Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Lewandowski zabrał głos ws. tańców żony. Te słowa zabolą wielu Polaków
Michał Pokorski
Michał Pokorski 07.06.2024 16:49

Lewandowski zabrał głos ws. tańców żony. Te słowa zabolą wielu Polaków

Robert Lewandowski
fot. screen X/ @Venek_

W trakcie zgrupowania reprezentacji Polski Robert Lewandowski udzielił wywiadu stacji TVN 24. Podczas rozmowy kapitan reprezentacji Polski odniósł się m.in. do nowej pasji swojej żony. 

Nowa pasja Anny Lewandowskiej zaskoczyła fanów

Po przenosinach Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony jego żona znalazła nową pasję - taniec latynoski. Bachata, bo taką nazwę nosi ten rodzaj muzyki, to sensualny i romantyczny taniec towarzyski, który powstał na Dominikanie.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się na portalach społecznościowych fragmentami swoich umiejętności, a także tańczoną choreografią. Temat szybko podłapała cała Polska i portale plotkarskie. 

Dla większości popisy żony piłkarza są zbyt… odważne. Sama zainteresowana nigdy nie komentowała swojej pasji, teraz natomiast to Robert Lewandowski dosadnie skwitował całą sytuację.

Wielkie zmiany w karierze Kamila Stocha. Szykują się głośne powroty Polacy zagrają z Ukrainą przed Euro 2024. Gdzie i o której obejrzeć mecz?

Mocne słowa Lewandowskiego w wywiadzie

W rozmowie dla stacji TVN24 kapitan reprezentacji Polski został zapytany m.in. o kontrowersyjną pasję jego żony. Lekko zaskoczony i zniesmaczony Lewandowski stwierdził, że nasz naród jest… spięty:

Kultura Hiszpanów jest inna i oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i obycia, to trochę się patrzy zero-jedynkowo [...] Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spiętym. Też ćwiczyłem, brałem w tym udział (w tańcu-red.). Ten taniec zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie - skomentował napastnik 

ZOBACZ TEŻ: Gdzie i o której mecz Polaków z Ukrainą?

Robert Lewandowski uspokaja fanów sensacji

Odmienne zdanie na temat relacjonowania tanecznych postępów Lewandowskiej mają internauci i eksperci. Ostatnio jeden z ekspertów marketingu dosadnie skomentował zachowanie żony polskiego piłkarza. Podzieleni są także kibice, którzy często krytykują parę lub… wyśmiewają całą sytuację.

Zaprezentowaną wypowiedzią Robert Lewandowski zdecydowanie uspokaja fanów sensacji. Kontrowersyjna dla wielu pasja jego żony jest dla niego w pełni zrozumiała i jasna. 

Kapitan reprezentacji Polski wcześniej podkreślał już, że taniec Anny śledził od początku, a latynoskie klimaty tylko poprawiły uczucie, którym siebie wzajemnie darzą.