Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Kibice oburzeni zachowaniem Kyliana Mbappe. Nagrano, jak zachował się w przerwie meczu
Bartosz Nawrocki 10.07.2024 08:24

Kylian Mbappe

Reprezentacja Francji nie zaliczy EURO 2024 do udanych. Podopieczni Didiera Deschampsa wyszli z grupy dopiero z 2. miejsca, a mecze w kolejnych fazach turnieju wygrywali przy minimalnym nakładzie sił. Na półfinale ich przygoda się zakończyła. W przerwie meczu z Hiszpanią Kylian Mbappe zrobił jednak coś, co rozemocjonowało internautów.

W półfinale zwycięstwa już nie przepchnęli

Reprezentacja Francji na EURO 2024 rozczarowuje kibiców swoją grą. Do meczu z Hiszpanią Trójkolorowi nie strzelili żadnej bramki z gry. Co więcej, dwukrotnie zwycięstwo zapewnił im gol samobójczy, a w ćwierćfinale z Portugalią awansowali dopiero po serii rzutów karnych. Jedynie Kylian Mbappe z całej reprezentacji zaliczył trafienie. Zrobił to z jedenastego metra przeciwko Polsce.

W półfinale z Hiszpanią Francuzom udało się w końcu strzelić bramkę z gry. W 9. minucie na główkę Randalla Kolo Muaniego dośrodkował Mbappe i Trójkolorowi wyszli na prowadzenie. Był to jednak ich pierwszy i ostatni raz, bo ostatecznie przegrali z podopiecznymi Luisa de la Fuente 1:2.

Była 20. minuta, kiedy 16-latek zszokował świat. Nieprawdopodobna bramka w półfinale Euro 2024 Kolega Huberta Hurkacza zabrał głos ws. jego kontuzji. Zaskakujące informacje

Kylian Mbappe zrobił to i się zaczęło. Reakcja internautów mówi wszystko

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w przerwie meczu Hiszpanii z Francją. Kiedy do szatni schodzili zawodnicy, kamery skierowały swoje obiektywy na Kyliana Mbappe. Kapitan Trójkolorowych nie miał na sobie koszulki, a w ręce trzymał czerwony trykot. Nagranie obiegło internet niemal natychmiast.

Napastnik prawdopodobnie zamienił się koszulką z Fabianem Ruizem, z którym do niedawna grał w PSG. Jako że stało się to w przerwie spotkania, kibicom takie zachowanie nie spodobało się. W komentarzach dali wyraz swojemu niezadowoleniu.

Nie mów nawet, że Mbappe zamienił się koszulkami w przerwie

Zaryzykował wściekłość całej Francji

Nawet nie próbował ukrywać, że wymienia się koszulką, gdy jego drużyna przegrywa. To jest mentalność Francji - brak chemii

ZOBACZ: Złe wieści tuż przed igrzyskami w Paryżu. Reprezentantka Polski w opałach

Mierne statystyki Kyliana Mbappe na EURO 2024

Kylian Mbappe z pewnością nie pokazał pełni swoich umiejętności na EURO 2024. Francuz zakończył turniej z zaledwie jednym trafieniem z rzutu karnego, a wszyscy kibice liczyli na to, że zostanie on królem strzelców. Tymczasem napastnik nie zawojował na turnieju, tak jak i cała reprezentacja Francji. Być może wpływ na dyspozycję nowego zawodnika Realu Madryt miała maska, którą musiał nosić jeszcze do ćwierćfinałowego starcia z Portugalią. Mogła ona ograniczać jego widoczność, o czym mówił chociażby Robert Lewandowski, który niegdyś też zakładał.