Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Dziecko rozpłakało się na widok Lewandowskiego. Tak zareagował piłkarz
Karol Osiński
Karol Osiński 07.06.2024 12:27

Dziecko rozpłakało się na widok Lewandowskiego. Tak zareagował piłkarz

Robert Lewandowski
Fot. Beata Zawadzka/East News; screen YouTube@Łączy Nas Piłka

Robert Lewandowski już dziś spróbuje poprowadzić kolegów z reprezentacji do zwycięstwa przeciwko Ukrainie. Zgrupowanie Biało-Czerwonych trwa od kilku dni i na oficjalnym kanale YouTube “Łączy Nas Piłka” pojawił się pierwszy vlog przedstawiający jego kulisy. Na jednym z ujęć widać grupę dzieci, które mocno ucieszyły się na widok piłkarzy. Jedna z dziewczynek rozpłakała się w obecności kapitana polskiej kadry. Reakcja zawodnika to hit. 

Polacy zagrają dwa mecze towarzyskie

Nie ma wątpliwości, że Biało-Czerwoni będą chcieli pojechać na Euro 2024 w jak najlepszej dyspozycji. Piłkarze mają przed sobą wizję bardzo trudnych spotkań przeciwko Holendrom, Austriakom oraz Francuzom, dlatego przed wyjazdem do Niemiec zaplanowano dwa spotkania sparingowe.

Już dziś, w piątek 7 czerwca Polacy zmierzą się z Ukrainą. Michał Probierz będzie chciał wypróbować kilka wariantów, po których podejmie decyzję, którzy piłkarze nie pojadą z pozostałą grupą na niemiecki turniej. Ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy odbędzie się 10 czerwca. Wówczas na PGE Narodowym Polacy zagrają z Turcją.  

Iga Świątek przekroczyła kolejną granicę. O jej rekordzie mówi cały świat

Dziecko rozpłakało się na widok Roberta Lewandowskiego

Od dawna na kanale YouTube “Łączy Nas Piłka” powstają vlogi, na których ukazywane są kulisy zgrupowań reprezentacji Polski. Na ostatnim z opublikowanych pokazano wyjątkową sytuację. Kamery uchwyciły moment, w którym grupa dzieci dostrzegła piłkarzy na terenie PGE Narodowego. 

Podszedł do nich Robert Lewandowski, a jedna z dziewczynek rozpłakała się na widok napastnika. Kapitan próbował uspokoić młodą fankę, a następnie przytulił ją, co wyraźnie podziałało. Nagranie stało się viralem w mediach społecznościowych.

Zauważyłem, że płacze i chwyciło mnie to za serce. W dodatku była w koszulce Barcelony. Bardzo fajny i miły moment - powiedział “Lewy”.

ZOBACZ TEŻ: Do meczu z Ukrainą zostały godziny, a Probierz szokuje. Zaskakująca decyzja trenera

Kiedy Polacy grają pierwszy mecz na Euro 2024?

Reprezentacja Polski pojedzie do Niemiec na Euro 2024 już w przyszłym tygodniu. Pierwsze spotkanie rozegrają przeciwko Holendrom w Hamburgu dokładnie w niedzielę 16 czerwca o godz. 15:00. Na następny pojedynek będą musieli poczekać do piątku 21 czerwca, wówczas wybiegną na boisko, by zmierzyć się z Austrią. Ostatni mecz grupowy przeciwko Francji rozegrają we wtorek 25 czerwca.