Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Internauci zachwycają się partnerką Arkadiusza Milika. Sieramska w nowej odsłonie
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 07.06.2024 20:09

Internauci zachwycają się partnerką Arkadiusza Milika. Sieramska w nowej odsłonie

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska
Fot. screen Instagram/@agata.sieramska; KAPiF

Arkadiusz Milik od jakiegoś czasu spotyka się z Agatą Sieramską. Popularna “Agatycze” to influencerka, która propaguje przede wszystkim zdrowy styl życia. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała swoje zdjęcie, na którym widnieje w nowej stylizacji. Internauci już zdążyli wyrazić w komentarzach swój zachwyt.

Arkadiusz Milik mówi o partnerce

W jednym z wywiadów udzielonych portalowi “Meczyki” Arkadiusz Milik wypowiedział się o swojej partnerce, Agacie Sieramskiej. Piłkarz zaczął ją komentować, sugerując, że ta przykłada większą wagę do prawidłowego odżywiania i sportowego trybu życia od niego.

Agata jest chyba bardziej sportowym “freakiem” ode mnie. Zawsze mi się wydawało, że ja jestem bardzo sportowy, ciężko pracuję i zwracam uwagę na odżywianie się, a nagle mam w domu osobę, która jeszcze bardziej zwraca na to uwagę (…) Uważam, że ma świetne ciało i bardzo się do tego przykłada. Na pewno bardzo mi pomaga z odżywianiem, suplementami, ze wszystkim. Bardzo tego pilnuje, czasami bardziej ode mnie. Cieszę się, że ją mam, bo to wspaniała kobieta i duża motywacja dla mnie - mówił Milik dla “Meczyków”

Lewandowski zabrał głos ws. tańców żony. Te słowa zabolą wielu Polaków Najpierw przegrała ze Świątek, potem wylała frustrację. Amerykanka oburzona

Partnerka Arkadiusza Milika w nowej odsłonie. Pokazała się na Instagramie

Agata Sieramska przeważnie publikuje w mediach społecznościowych treści związane z fitnessem i zdrowym stylem życia. Nie brakuje również fotografii na Instagramie ze swoim partnerem, Arkadiuszem Milikiem. Przykładem są niedawne zdjęcia z ich wyjazdu na GP Formuły 1 w Monako.

Ostatnio jednak “Agatycze” postanowiła się zaprezentować w nieco innej odsłonie. Partnerka piłkarza Juventusu pokazała swoim fanom, jaki makijaż dla niej przygotowano oraz w co postanowiła się ubrać. Tym razem postawiła na wieczorową suknię.

ZOBACZ: Alarm tuż przed meczem Polaków, ważny piłkarz nie dokończył treningu. Trwa walka z czasem

Internauci zachwyceni wystrojem Agaty Sieramskiej

W komentarzach pod jej postami nie sposób nie znaleźć słów zachwytu. Internautom ewidentnie spodobał się makijaż oraz ubiór partnerki Arkadiusza Milika. 

Matko? Przepiękna!

 

Piękna Agata i piękny makijaż

 

Ale cudnie

Niektórzy nie mogli z ciekawości i postanowili zapytać o listę kosmetyków oraz biżuterię, którą ma na sobie Sieramska.

Czy będzie udostępniona lista kosmetyków użytych na livie?

 

Mega. Skąd łańcuszek? Piękny, subtelny, taki jaki lubię