Sport.Goniec.pl > Piotr Żyła

Piotr Żyła

Adam Małysz i Piotr Żyą
07.05.2024 11:25 Zamieszanie wokół Piotra Żyły. Adam Małysz ujawnił, co się dzieje

Już od jakiegoś czasu dalsza kariera Piotra Żyły w skokach narciarskich stała pod znakiem zapytania. 37-latek kilkukrotnie dawał sygnały, że odczuwa zmęczenie i nie ma motywacji do skakania, a w międzyczasie pojawiły się plotki o jego udziale w freak-fightach. Zamieszanie wokół Żyły postanowił skomentować Adam Małysz, który przedstawił swoje spojrzenie na całą sprawę.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
04.05.2024 22:17 Piotr Żyła z partnerką w weselnych nastrojach. Internauci zachwyceni

Piotr Żyła i jego partnerka, Marcelina Ziętek wzięli udział w weselu swoich znajomych. Zdjęciami ze wspólnego wyjścia pochwalili się na swoich kontach na Instagramie. Internauci wyrażają zachwyt i zwracają uwagę na ich ubiór.

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Dawid Kubacki
01.05.2024 20:35 Fatalne wieści dla polskich skoków narciarskich. Najbardziej dotkną Piotra Żyłę

W ostatnim czasie głośnym tematem w polskich mediach jest wycofywanie się Grupy Azoty ze sponsoringu klubów sportowych. Spółka zmaga się z gigantycznymi długami, przez które nie jest w stanie dalej wspierać drużyn, z którymi jest związana. Podobny los może czekać polskie skoki narciarskie oraz indywidualnie Piotra Żyłę.

Piotr Żyła, Justyna Żyła i Kuba Żyła
30.04.2024 16:13 Tak wyglądają dzieci Piotra Żyły. Córka idzie w ślady taty

Piotr Żyła doczekał się dwójki dzieci, syna Jakuba i córki Karoliny. Oboje mieszkają z ich mamą, Justyną Żyłą. Skoczek nieczęsto pokazuje ich zdjęcia w mediach społecznościowych, jednak w przeszłości dochodziło do takich sytuacji. Częściej robiła to jego była żona, dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się co słychać u ich pociech. 

Ryoyu Kobayashi
24.04.2024 22:17 Historyczny wyczyn Ryoyu Kobayashiego. Takiego wyniku nikt nie osiągnął

Ryoyu Kobayashi to aktualnie jeden z najlepszych skoczków narciarskich świata. Ostatnio Japończyk został zaproszony przez Red Bulla do specjalnie stworzonego studia w Islandii, by ten oddał najdłuższy skok w historii sportu. Odległość, jaką osiągnął mistrz olimpijski z 2022 roku robi wrażenie.

Piotr Żyła
24.04.2024 14:18 Piotr Żyła zawalczy na Clout MMA? Adam Małysz rozwiał wątpliwości

Piotr Żyła przymierzany jest do walki na najbliższej gali Clout MMA 4. Coraz więcej wskazuje na to, że do tego nie dojdzie. Adam Małysz udzielił wywiadu, w którym dał do zrozumienia, że 37-latek może się nie wyrobić w terminie. 

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
22.04.2024 23:04 Żyła przerywa milczenie po sezonie. Fani od razu zareagowali

Piotr Żyła od jakiegoś czasu pozostawał nieaktywny w mediach społecznościowych, jednak nareszcie przemówił. Polski skoczek udostępnił zdjęcie na tle domu, a internauci powiedzieli wprost, co sądzą o tarasie. Posypały się różne opinie. 

Piotr Żyła
12.04.2024 12:20 Piotr Żyła nie jest katolikiem. Prawda o jego wyznaniu wyszła na jaw przez przypadek

Piotr Żyła uchodzi za jednego z najsympatyczniejszych polskich sportowców. Skoczek kojarzy się z uśmiechem i wyjątkowym poczuciem humoru, jednak nie wszyscy wiedzą, że nie jest katolikiem. Prawda o jego wyznaniu wyszła na jaw.

Polscy skoczkowie
24.03.2024 11:36 Rewelacyjny koniec PŚ dla Polaków. Zniszczoł na podium

Na pożegnanie z obecnym sezonem Pucharu Świata w Planicy odbył się ostatni konkurs indywidualny. Udział brało czterech Polaków: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł. Szczególnie dobrze zaprezentowała się ta ostatnia trójka.

Piotr Żyła
23.03.2024 14:26 Piotr Żyła w ogniu krytyki. Posypały się komentarze

W obliczu słabszej formy łatwo o krytykę ze strony dziennikarzy i kibiców. Szczególnie jeśli sportowiec udziela się aktywnie w mediach społecznościowych. Piotr Żyła otrzymał kilka nieprzyjemnych komentarzy pod jednym z ostatnich postów na jego profilu.

Kamil Stoch
22.03.2024 17:14 Świetny występ Kamila Stocha w Planicy. Zwycięzca chce zakończyć karierę

Dziś rozpoczął się ostatni w tym sezonie weekend z Pucharem Świata w skokach narciarskich. W piątkowe popołudnie w Planicy Polskę reprezentowało czterech Polaków: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł. 

Piotr Żyła
21.03.2024 17:54 Fantastyczny skok Piotra Żyły. Chwalił się, że coś wcześniej wypił

Na finiszu sezonu Pucharu Świata nikt nie spodziewał się, że Piotr Żyła zaprezentuje się z tak dobrej strony. Pojawiały się nawet głosy o zakończeniu kariery przez polskiego skoczka, jednak 37-latek wziął sprawy w swoje ręce i z przytupem zakończył kwalifikacje do konkursu w Planicy.

Silje Opseth
20.03.2024 20:35 Bojkot przed skokami w Planicy. "Zupełnie nas nie doceniają"

Dobiega końca tegoroczny Puchar Świata w skokach narciarskich. Przed nami finałowy weekend zmagań w Planicy. Już przed zawodami jednak zrobiło się głośno, z powodu bojkotu zawodniczek reprezentacji Norwegii. Miało pójść o rozmiar skoczni, na której rywalizować będą panie.

Piotr Żyła
19.03.2024 19:45 Jest decyzja w sprawie Piotra Żyły. Oficjalne potwierdzenie

Piotra Żyła w ostatnim czasie stał się bohaterem kilku medialnych sensacji. Po nieudanym występie w Vikersund, 37-latek nie ukrywał, że odczuwa zmęczenie i nie ma motywacji do dalszych skoków. Pojawiły się spekulacje o przedwczesnym zakończeniu sezonu Żyły jeszcze przed zawodami w Planicy, ale we wtorek wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

Piotr Żyła
19.03.2024 17:20 Ekspert mocno o Piotrze Żyle. "Jak można tak powiedzieć"

To nie był udany sezon dla Piotra Żyły. Po kolejnym słabym występie w Vikersund, skoczek wypowiedział się przed kamerami w dość niespodziewany sposób. Skrytykował go za to wiceprezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego, Rafał Kot.

Piotr Żyła
18.03.2024 20:53 Nadchodzi koniec kariery Piotra Żyły? Głos zabrał Adam Małysz

Jeden z najgorszych sezonów od wielu lat i 37 lat na karku - Piotr Żyła stał się obiektem zainteresowania polskich mediów. Kibice również zaczęli się zastanawiać się, czy polski skoczek zdecyduje się na zakończenie kariery sportowej. Głos w tej sprawie zabrał Adam Małysz. 

Sławomir Peszko i Piotr Żyła
16.03.2024 23:00 Czy dojdzie do walki Peszko - Żyła? Lexy Chaplin odpowiada

Jednym z ambasadorów Clout MMA jest Sławomir Peszko. Od kilku miesięcy mówi się o potencjalnej walce współwłaściciela federacji ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Ostatnio temat ten odżył za sprawą rozmowy wspólniczki byłego piłkarza, Lexy Chaplin.

Kristoffer Eriksen Sundal
12.03.2024 16:10 Dramat znanego skoczka. Po upadku kończy sezon Pucharu Świata

Jeszcze w sobotę Kristoffer Eriksen Sundal świętował swój najlepszy wynik w karierze w Pucharze Świata. Jednak dzień później doszło do upadku, którego skutki nie pozwalają Norwegowi kontynuować zmagań w tym sezonie skoków narciarskich. Na rodzimej ziemi Sundal ogłosił wycofanie się z rozgrywek PŚ.

Aleksander Zniszczoł
05.03.2024 23:15 Burza po konkursie w Lahti. Zniszczoł ujawnił, co naprawdę zrobili Żyła i Stoch

Poprzedni weekend był doskonały dla Aleksandra Zniszczoła, który w niedzielnym konkursie indywidualnym w Lahti zajął 3. miejsce. Po jego skoku w drugiej serii, wraz z “Olkiem” cieszyli się Maciej Kot i Paweł Wąsek. Zabrakło jednak Kamila Stocha i Piotra Żyły, co wywołało poruszenie wśród internautów. Sytuację wyjaśnili jednak trener Thomas Thurnbichler oraz sam Aleksander Zniszczoł.

Aleksander Zniszczoł
03.03.2024 18:49 Trzecie miejsce polskiego skoczka w Lahti. Największy sukces tego sezonu

Po ostatnim konkursie drużynowym w Lahti przyszedł czas na indywidualne zmagania w ramach Pucharu Świata. Udział wzięło pięciu Polaków, którym udało się przejść kwalifikacje: Paweł Wąsek, Maciej Kot, Piotr Żyła, Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł. Warunki były słabe, przez silny wiatr, jednak nie przeszkodziło do “Olkowi” w osiągnięciu znakomitego wyniku.

Aleksander Zniszczoł
02.03.2024 18:19 Piękne skoki Polaków w konkursie drużynowym w Lahti. Dawno nie było tak dobrze

O 16:15 w Lahti rozpoczął się konkurs drużynowy w skokach narciarskich. Decyzją trenera Thomasa Thurnbichlera kibice nie zobaczyli Dawida Kubackiego. Polskę reprezentowali Piotr Żyła, Maciej Kot, Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł. Jak poszło naszym Biało-Czerwonym Orłom?

Piotr Żyła
27.02.2024 15:04 Piotr Żyła nie przestaje zaskakiwać. Czeka go nietypowe wyzwanie

Piotr Żyła to bez wątpienia barwna postać. Słynie z tego, że nawet, gdy się stresuje, to się uśmiecha. To powoduje, że nie boi się nowych wyzwań, a przed takim ma stanąć (a raczej usiąść) już niedługo. Nie oznacza to jednak jego końca kariery w skokach narciarskich, bowiem narty ma odstawić na chwilę na bok, na rzecz… kierownicy samochodu rajdowego.

Manuel Fettner
18.02.2024 12:33 Puchar Świata w Sapporo. Chaos w czasie konkursu

Po niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Sapporo doszło do nieporozumienia w strukturach jury. Wszystko przez obniżenie belki o jeden stopień i nieuwzględnienie rekompensaty punktowej dla sześciu skoczków. Na korekcie werdyktu najbardziej ucierpiał Manuel Fettner.

Dawid Kubacki
17.02.2024 11:08 Za nami pierwszy konkurs w Sapporo. Polacy ze zmiennym szczęściem

Pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo za nami. Wielkim wydarzeniem był powrót do startów 52-letniego Noriakiego Kasai. Japończyk zdołał nawet awansować do czołowej "30". Złudzeń rywalom nie pozostawił Austriak Stefan Kraft, który zwyciężył w sobotnim konkursie. Najlepiej z Polaków spisał się Dawid Kubacki. Martwi katastrofalny występ Piotra Żyły.

Piotr Żyła
16.02.2024 12:13 Piękny gest Piotra Żyły. Skoczek nie zapomniał o ukochanej

Kiedy Puchar Świata wzywa, trzeba lecieć i to daleko, nawet kosztem Walentynek. Z pewnością Piotr Żyła wolałby spędzić ten dzień ze swoją ukochaną u boku - aktorką Marceliną Ziętek. “Wiewiór” pamiętał o tym święcie i wykonał romantyczny gest w kierunku wybranki, wysyłając bukiet czerwonych róż.

Pilne
03.02.2024 15:28 Poważny wypadek na skoczni w Willingen. Ucierpiało dziecko

Dramatyczne informacje płyną z Willingen, gdzie lada chwila rozpocznie się konkurs indywidualny Pucharu Świata. Jeden z dziennikarzy obecnych na miejscu donosi, że doszło do wypadku, na skutek którego organizatorzy podjęli decyzję o przerwaniu ceremonii otwarcia. Wiemy, co się stało.

Piotr Żyła
26.01.2024 16:01 Przełamanie Piotra Żyły w najważniejszym momencie. Dalekie loty na MŚ

Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł po pierwszych dwóch seriach mistrzostw świata w lotach z pewnością mają powody do zadowolenia. Po dzisiejszych występach w Bad Mitterndorf są w pierwszej dziesiątce indywidualnych Mistrzostw Świata w lotach. Prowadzi z wyraźną przewagą Słoweniec Timi Zajc.

piotr żyła skoczek śnieg
19.01.2024 21:40 Dramat Piotra Żyły. Thurnbichler wykluczył go z konkursu drużynowego

To były trudne skoki dla Piotra Żyły. Od początku konkurencji w Zakopanem nie mógł złapać odpowiedniego czucia. Co prawda nie miał żadnych problemów z piątkowymi kwalifikacjami, ale w kluczowej rywalizacji z kolegami z kadry wypadł najsłabiej. Trudna decyzja Thomasa Thurnbichlera z pewnością jeszcze bardziej go przytłoczyła.