy-Polska Fernando Santos i  gwiazdy polskiej kadry miały być noszone na rękach, ale najgorliwsi kibice chcą uczestników wczorajszego blamażu (3:1) raczej wywieźć na taczkach. Żartów i memów po przegranym meczu powstało dużo, a do grona prześmiewców dołączył także sponsor reprezentacji. Zadrwił on z faktu, że reprezentacja Polski do panteonu rekordów może zaliczyć kolejny, taki niezbyt chlubny. Wpis firmy robi furorę w sieci.

None
23.03.2023 20:36 Robert Lewandowski po raz pierwszy zabrał głos ws. afery premiowej. Zaskakujące słowa

Robert Lewandowski dość nieoczekiwanie zabrał głos w sprawie tzw. afery premiowej. Kapitan reprezentacji Polski zdecydował się przeprosić kibiców. Skomentował też plotki, jakoby kwestia pieniędzy podzieliła piłkarzy.

KAPIF
23.01.2023 16:10 Nowy selekcjoner Polaków wylądował w Warszawie? Fernando Santos tajną kartą PZPN

Fernando Santos nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Samolot z Portugalczykiem wylądował w Warszawie i wiele wskazuje na to, że to właśnie on był tajną zagraniczną kartą w rękawie Cezarego Kuleszy.

Nowy selekcjoner Polaków wybrany
17.01.2023 16:26 Selekcjoner reprezentacji Polski wybrany. Cezary Kulesza właśnie ujawnił

Cezary Kulesza w rozmowie z portalem RMF24 ujawnił, że wie, już, kto zastąpi Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera polskiej kadry narodowej. Prezes PZPN ujawnił, że nowy trener nie jest Polakiem, a jego nazwisko poznamy za kilka dni.- Rozmowy dobiegły końca i teraz czekam na odpowiedź z drugiej strony — przekazał Cezary Kulesza w rozmowie z portalem RMF24. Prezes PZPN zapowiedział, że oczekiwanie może potrwać jeszcze kilka dni. Z tonu wypowiedzi wynika, że Kulesza nie spodziewa się odmowy.

Robert Lewandowski
30.12.2022 18:32 Ekspert ostro o PZPN: "To jest armagedon"

- Nowym selekcjonerem może być nawet Harry Potter, ale to nie przyniesie poprawy. Znów pojawi się temat zastępczy i zostanie zgrillowany. To jest armagedon i trzeba innych działań - ocenia działania PZPN w rozmowie z portalem Wirtualna Polska Sportowe Fakty Robert Podoliński, ekspert TVP Sport.22 grudnia ogłoszono, że Czesław Michniewicz nie będzie dłużej pełnił funkcji selekcjonera polskiej kadry narodowej. PZPN nie przedłużyło kontraktu ze szkoleniowcem, mimo że ten przyczynił się do sukcesu biało-czerwonych w Katarze. Nie ustają spekulacje, kto zastąpi Michniewicza. Zdaniem Roberta Podolińskiego, nie mają one sensu, bowiem problemy, z którymi zmaga się polska piłka, leżą gdzie indziej i nie zniweluje ich zmiana trenera.

Screen TVP Sport / Polska - Arabia Saudyjska 26.11.22
27.12.2022 11:08 Robert Lewandowski idzie do sądu. W tle poważne zarzuty, chodzi o głośną sprawę sprzed lat

Robert Lewandowski nie odpuścił i pozwał swojego byłego agenta i menadżera, Cezarego Kucharskiego. W lutym mężczyzna musi stawić się przed warszawskim sądem. Został oskarżony o szantażowanie piłkarza FC Barcelony, a także jego żony Anny Lewandowskiej.Oskarżenia w kierunku byłego menadżera kapitana reprezentacji Polski dotyczą lat 2019-2020. To właśnie wtedy Kucharski miał wielokrotnie grozić zarówno piłkarzowi, jak i jego żonie Annie ujawnieniem "twardych" dowodów na rzekome nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych. Jak się okazało, groźby nie były jedynym niekorzystnym działaniem Kucharskiego. Menadżer miał przekazywać kopie kontraktów reklamowych Roberta Lewandowskiego zawartych z międzynarodowymi koncernami różnych branż.

Czesław Michniewicz
24.12.2022 16:09 Kto zostanie następcą Czesława Michniewicza? Padły trzy nazwiska

Kto zostanie następcą Czesława Michniewicza? Zdaniem Mateusza Borka w grze pozostają trzy znane nazwiska. Biało-czerwonymi zajmie się zagraniczny selekcjoner?

Czesław Michniewicz
22.12.2022 11:58 Czesław Michniewicz zwolniony. PZPN wydał oficjalny komunikat

Stało się to, co przez wielu było uważane za nieuchronne. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że wraz z końcem grudnia Czesław Michniewicz przestanie pełnić funkcję selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Jak przekazano, decyzja zapadła po "wnikliwej analizie wszystkich informacji". Teraz przed zarządem PZPN niełatwy wybór nowego szkoleniowca, który z sukcesem przeprowadzi Polaków przez eliminacje do Mistrzostw Europy w 2024 roku.

Czesław Michniewicz
14.12.2022 00:20 Czesław Michniewicz został ośmieszony? Marek Koźmiński ostro o PZPN

- Czesław Michniewicz nie utrzyma stanowiska, ale niestety PZPN chce go jeszcze jakoś dodatkowo upokorzyć. Selekcjoner został ośmieszony - ocenia w rozmowie z portalem Wirtualna Polska Sportowe Fakty Marek Koźmiński, były reprezentant Polski i wieloletni wiceprezes PZPN.Czesław Michniewicz nie ma powodów do radości. Mimo że biało-czerwoni po raz pierwszy od kilku dekad wyszli z grupy na mundialu, nie cichną głosy krytyki wobec selekcjonera. Fanem taktyki narzuconej przez Michniewicza ma nie być przede wszystkim Lewandowski.

czesław michniewicz
13.12.2022 23:45 Czesław Michniewicz zostanie zwolniony? PZPN wydało ważny komunikat. Jakie są możliwe scenariusze?

Czesław Michniewicz wywalczył historyczny awans z grupy, jednak jego gorzka cena nie spodobała się wielu polskim działaczom sportowym. Zamiast wrócić do kraju na białym koniu, drży o przedłużenie selekcjonerskiego kontraktu. Trener zapowiedział jednak, że nie zamierza sam ustępować ze stanowiska, więc teraz wszystko w rękach prezesa PZPN Cezarego Kuleszy. Czy powtórzy się sytuacja z Jagiellonii i panowie rozstaną się w przykrych okolicznościach? Losy "gorącego krzesła" jeszcze się wahają, ale związek wydał już w tej sprawie pierwszy komunikat. Nie wróży przebojowemu Michniewiczowi niczego dobrego.

Kulesza Michniewicz
12.12.2022 18:38 Kiedy Kulesza spotka się z Michniewiczem? Znamy szczegóły

- Jeszcze dziś, to jest w poniedziałek, spotkam się z trenerem Michniewiczem - oznajmił w rozmowie z portalem Wirtualna Polska Sportowe Fakty Cezary Kulesza. Czy po spotkaniu Czesław Michniewicz wciąż będzie pełnił funkcję selekcjonera kadry narodowej?Czesław Michniewicz - mimo że jego podopieczni wyszli z grupy na mundialu - nie cieszy się ostatnio dobrą sławą. W kuluarach plotkuje się, że nad selekcjonerem biało-czerwonych zbierają się czarne chmury. Kością niezgody mają być obiecane przez Mateusza Morawieckiego premie i niezbyt fortunny styl gry polskich piłkarzy.

Michniewicz
09.12.2022 18:07 Nenad Bjelica: "Spodziewałem się po was więcej"

Nenad Bjelica, chorwacki trener piłkarski, jest obecnie wolny. Portal Wirtualna Polska Sportowe Fakty zapytał selekcjonera, czy byłby zainteresowany zastąpieniem Czesława Michniewicza. Jego odpowiedź zaskoczy wielu kibiców.Nenad Bjelica ma już za sobą pierwsze kroki zawodowe na polskim gruncie. Selekcjoner w latach 2016-2018 był trenerem Lecha Poznań. W rozmowie z portalem Wirtualna Polska Sportowe Fakty ocenił grę biało-czerwonych podczas mundialu.

  • 1
  • 2