Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Wielki pech Arka Milika, musiał zejść z boiska. Kibice zaniepokojeni
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 07.06.2024 21:20

Wielki pech Arka Milika, musiał zejść z boiska. Kibice zaniepokojeni

Arkadiusz Milik
Fot. screen TVP Sport

Co za pech Arkadiusza Milika. Napastnik reprezentacji Polski długo nie nacieszył się z gry w spotkaniu przeciwko Ukrainie. Uraz, jaki odniósł, nie wygląda najlepiej.

Polska gra z Ukrainą przed EURO 2024

Reprezentacja Polski rozgrywa mecz z Ukrainą, w ramach meczu towarzyskiego przed EURO 2024. To pierwszy z dwóch sprawdzianów przed niemieckim turniejem, który podopieczni Michała Probierza rozgrywają na PGE Narodowym. Za 3 dni zagrają jeszcze z Turcją.

Dzisiejsze starcie z naszymi wschodnimi sąsiadami rozpoczęliśmy w rezerwowym składzie. Na ławce zasiedli m. in. Wojciech Szczęsny czy Robert Lewandowski. Cały skład wygląda następująco: 

Łukasz Skorupski – Sebastian Walukiewicz, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior – Michał Skóraś, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Taras Romanczuk, Nicola Zalewski – Adam Buksa, Arkadiusz Milik

Znany tenisista krytykuje Igę Świątek. Nie spodobała mu się jedna rzecz Kontrowersyjna dyskwalifikacja Polki w Rzymie. Protest PZLA zakończony sukcesem

Koszmar Arkadiusza Milika. Zszedł na samym początku meczu

Już w 2. minucie meczu Polski z Ukrainą urazu doznał Arkadiusz Milik. Zawodnik chwytał się za kolano po wejściu jednego z zawodników rywali. Jak się okazało, napastnik nie był w stanie kontynuować gry.

Koledze z boiska pomógł zejść m. in. Robert Lewandowski, który póki co śledzi poczynania kolegów z ławki.

ZOBACZ: Najpierw przegrała ze Świątek, potem wylała frustrację. Amerykanka oburzona

Nieszczęście jednego szansą dla debiutanta

Za Arkadiusza Milika na boisko wszedł debiutant w kadrze Polski, Kacper Urbański. 19-letni zawodnik Bologni z pewnością nie spodziewał się tak szybkiego debiutu w seniorskiej reprezentacji. Szkoda, że stało się to w sposób wymuszony, bo wywołany kontuzją jednego z piłkarzy.