Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Oficjalne potwierdzenie. Będzie walka Jacek Murański kontra Jarosław „Masa” Sokołowski
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 29.03.2024 17:47

Oficjalne potwierdzenie. Będzie walka Jacek Murański kontra Jarosław „Masa” Sokołowski

Masa vs Muran
Fot. screen YouTube/Masa vs Muran

Jeszcze przed galą Clout MMA 4, kiedy trwał roast z udziałem Marcina Najmana i Jacka Murańskiego, do studia zadzwonił były gangster. Mowa o Jarosławie “Masie” Sokołowskim, którego telefon zaadresowany był właśnie do “Murana”. Wtedy to usłyszeliśmy pierwsze pogłoski o tym, że między panami może dojść do walki. Teraz to już pewne, a nagranie zapowiadające ten pojedynek już hula po sieci.

"Masa" zadzwonił do "Murana" podczas roastu przed Clout MMA 4

Jarosław “Masa” Sokołowski zadzwonił niespodziewanie do studia, w którym odbywał się roast między Marcinem Najmanem a Jackiem Murańskim. Zwrócił się on do “Murana”, by wyzwać go do walki po tym, jak przeciwnik “Cesarza” zaczepił jakiś czas temu byłego gangstera. Kiedy pan Jacek zorientował się, kto dzwoni, zaczął pluć i wyzywać swojego telefonicznego rozmówcę. Z kolei “Masa” powiedział, że jeżeli pojedynek między nimi się odbędzie, to zakończy się on w pierwszej rundzie.

Murański najpierw zdemolował Najmana, a potem jeszcze to. "Wywieźli go na SOR" Najman zabrał głos po Clout MMA 4. Pokazał nagranie ze szpitala

Walka "Masy" z "Muranem" oficjalnie zapowiedziana. Jest zwiastun

Kilka dni temu potwierdziły się wcześniejsze zapowiedzi pojedynku obu panów. Teraz już oficjalnie Jarosław “Masa” Sokołowski skrzyżuje rękawice z Jackiem “Muranem” Murańskim. Nie jest jednak wiadomo, gdzie, kiedy i na jakich zasadach dojdzie do tego starcia. Pewne jest za to, że walki nie zorganizuje żadna ze znanych dotychczas federacji freak fightowych w Polsce. Tajemniczy jest sam fakt, że poniższe wideo pojawiło się na kanale o nazwie “Masa vs Muran”, na którym znajduje się tylko ten jeden filmik.

ZOBACZ: Jakub Rzeźniczak w Clout MMA? Niebywałe informacje

Kolejna osoba z kryminalnego półświatka we freak fightach

Dwa lata temu głośno było o tym, że do federacji MMA-VIP Marcina Najmana dołącza Andrzej Zieliński, pseudonim “Słowik”. To także były gangster, który wielokrotnie był skazywany, w tym za nakłanianie do zabójstwa komendanta głównego Policji Marka Papały. To właśnie Jarosław “Masa” Sokołowski wcielił się w rolę świadka koronnego, który zeznawał przeciwko “Słowikowi”. Teraz jednak to on wchodzi do świata freak fightów, a jego przeszłość również jest mroczna. Napady na tiry z papierosami, gwałt na kelnerce czy legalizacja samochodów pochodzących z kradzieży to tylko niektóre występki Sokołowskiego. Warto tutaj postawić pytanie, czy federacje tego typu przypadkiem nie zabłądziły, szukając rozgłosu? Coraz częściej słyszy się przecież nie tylko o walkach z udziałem gangsterów, ale i ludzi, którzy za uszami mają wiele złych czynów, jak chociażby “Kamerzysta”.