Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Media Day przed galą FAME MMA 21. Znamy pełną kartę walk
Filip Wilkiewicz
Filip Wilkiewicz 17.05.2024 08:10

Media Day przed galą FAME MMA 21. Znamy pełną kartę walk

Tomasz Adamek
Fot East News/Tomasz Golla

Gala FAME MMA 21 odbędzie się już w najbliższą sobotę, lecz zanim to nastąpi, zawodnicy wezmą udział w tradycyjnym spotkaniu z mediami. Największe gwiazdy internetu zaprezentują się podczas treningowego pokazu, procesu ważenia i staną ze sobą twarzą w twarz, a wszystko w obliczu głośno zapowiadanego wydarzenia ze świata freak fightów. Poznaliśmy również pełną kartę walk, która musiała zostać zmodyfikowana po incydencie sprzed kilku dni.

Media Day

W piątkowy wieczór oczy wszystkich widzów będą ponownie zwrócone na PreZero Arenę w Gliwicach, gdzie odbędzie się ostatni event, poprzedzający galę FAME MMA 21. Włodarze federacji przekazali na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych, że kibiców czeka sporo atrakcji, a emocje będą zagwarantowane od samego początku.

JUTRO O 19:00 WIDZIMY SIĘ NA DŁUGO WYCZEKIWANYM MEDIA DAY!

Zaczniemy standardowo, bo od MEDIA TRENINGU, gdzie wszyscy zawodnicy zaprezentują nam swój experience przed sobotnim wieczorem! Podczas ceremonii ważenia dowiemy się, ile zawodnicy wnieśli na wagę i czy dopasowali się do wyznaczonych limitów. Z kolei na sam koniec programu przygotowaliśmy dla Was prawdziwie zadymiarski FACE2FACE – Alan Kwieciński vs Michał Pasternak! Ta para to mieszanka wybuchowa, która zagwarantuje nam sporo emocji i merytorycznej dyskusji podczas piątkowego programu. - czytamy

Tragiczne wieści z zaplecza Orlen Superligi. Nie żyje 28-letni zawodnik

Zmiany w karcie walk

Kilka dni przed galą, organizatorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, z powodu skandalu na oficjalnej konferencji prasowej. Paweł Tyburski zaatakował Kasjusza Życińskiego i zranił go na tyle mocno, że “Don Kasjo” nie będzie w stanie odbyć swojej walki na FAME MMA 21. Włodarze FAME podjęli decyzję o natychmiastowym usunięciu Tyburskiego z gali i zerwaniu z nim kontraktu, jednak w tej sytuacji, pojawił się kolejny problem.

Mianowicie, Michał “Wampir” Pasternak i Alan Kwieciński pozostali bez przeciwników i nie było pewności co do tego, jakie kroki podejmą organizatorzy. Działacze FAME zaryzykowali i podjęli decyzję, by zestawić ze sobą Pasternaka i Kwiecińskiego i to właśnie oni zmierzą się ze sobą w ramach zmian w rozpisce walk.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Adamek przerwał milczenie po awanturze przed FAME 21. "Można było zrobić walkę podczas konferencji"
Czytaj więcej: https://sport.goniec.pl/tomasz-adamek-przerwal-milczenie-po-awanturze-przed-fame-21-mozna-bylo-zrobic-walke-podczas-konferencji-bn-wmm-150524

Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 21?

Gala FAME MMA 21 odbędzie się w sobotę 18 maja i rozpocznie się o 19:30 studiem, które poprowadzi Hubert Mściwujewski. Następnie, około 20:00 rozpocznie się pierwsza walka z udziałem Klaudii Syguły i Ewy Piątkowskiej. Będzie to początek długiej i ekscytującej gali, z której transmisja odbędzie się w systemie PPV na Canal+ Online. Główną atrakcją wieczoru będzie występ Tomasza Adamka, który w walce wieczoru zmierzy się z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim.

PEŁNA KARTA WALK GALI FAME MMA 21:

  • [Boks, duże rękawice]: Tomasz Adamek vs Patryk “Bandura” Bandurski - main event
  • [Boks, duże rękawice]: Alan Kwieciński vs Michał Pasternak - co-main event
  • [K-1, małe rękawice]: Rafał “Takefun” Górniak vs Robert Pasut
  • [MMA]: Adrian Cios vs Tomasz “Strachu” Oświeciński
  1. [K-1, gołe pięści]: Maciej “Kaczor BRS” Kaczmar vs Mariusz “Hejter” Słoński
  • [MMA]: Grzegorz “Greg” Gancewski vs Piotr “Szeli” Szeliga
  • [K-1, małe rękawice]: Jakub “Azdus” Matowiecki vs Miłosz “Dejvi” Boras
  • [Boks]: Dominik “Kaleson” Cybulski vs Jakub “Guzik” Szymański
  • [K-1, małe rękawice]: Dominik “Mrozzo” Mrozowski vs Rafał “Młody Ninja” Sobonkiewicz
  • [Boks, K-1, MMA]: Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska