Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Marcin Najman podjął decyzję ws. dalszej kariery. Padło jasne stanowisko
Karol Osiński
Karol Osiński 16.05.2024 17:16

Marcin Najman podjął decyzję ws. dalszej kariery. Padło jasne stanowisko

Marcin Najman
Fot. TRICOLORS/East News

Marcin Najman niedawno przeszedł operację, po której czekała go długa rekonwalescencja. Teraz zamieścił nagranie z treningu, przekazując plany nt. swojej przyszłości. Podał, kiedy może zakończyć karierę. 

Marcin Najman przeszedł rekonwalescencję po kontuzji

W marcu br. Marcin Najman stoczył pojedynek z Jackiem Murańskim na gali Clout MMA 4. Walka zakończyła się zwycięstwem tego drugiego po zaledwie kilkudziesięciu sekundach. “El Testosteron” padł na deski po potężnym ciosie, w którego wyniku doznał pęknięcia oczodołu. O wszystkim informował w mediach społecznościowych.

Kontuzje się zdarzają. Od razu wiedziałem, że coś jest nie tak, gdyż przestałem widzieć na oko. Mam złamany oczodół w dwóch miejscach - mówił freak fighter.

UEFA podjęła stanowcze kroki ws. Szymona Marciniaka. Otrzymał zakaz

Marcin Najman podjął decyzję ws. swojej przyszłości

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman wróci do oktagonu dopiero po wakacjach, jak wcześniej zapowiadał. Niedawno zamieścił w mediach społecznościowych nagranie ze swojego powrotu do treningów, zapowiadając końcówkę swojej kariery. 

Trzeba spróbować ostatni raz. Wyciągnąć pokłady wszystkiego, co jeszcze jest. Ostatnia próba powrotu - napisał “El Testosteron” w tytule do zamieszczonego filmu na YouTube.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Wrona został ojcem po raz drugi. Pokazał zdjęcie dziecka

Internauci podzieleni wobec decyzji Marcina Najmana

Marcin Najman przyzwyczaił swoich fanów do różnorodności własnych decyzji. Kilkukrotnie decydował się na zakończenie kariery, po czym wracał do oktagonu z różnym skutkiem, lecz zazwyczaj przegranym. 

Pod zamieszczonym filmem internauci byli sprzeczni wobec tego, czy “El Testosteron” powinien wychodzić jeszcze do walki. Jedni sugerują, że powinien dać już sobie spokój, inni zaś, że powinien spróbować i walczyć o kolejne pieniądze.