Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Niewiarygodne, jak wygląda żona Marcina Najmana. Ludzie myślą, że to jego córka
Karol Osiński
Karol Osiński 11.04.2024 09:52

Niewiarygodne, jak wygląda żona Marcina Najmana. Ludzie myślą, że to jego córka

Marcin Najman
Fot. Instagram/marcin.najman

Marcin Najman opublikował zdjęcie z żoną w mediach społecznościowych. Ludzie nie dowierzają, że to wybranka feak fightera. Mylą go z jego córką.

Marcin Najman przegrał na Clout MMA 4

W minionych tygodniach jednym z najgłośniejszych tematów w świecie polskich freak fightów była walka Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Dwie nielubiące się strony ostatecznie skrzyżowały rękawice i choć to “Cesarz” był zdecydowanym faworytem bukmacherów, stało się inaczej.

Jacek Murański początkowo odpierał ataki Najmana, jednak z czasem przeszedł do ataku i w pewnym momencie trafił sierpem w łuk brwiowy przeciwnika, posyłając go na deski. Tym samym była to kolejna porażka byłego mistrza WKU w karierze.

Wszyscy piszą o tym, co zrobił Robert Lewandowski. "Wyjątkowy"

Szybki powrót do aktywności medialnej Marcina Najmana

Marcin Najman przyzwyczaił widzów do swojej aktywności w mediach społecznościowych. Mimo że przegrał ze swoim odwiecznym rywalem, nie zamierzał rozpaczać. Niedługo po walce poinformował fanów o stanie zdrowia, publikując zdjęcia ze szpitala.

Tuż po opuszczeniu placówki szpitalnej, zaczął zaskakiwać nowymi publikacjami i pojawiały się kolejne doniesienia o jego potencjalnych następnych rywalach. Jedna kwestia szczególnie zaskoczyła fanów.

ZOBACZ TEŻ: Były trener polskich skoczków rezygnuje. Sensacyjne doniesienia z Niemiec
 

Marcin Najman pokazał zdjęcie z żoną

Freak fighter wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do rodziny. Kilka dni temu opublikował zdjęcie z żoną, wywołując nie lada szok u jego obserwatorów. Ludzie myśleli, że kobieta obok to jego córka.

Fajna córka,

Dużo zdrowia dla pana i udanych walk i miłego wieczoru,

Pięknie razem wyglądacie, aż miło się patrzy. Cesarz i Cesarzowa - piszą fani.