Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Andrzej Wrona został ojcem po raz drugi. Pokazał zdjęcie dziecka
Karol Osiński
Karol Osiński 16.05.2024 16:34

Andrzej Wrona został ojcem po raz drugi. Pokazał zdjęcie dziecka

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Andrzej Wrona, siatkarz Projektu Warszawa oraz jego żona Zofia Zborowska-Wrona przekazali znakomite wieści. Para powitała na świecie drugą córkę, o czym poinformowali zamieszczając zdjęcie w mediach społecznościowych. Zdradzili również jej imię.

Andrzej Wrona został ojcem po raz drugi

Andrzej Wrona i jego żona Zofia oczekiwali z niecierpliwością narodzin ich drugiej pociechy. Jakiś czas temu przekazali, że powitają na świecie córeczkę, a aktorka regularnie informowała fanów o przebiegu ciąży. Ta została już sfinalizowana i siatkarz został ojcem po raz drugi. Nadali pociesze imię Jaśmina.

Instagram kontra rzeczywistość. A tak na serio to wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna mama z córeczką mają się dobrze!! Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy - napisała na Instagramie aktorka.

Koniec rzymskiej przygody Huberta Hurkacza. To był festiwal błędów

Gwiazdy gratulują świeżo upieczonym rodzicom

Zofia Zborowska-Wrona oraz Andrzej Wrona mają liczne grono znajomych w świecie show-biznesu oraz sportu. Pod zamieszczonym zdjęciem udzieliło się mnóstwo znanych osób, którzy gratulowali im narodzin córeczki, życząc mnóstwo radości. Nie zabrakło także ciepłych słów od fanów.

Bosko! Miejcie cudnie! - napisała Aleksandra Kwaśniewska,

Gratulacje Kochani! - wyraziła radość Magdalena Stępień,

Ogromne gratulacje raz jeszcze - dodała od siebie Marina Łuczenko-Szczęsna.

ZOBACZ TEŻ: UEFA podjęła stanowcze kroki ws. Szymona Marciniaka. Otrzymał zakaz
 

Związek Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej-Wrony

Historia związku siatkarza i aktorki ma swoje podwaliny w 2018 roku, kiedy Zofia wraz ze znajomym organizowała celebrycko-charytatywną wyprawę na Kilimandżaro. Zaproponowała wyjazd właśnie Andrzejowi Wronie i choć nie mógł wziąć w niej udziału, to po jakimś czasie spotkali się na imprezie charytatywnej. 

Tam siatkarz zaprosił ją na randkę i w ten sposób rozpoczął się ich związek. 13 sierpnia 2019 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a w lipcu 2021 roku powitali na świecie swoją córeczkę, Nadzieję. Od teraz ich rodzina liczy już cztery osoby.

Tagi: Siatkówka