Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Najman poniżył Ciosa. Opublikował nieznane nagranie, które kompromituje zawodnika Clout MMA
Marian Piłka
Marian Piłka 28.02.2024 10:42

Najman poniżył Ciosa. Opublikował nieznane nagranie, które kompromituje zawodnika Clout MMA

Najman Okejka
fot. twitter.com/MarcinNajman

9 marca odbędzie się gala Clout MMA, na której zawalczy Marcin Najman z Jackiem Murańskim. Jednak ostatnio uwagę wszystkich przykuł uwagę Adrian Cios, a w zasadzie jego roast podczas ostatniego programu. Zdenerwowany zawodnik opuścił studio w mega stresie. El Testosteron nie odpuścił jednak i właśnie opublikował nagranie, które w pełni kompromituje młodego fajtera. 

Wszyscy na jednego....

Podczas ostatniego programu dużo się działo. Najpierw Sequento dał w papę Lizakowi, następnie wszyscy rzucali się butelkami, a potem nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Okazuje się, że stare prawdy ludowe mają racje i wspólny wróg potrafi połączyć wszystkich. Taką osobą stał się Adrian Cios, z którego w pewnym momencie wszyscy zaczęli drwić. W jednym szeregu Najman, Sequento i Lizak rzucali złośliwe uwagi w stronę młodego zawodnika. W pewnym momencie Adrianowi puściły nerwy i najprawdopodobniej z powodu mega stresu wyszedł ze studia w trakcie nagrania. 

Internet nie zapomina....

Jest takie powiedzenie: nie kopie się leżącego. W świecie mma nie ma specjalnie zastosowania, ale w życiu publicznym jest już zasadne. Niestety nie skorzystał z niego Najman, który przez kilkanaście godzin przeszukiwał cały internet by znaleźć TO! Przed chwilą opublikował nagranie na social mediach:

Nie, więcej tu nie przyjdę...

Tymi słowami zakończył swój komentarz Artur Karaszewski, czyli postać odgrywana przez Adriana Ciosa. Czy te słowa będą prorocze? Dowiemy się niebawem…