Sport.Goniec.pl > Prime Mma

Prime Mma

Ewa Piątkowska
18.05.2024 22:10 Ewa Piątkowska "nie czuje się kobietą". Nagle wyzwała dwie rywalki

Gala FAME MMA 21 rozpoczęła się od starcia kobiet. Naprzeciw siebie stanęły debiutantka Klaudia Syguła oraz mistrzyni świata WBC Ewa Piątkowska. Utytułowana pięściarka przegrała przez poddanie narożnika, a w rozmowie z Maciejem Turskim wyznała, że “nie czuje się kobietą”. Po tych słowach wskazała dwie następne rywalki do walki.

Tomasz Adamek
17.05.2024 08:10 Media Day przed galą FAME MMA 21. Znamy pełną kartę walk

Gala FAME MMA 21 odbędzie się już w najbliższą sobotę, lecz zanim to nastąpi, zawodnicy wezmą udział w tradycyjnym spotkaniu z mediami. Największe gwiazdy internetu zaprezentują się podczas treningowego pokazu, procesu ważenia i staną ze sobą twarzą w twarz, a wszystko w obliczu głośno zapowiadanego wydarzenia ze świata freak fightów. Poznaliśmy również pełną kartę walk, która musiała zostać zmodyfikowana po incydencie sprzed kilku dni.

Prime MMA 8
14.04.2024 18:46 Co za sceny na gali Prime MMA. Czterech zawodników walczyło w tej samej chwili

W trakcie gali Prime MMA 8 jednym z głównych punktów programu były “igrzyska gladiatorów”. Zwycięzcą całego turnieju został Rafał Pazik. który okazał się najlepszy z grona ośmiu startujących zawodników. W trakcie całej gali odbyło się trzynaście pojedynków.

konferencja Prime MMA
11.04.2024 21:34 Rozróba na konferencji Prime MMA. Będą surowe konsekwencje

W sobotę 13 kwietnia odbędzie się 8. gala Prime MMA. Ostatnio odbyła się druga konferencja przed tym wydarzeniem, na której, jak zwykle, nie zabrakło przysłowiowych dymów. Tym razem jednak sprawca poszedł o krok za daleko, za co grożą mu surowe konsekwencje.

Awantura na konferencji Prime MMA 8
04.04.2024 11:09 Awantura na konferencji Prime MMA 8. Doszło do rękoczynów

Wielkimi krokami zbliża się gala Prime MMA 8, która odbędzie się 13 kwietnia. Włodarze federacji musieli zmienić lokalizację widowiska z powodu sprzeciwu działaczy z Areny Gorzów i zorganizowali specjalną konferencję prasową. W trakcie meetingu doszło do awantury wśród zawodników, która przerodziła się w rękoczyny.

PRIME SHOW MMA
29.03.2024 16:44 Czarne chmury nad PRIME MMA 8. Gala może się nie odbyć

Na sobotę 13 kwietnia zaplanowana jest ósma gala PRIME SHOW MMA, która ma nosić nazwę Zadyma 2.0. Federacja, której włodarzem jest Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, zaplanowała na tę edycję Igrzyska Gladiatorów, w których wziąć udział miał m. in. Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak. Wszystko jednak się komplikuje, ponieważ Arena Gorzów, na której ma się odbyć gala, nie chce gościć u siebie osoby, która ma na koncie wyrok sądowy.