Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Mariusz Pudzianowski przyłapał swojego pracownika. Nagranie hitem sieci
Filip Wilkiewicz
Filip Wilkiewicz 13.04.2024 11:34

Mariusz Pudzianowski przyłapał swojego pracownika. Nagranie hitem sieci

Mariusz Pudzianowski
Fot. Screen Facebook/Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i wchodzi w interakcje ze swoim gronem obserwujących. Tym razem 47-latek postanowił podzielić się z fanami humorystycznym nagraniem, na którym rozmawia ze swoimi pracownikiem.

"Kontrola" w wykonaniu Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski zamieścił na Facebooku film, w którym przeprowadza kontrolę wśród pracowników jego firmy. 47-latek nie skupia się bowiem jedynie na sporcie, ale jest również właścicielem biznesu związanego z transportem.

Na nagraniu “Pudzian” wchodzi w zabawną interakcję z jednym z pracowników, a tematem ich rozmowy jest wykonywanie pracy i ewentualna podwyżka.

Marcin, może wziąłbyś się za robotę, a nie udajesz, że robisz! Słyszysz? I ty chcesz dniówkę mieć?  - zawołał Pudzianowski

 Czy się stoi czy się leży, dniówka u Pudziana się należy - odpowiedział mężczyzna

Rozróba na konferencji Prime MMA. Będą surowe konsekwencje

Prowadzenie firmy transportowej

Firma “Mariusz Pudzianowski Transport” powstała w 1997 roku, a jej siedziba mieści się w miejscowości Biała Rawska. Marka zajmuje się świadczeniem usług transportowo-spedycyjnych na terenie całej Polski, ale też i Europy. Firma stawia na nowoczesne środki transportu i zapewnia w swojej ofercie o bezkolizyjnych przewozach towaru.

Film zamieszczony na profilu Mariusza Pudzianowskiego w mediach społecznościowych może dawać do zrozumienia, że w firmie panuje pozytywna atmosfera. “Pudzian” skwitował klip krótkim opisem - “Kontrola musi być. U nas nudy nie ma, zawsze na wesoło”.

ZOBACZ TAKŻE: PRIME MMA 8. Gdzie i kiedy oglądać? Karta walk i transmisja

Dalsza aktywność sportowa "Pudziana"

Mariusz Pudzianowski zaczynał swoją karierę od sportów siłowych, a następnie zaczął występować zawodach w sztukach walki. Pudzianowski odbył w formule MMA 26 pojedynków, z czego 17 wygrał, a 8 razy poniósł porażkę.

Ostatnia walka z udziałem Pudzianowskiego odbyła się w czerwcu 2023 roku. W trakcie gali XTB KSW 83: Colosseum 2 na PGE Narodowym, “Pudzian” przegrał z Arturem Szpilką i od tego czasu nie pojawił się ponownie w oktagonie. W wywiadzie udzielonym dla kanału Olimp Sport Nutrition Pudzianowski potwierdził, że otrzymał propozycje od kilku federacji freak fightowych.

Przychodzą do mnie federacje freak fightowe. Proponują mi dużo większe pieniądze niż w KSW. Już jedna była federacja, druga. Nie, dziękuję. Małą łyżką, najem się. Chochlą bym się udławił [...] Pieniądze to nie wszystko. Jak już dochodzisz do pewnego etapu, coś więcej się liczy niż pieniążki. Pieniążki mam, wystarczy mi. A później się liczy coś więcej. Zaufanie budujesz dwadzieścia lat. - mówił Pudzianowski