Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > To dzieje się na profilu Marty Kubackiej. Niesamowity widok, trudno powstrzymać łzy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.03.2023 10:25

To dzieje się na profilu Marty Kubackiej. Niesamowity widok, trudno powstrzymać łzy

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram: @_marta_ku_

Dawid Kubacki kilka dni temu przedwcześnie zakończył swój sezon za sprawą poważnych problemów zdrowotnych swojej żony Marty. Dramatyczne wieści poruszyły nie tylko środowisko sportowe, ale również zwykłych internautów i celebrytów. Pod zdjęciem walczącej o życie kobiety zaroiło się od komentarzy.

Dramatyczne wieści. Żona Dawida Kubackiego walczy o życie

Przekazując informację o nagłych problemach zdrowotnych żony, Dawid Kubacki opatrzył posta zdjęciem, na którym jego ukochana tuli ich córki - Zuzannę i Maję. W komentarzach pod zdjęciem słowa wsparcia napisali m.in. Ewa Bilan-Stoch, Joanna Wołosz, Anna Kiełbasińska, Danuta Dmowska-Andrzejuk, Maciej Dowbor czy Iga Świątek.

Przypomnijmy, w niedzielę Dawid Kubacki w trybie pilnym wycofał się z ostatnich zawodów Raw Air w Vikersund. Początkowo Polski Związek Narciarski przekazał jedynie, że decyzja o zakończeniu udziału podjęta została "z przyczyn osobistych". Dzień sportowiec uznał, że jest winien wyjaśnienia swoim fanom i podał więcej szczegółów.

Adam Małysz wysłał pilną wiadomość Dawidowi Kubackiemu. Wyszło na jaw, co mu obiecał

Dawid Kubacki zakończył sezon ze względu na żonę

Dawid Kubacki zdradził, że powodem wycofania się z zawodów był stan zdrowia jego żony. Słowa zabrzmiały dramatycznie, gdyż okazało się, że Marta Kubacka trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych.

- Jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze - wyjaśnił Dawid Kubacki w swoim poście na Instagramie.

Słowa skoczka poruszyły wszystkich, a pod jego wpisem zaroiło się od komentarzy, w których internauci wyrażali słowa wsparcia dla rodziny Kubackich. Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha, zamieściła serduszko, a siatkarka Joanna Wołosz napisała "Dużo zdrowiaaa!! Trzymajcie się!".

- To wojowniczka jak każdy szermierz. Dużo siły dla Was - napisała Danuta Dmowska-Andrzejuk, mistrzyni świata i Europy w szermierce oraz była minister sportu. Przypomnijmy, że Marta Kubacka przez wiele lat uprawiała szermierkę.

Internauci wspierają Martę Kubacką w komentarzach

Zdjęcie, które Dawid Kubacki zamieścił w swoim poście, wcześniej było opublikowane przez Martę Kubacką na jej profilu na Instagramie. Pod fotografią w kilka dni zaroiło się od komentarzy, a internauci najprawdopodobniej uznali, że życzenia powrotu do zdrowia napisane na jej profilu "szybciej do niej dotrą". Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i komentarzy pełnych optymizmu.

- Pani Marto, modlę się za Panią 🙏 dużo siły i zdrowia - Pani Marto wszyscy trzymamy kciuki i modlimy się o Pani powrót do zdrowia❤️ - Dużo zdrówka ❤️Będzie dobrze, trzymamy kciuki 😘 - Pani Martusiu modlę się o zdrowie dla Pani -jest Pani silną, mądrą i cudowną dziewczyną - nie ma innej opcji, niż powrót do zdrowia. Córeczki i mąż czekają na Panią - czytamy w komentarzach.

Cała redakcja portalu Goniec.pl podpisuje się pod życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Marty Kubackiej.