Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.03.2023 09:27

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie choroby Marty Kubackiej
Instagram: @dawid.kubacki.official/@justynazyla

Dawid Kubacki nie wystartuje w konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich do końca sezonu 2022/2023, o czym poinformował w poniedziałek Polski Związek Narciarski. Decyzja sportowca podyktowana była nie kontuzją, a poważnymi problemami zdrowotnymi jego małżonki. Głos w tej sprawie zabrała Justyna Żyła, która wspiera rodzinę polskiego skoczka.

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. Lekarze walczą o jej życie

Dzień po wycofaniu się z zawodów sportowiec zdradził fanom szczegóły swojego zaskakującego posunięcia. Okazało się, że Marta Kubacka, żona skoczka, trafiła do szpitala, a lekarze walczą o jej życie, gdyż sytuacja jest poważna.

- Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze - przekazał Dawid Kubacki w mediach społecznościowych.

Adam Małysz wysłał pilną wiadomość Dawidowi Kubackiemu. Wyszło na jaw, co mu obiecał

Justyna Żyła i Marta Kubacka znały się prywatnie

Zawodnika i jego żonę wspierają kibice oraz sportowcy, a głos w sprawie postanowiła zabrać również Justyna Żyła, była żona kolegi Dawida Kubackiego z reprezentacji Piotra Żyły. Jak przypomniała celebrytka w rozmowie z portalem "Fakt", pary spotykały się nie tylko przy okazji zawodów, ale również prywatnie, m.in. na weselach wspólnych znajomych.

Justyna Żyła życzyła szybkiego powrotu do zdrowia Marcie Kubackiej i w samych superlatywach wypowiadała się na temat żony wybitnego polskiego sportowca. Choć Panie nie były w szczególnie zażyłych stosunkach, to miały okazje wielokrotnie się spotkać i poznać.

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie ukochanej Dawida Kubackiego

- Jest mi bardzo przykro z tego powodu i życzę Dawidowi i Marcie, dziewczynkom i całej rodzinie, żeby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia. Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia - powiedziała była żona Piotra Żyły, komentując dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego. 

Cała redakcja portalu Goniec.pl podpisuje się pod życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Marty Kubackiej.

Źródło: Fakt.pl