Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Rozróba na konferencji Prime MMA. Będą surowe konsekwencje
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 11.04.2024 21:34

Rozróba na konferencji Prime MMA. Będą surowe konsekwencje

konferencja Prime MMA
Fot. screen X/Chyli_

W sobotę 13 kwietnia odbędzie się 8. gala Prime MMA. Ostatnio odbyła się druga konferencja przed tym wydarzeniem, na której, jak zwykle, nie zabrakło przysłowiowych dymów. Tym razem jednak sprawca poszedł o krok za daleko, za co grożą mu surowe konsekwencje.

Zmiana lokalizacji gali. Teraz odbędzie się w Warszawie

Jakiś czas temu głośno było o tym, że Arena Gorzów i jej władze nie chciały wyrazić zgody na zorganizowanie u nich gali Prime MMA: Zadyma 2.0. Główną przyczyną miało być uczestnictwo w wydarzeniu “Kamerzysty”, czyli Łukasza Wawrzyniaka. Osoby kierujące halą widowiskowo-sportową w Gorzowie Wielkopolskim wyraziły w swoim oświadczeniu, że nie chcą gościć u siebie osoby, której zachowania z przeszłości nie są godne wspierania. Wszak youtuber ma na koncie kilka wyroków, m. in. za znęcanie się nad osobą z niepełnosprawnościami.

Włodarze federacji postanowili więc poszukać innego miejsca na zorganizowanie imprezy. Padło ostatecznie na Warszawę i Studio Polsat. Wszystko wskazuje więc na to, że gala odbędzie się w terminie i z Wawrzyniakiem w stawce.

Awantura na konferencji Prime MMA 8. Doszło do rękoczynów Niewiarygodne, jak wygląda żona Marcina Najmana. Ludzie myślą, że to jego córka

Dymy na drugiej konferencji przed Prime MMA 8

Druga konferencja przed sobotnią galą przyniosła wiele emocji. Tych nie potrafili opanować Jaś Kapela i Maciej “Kaczor BRS” Kaczmar. Raper kilkukrotnie próbował zaatakować oponenta, jednak ochrona skutecznie temu zapobiegała. Kaczmarowi udało się jednak rzucić chociażby mikrofonem czy nawet krzesłem. 

Podczas nadchodzącej gali dojdzie do starcia obu panów. Formuła będzie niestandardowa, bo pierwsza i trzecia runda będą się odbywały na zasadach MMA, a druga - w K-1.

ZOBACZ: Głośne pojedynki na gali PRIME MMA 8. Walka wieczoru elektryzuje

"Kaczor BRS" będzie musiał sięgnąć głęboko do kieszeni za to, co zrobił

Konsekwencją złości “Kaczora BRS” było zniszczenie kilku cennych sprzętów, które znajdowały się w jego zasięgu. O szkodach na portalu X poinformował dziennikarz prowadzący konferencję, Michał Rogoziński. Według niego, freakfighter uszkodził laptopa marki Apple, dwie rastry panelu diodowego, mikrofon oraz kostkę, która była do niego przymocowana. Zaznaczył również, że konsekwencje będą kosztowne.

Podsumowanie zniszczeń: jeden maczek [laptop Apple MacBook - przyp. red.], dwie rastry panelu diodowego, mikrofon, kostka. (Nie wiem co z kamerą realizacyjną). "Kaczor" dobry ananas. Szykuje się wypłata życia. Ogólnie całe Prime MMA to piąta gęstość - napisał Rogoziński