Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Córka Tomasza Adamka przestała to ukrywać przed światem. Jest reakcja ojca
Karol Osiński
Karol Osiński 25.05.2024 12:28

Córka Tomasza Adamka przestała to ukrywać przed światem. Jest reakcja ojca

Weronika i Tomasz Adamkowie
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; Instagram/wadamek1

Młodsza córka Tomasza Adamka, Weronika udostępniła w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia ze swoim chłopakiem. Tym samym przestała ukrywać przed światem ukochanego. Na publikację zareagował ojciec 24-latki.

Czym zajmuje się młodsza córka Tomasza Adamka?

Weronika Adamek od najmłodszych lat marzyła o karierze modelki, jednak z biegiem czasu zmieniła swoje życiowe cele. Rodzice byli z niej dumni, widząc, jak idzie w ślady mamy, wybierając studia pielęgniarskie. Jakiś czas temu opublikowała na Instagramie zdjęcia, informując o ukończeniu licencjatu na Uniwersytecie Quinnipiac.

Kibice wtargnęli na trening i grozili piłkarzom. Stanowcza reakcja władz klubu

Weronika Adamek pokazała romantyczne zdjęcia z chłopakiem

Dorota i Tomasz Adamkowie doczekali się dwóch córek. Starsza Roksana ma 27 lat i jakiś czas temu opuściła dom rodzinny. Niedawno bokser poinformował, że został dziadkiem. Teraz oczy jego fanów skupiają się na jego młodszej córce, Weronice, która poza studiami wiedzie udane życie towarzyskie.

24-latka pochwaliła się zdjęciami ze swoim ukochanym, Deanem. Chłopak jest właścicielem własnej firmy odzieżowej i co na pewno jest istotne dla samego Tomasza Adamka, udziela się w chrześcijańskiej organizacji. Bokser zareagował na publikację córki, dając symbolicznego “lajka”.

ZOBACZ TEŻ: Aryna Sabalenka oburzona pytaniem o Igę Świątek. “Jak powiedziałeś?”

Tomasz Adamek ceni sobie religię

Tomasz Adamek od najmłodszych lat uchodzi za człowieka o bardzo głębokiej wierze. Kiedy w 2005 roku został mistrzem świata WBC w wadze półciężkiej, udał się na pielgrzymkę na Jasną Górę. Odwiedzał również redakcje Radia Maryja, czy Telewizji Trwam. Jedną z jego znanych wypowiedzi jest:

Mój dzień zaczyna się od znaku krzyża. Krótka modlitwa, proszę Boga o światło i siłę do treningu, a także o zdrowie. Tak zaczynam dzień. Potem jest trening, a później przychodzi czas, by pomodlić się na różańcu. Bardzo ważna jest dla mnie także spowiedź święta i niedzielna Msza święta. Bez tego ani rusz. Po spowiedzi czuję się uwolniony - powiedział w rozmowie ze stacja7.pl.