Sport.Goniec.pl > Tomasz Adamek

Tomasz Adamek

Tomasz Adamek

Najman i Boxdel
16.07.2024 11:09 Marcin Najman nagle pojawił się na konferencji FAME MMA. Niewykluczony powrót, są potencjalni rywale

Wiele działo się w trakcie wczorajszej konferencji FAME MMA. Niespodziewanie na niej pojawił się Marcin Najman, który od kilku lat miał konflikt z federacją. Teraz jednak wiele wskazuje na jego powrót, a potencjalnych rywali wyłonił sam “cesarz”.

Don Kasjo i Tomasz Adamek
16.07.2024 10:08 Rywal Tomasza Adamka nie bierze jeńców. Don Kasjo wprost zarzucił to mistrzowi

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą FAME MMA 22, która będzie miała miejsce na PGE Narodowym. Jak zwykle nie zabrakło na niej spięć między zawodnikami. W jednej z kłótni wziął udział Tomasz Adamek, który zmierzy się w jednej z dwóch walk wieczoru z Don Kasjo. Oponent mistrza świata wprost zarzucił mu problem alkoholowy.

Paweł Tyburski
26.05.2024 09:33 Paweł Tyburski wraca do FAME MMA? Niespodziewane słowa rzecznika

Przed galą FAME MMA 21 Paweł Tyburski brutalnie zaatakował na konferencji Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Federacja zapowiedziała wyciągnięcie wobec zawodnika surowych konsekwencji, a sam sprawca zajścia oznajmił, że już więcej dla niej nie zawalczy. Inne światło na tę sprawę rzucił niedawno rzecznik FAME, Michał Jurczyga.

Weronika i Tomasz Adamkowie
25.05.2024 12:28 Córka Tomasza Adamka przestała to ukrywać przed światem. Jest reakcja ojca

Młodsza córka Tomasza Adamka, Weronika udostępniła w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia ze swoim chłopakiem. Tym samym przestała ukrywać przed światem ukochanego. Na publikację zareagował ojciec 24-latki.

Tomasz Adamek
24.05.2024 09:01 Tomasz Adamek dorobił się fortuny. Wydało się, ile zarabia, kwota robi wrażenie

Kilka dni temu Tomasz Adamek po raz pierwszy w swojej karierze wystąpił na gali FAME MMA i trzeba przyznać, że zaliczył bardzo udany debiut. “Góral” pokonał Patryka “Bandurę” Bandurskiego, za co otrzymał powalającą kwotę 1,5 miliona złotych. Nagroda pieniężna o tej wysokości nie jest czymś obcym dla Adamka, który w przeszłości inkasował podobne, lub nawet większe kwoty.

Albert Sosnowski i Tomasz Adamek
23.05.2024 13:53 Adamek znalazł się na celowniku Alberta Sosnowskiego. Ważne słowa

Tomasz Adamek “podpadł” kilku zawodnikom ze świata sportów walki, którzy krytycznie ocenili incydent z jego udziałem sprzed kilku dni. Do grona krytyków “Górala” dołączył Albert Sosnowski, który dosadnie skomentował zachowanie 47-letniego pięściarza. Sosnowski zadeklarował, że jest również gotowy do walki z Adamkiem w niedalekiej przyszłości.

Tomasz Adamek
23.05.2024 11:05 Sensacyjna walka z udziałem Tomasza Adamka? Wyzwanie od mistrza KSW

Tomasz Adamek zapowiedział, że czeka go jeszcze jeden pojedynek na FAME MMA, ale jego rywal nie jest jeszcze potwierdzony. Na horyzoncie pokazał się jeden przeciwnik, który chętnie zmierzyłby się z “Góralem” w najbliższej przyszłości. Mowa tu o byłym mistrzu KSW - Borysie Mańkowskim, który rzucił wyzwanie Adamkowi poprzez media społecznościowe.

Dariusz Michalczewski i Tomasz Adamek
23.05.2024 08:19 Dariusz Michalczewski nie miał litości. Dosadnie skomentował wybryk Adamka

Kilka dni temu Tomasz Adamek stał się głównym bohaterem głośnego skandalu, który obiegł całą Polskę. “Góral” został wyproszony z pokładu samolotu i spotkał się z krytyką wielu przedstawicieli ze świata sportu, w tym m.in. Dariusza Michalczewskiego. Popularny “Tiger” dosadnie skomentował postawę Adamka i podkreślił jego niedopuszczalne zachowanie.

Tomasz Adamek i Mateusz Borek
22.05.2024 22:38 Borek zdradził, co pił Adamek przed wejściem do samolotu. Dlatego został wyproszony

Tomasz Adamek nadszarpnął swoją reputację wywołaną awanturą w samolocie dzień po gali FAME MMA 21. Jego menedżer Mateusz Borek przekazał, co pięściarz pił przed wejściem na pokład maszyny. Ich relacje są sprzeczne.

Tomasz Adamek
22.05.2024 18:28 Świadek powiedział, jak zachował się Adamek w samolocie. Tak było naprawdę

Nie milkną echa afery związanej z Tomaszem Adamkiem i awanturą w samolocie. Teraz dziennik “Fakt” przekazał relację naocznego świadka zaistniałych okoliczności. Wynika z niej, że pięściarz groził stewardessom, używając przy tym wulgarnych słów. 

Dorota i Tomasz Adamkowie
21.05.2024 19:17 Tym zajmuje się żona Tomasza Adamka. Wykonuje odpowiedzialny zawód

Tomasz Adamek od niemal 30. lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Jego żona, Dorota nie jest znana z bycia kobietą znanego męża, lecz wiele lat temu rozpoczęła swoją karierę zawodową, której trzyma się do dziś. Wykonuje bardzo odpowiedzialny zawód.

Tomasz Adamek
21.05.2024 17:23 Tomasz Adamek wyrzucony z samolotu do USA. Straż Graniczna zdradziła całą prawdę

Tomasz Adamek został wyrzucony z pokładu samolotu startującego do USA po gali FAME MMA 21. Bokser miał nie reagować na prośby obsługi maszyny, po czym wezwano go do jej opuszczenia. Kapitan Straży Granicznej Dagmara Bielec, rzeczniczka prasowa Komendanta Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej przekazała szczegóły sytuacji w rozmowie ze sport.pl.

Tomasz Adamek
21.05.2024 12:11 Najnowsze informacje w sprawie "afery samolotowej" Tomasza Adamka. "Góral" przedstawił kolejne fakty

Do mediów dotarły nowe informacje w sprawie “afery samolotowej” z udziałem Tomasza Adamka. “Góral” został wyproszony z pokładu samolotu, który miał przetransportować go do Stanów Zjednoczonych, z powodu interwencji jednej ze stewardess. Zainteresowany przedstawił kolejne fakty w tej sprawie, które nieco zmieniają jego podejście do incydentu.

Marcin Najman i Tomasz Adamek
20.05.2024 20:26 Najman pogroził palcem Adamkowi. "Polska to kraj dla eleganckich ludzi"

Tomasz Adamek został wyrzucony z samolotu linii lotniczej LOT dzień po zakończeniu gali FAME MMA 21. Do sprawy odniósł się Marcin Najman, który zwrócił uwagę na wypowiedź “Górala” w jednym z wywiadów. Zrobił to w swoim stylu, grożąc mu palcem.

Tomasz Adamek i Mateusz Borek
20.05.2024 19:38 Tomasz Adamek wyrzucony z pokładu samolotu. Mateusz Borek przerwał milczenie

Menedżer Tomasza Adamka, Mateusz Borek zabrał głos ws. afery, która wybuchła tuż po zakończeniu gali FAME MMA 21. Pięściarz został wyrzucony z samolotu linii lotniczych LOT, którym miał wrócić do Stanów Zjednoczonych. Dziennikarz nie owijał w bawełnę i przedstawił swój punkt widzenia.

Tomasz Adamek
20.05.2024 14:02 Rywal Adamka pokazał się po walce. Nie pozostawił żadnych złudzeń

Tomasz Adamek wystąpił w walce wieczoru gali FAME MMA 21, gdzie zmierzył się z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim. “Góral” nie pozostawił żadnych wątpliwości i pokonał swojego przeciwnika, wyraźnie dominując i udowadniając swoją wyższość. Bandurski docenił klasę Adamka w swoich mediach społecznościowych, gdzie w dosadnych słowach przekazał, jak z jego perspektywy wyglądała walka.

Tomasz Adamek
19.05.2024 22:11 Tomasz Adamek wyprowadzony z samolotu po FAME MMA 21. Nie może wrócić do domu

Tomasz Adamek rozbił swojego przeciwnika, Patryka “Bandurę” Bandurskiego w main evencie gali FAME MMA 21. Dzień po wydarzeniu “Góral” chciał wrócić do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. Siedział nawet w samolocie, kiedy stewardesa oznajmiła mu, że nie może lecieć.

Amadeusz "Ferrari" Roślik
19.05.2024 20:44 Znamy datę FAME MMA 22. Ferrari zawalczy z mistrzem świata

W trakcie gali FAME MMA 21 doszło do niecodziennej sytuacji. W wyniku niedyspozycji “Kaczora BRS” do walki z “Hejterem” musiał wyjść Amadeusz “Ferrari” Roślik. Po pojedynku “Amadi” wezwał do oktagonu mistrza świata w boksie i tym samym ujawniono main event następnej gali FAME MMA. Poznaliśmy także jej datę.

Tomasz Adamek
19.05.2024 19:45 Tomasz Adamek zabrał głos po walce na FAME MMA. Chodzi o jego karierę

Za nami gala FAME MMA 21, a także starcie wieczoru między Tomaszem Adamkiem a Patrykiem “Bandurą” Bandurskim. Faworytem był “Góral”, któremu udało się wygrać na punkty ze swoim przeciwnikiem. Po walce mistrz świata zwrócił się do publiczności i ogłosił ważne informacje, dotyczące swojej dalszej kariery

Tomasz Adamek
17.05.2024 08:10 Media Day przed galą FAME MMA 21. Znamy pełną kartę walk

Gala FAME MMA 21 odbędzie się już w najbliższą sobotę, lecz zanim to nastąpi, zawodnicy wezmą udział w tradycyjnym spotkaniu z mediami. Największe gwiazdy internetu zaprezentują się podczas treningowego pokazu, procesu ważenia i staną ze sobą twarzą w twarz, a wszystko w obliczu głośno zapowiadanego wydarzenia ze świata freak fightów. Poznaliśmy również pełną kartę walk, która musiała zostać zmodyfikowana po incydencie sprzed kilku dni.

Tomasz Adamek
16.05.2024 12:33 Tomasz Adamek nie miał wątpliwości. Wysłał ostrzeżenie przed galą FAME MMA 21

Zbliża się wielka gala FAME MMA 21, na której główną atrakcją będzie pojedynek z udziałem Tomasza Adamka. “Góral” stanie do walki z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim i będzie to jego debiut w freak fightach. Adamek przekazał fanom swoje spostrzeżenia na temat pojedynku i zapowiedział, że jego rywala czeka bardzo trudne zadanie.

Tomasz Adamek
15.05.2024 19:15 Tomasz Adamek przerwał milczenie po awanturze przed FAME 21. "Można było zrobić walkę podczas konferencji"

Gala FAME MMA 21 zbliża się wielkimi krokami. W poniedziałek podczas konferencji z udziałem zawodników miał miejsce poważny incydent z udziałem Pawła Tyburskiego i Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Postanowił się do tego odnieść jeden z bohaterów main eventu, Tomasz Adamek.

Tomasz Adamek
15.05.2024 09:14 Tomasz Adamek w ogniu krytyki. Ekspert nie miał wątpliwości

Tomasz Adamek wystąpi w walce wieczoru w nadchodzącej gali FAME MMA 21, która od kilku dni jest na ustach wszystkich mediów w Polsce. Promocja wydarzenia nie potoczyła się po myśli organizatorów, którzy musieli podjąć zdecydowane kroki w związku ze skandalem na konferencji prasowej. Adamek był obecny w trakcie całego zamieszania i pojawiły się głosy, że doświadczony bokser nie powinien być częścią środowiska freak fightów.

Andrzej Gołota i Tomasz Adamek
14.05.2024 22:14 Andrzej Gołota w MMA? Zdecydowana odpowiedź legendy boksu

Andrzej Gołota to niekwestionowana legenda polskiego pięściarstwa. Mimo że od dawna jest na sportowej emeryturze, co jakiś czas pojawia się na wydarzeniach związanych ze sportami walki. Ostatnio nie zabrakło także nawiązania do freak fightów, a o potencjalny występ w MMA Gołota został zapytany przez dziennikarza Sport.pl.

Jan Błachowicz
13.03.2024 17:18 Błachowicz mocno o Adamku. Wspomniał o "misiu z Krupówek"

Były mistrz wagi półciężkiej UFC postanowił zabrać głos w sprawie niedawnego pojedynku między Tomaszem Adamkiem a Mamedem Khalidovem. Błachowicz odniósł się do lekceważącej wypowiedzi Adamka.

Tomasz Adamek
12.03.2024 16:13 FAME MMA 21. Wiemy, z kim zawalczy Tomasz Adamek

Przy okazji Fame Friday Arena 2, która miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku, Tomasz Adamek niespodziewanie ogłosił, że dołącza do FAME MMA. Nie było jednak znane nazwisko jego przeciwnika i to, kiedy nastąpi debiut utytułowanego boksera we freakowej federacji. Teraz poznaliśmy szczegóły, ponieważ oficjalny komunikat wydali włodarze FAME i ogłosili, kto będzie rywalem słynnego “Górala”.

Mamed Khalidov
25.02.2024 12:58 Khalidov przegrał z Adamkiem. Kulisy walki

Tomasz Adamek zwyciężył z Mamedem Khalidovem na gali XTB KSW: Epic. “Góral” wygrał, ponieważ jego przeciwnik nie był w stanie wyjść do czwartej rundy, z powodu kontuzji ręki. Jak powiedział Mamed w strefie mieszanej, urazu nabawił się już miesiąc temu, a walka wieczoru tylko i wyłącznie pogłębiła go. Prawdopodobnie doszło do złamania kończyny.

Tomasz Adamek
30.09.2023 09:36 Tomasz Adamek wznawia karierę. Zawalczy na Fame MMA

Gala Fame Friday Arena 2 rozpoczęła się z przytupem. Jeszcze przed pierwszą walką w oktagonie pojawił się legendarny polski bokser, Tomasz Adamek, który ogłosił powrót do sportowej rywalizacji. "Góral" podpisał kontrakt z organizacją Fame MMA i stoczy dwie walki w 2024 roku!