Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Widzowie TVP parsknęli śmiechem. Komentator zakpił z Czesława Michniewicza
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 20.06.2024 09:35

Widzowie TVP parsknęli śmiechem. Komentator zakpił z Czesława Michniewicza

Czesław Michniewicz i Maciej Iwański
Fot. KAPiF/Instagram/@iwanski.on_air

Nie milkną echa burzliwej rozmowy na Kanale Zero, między Czesławem Michniewiczem a Pawłem Paczulem. Najpierw nawiązał do niej Wojciech Szczęsny, który wystąpił w Foot Trucku. Kontekst wykorzystać postanowił także jeden z komentatorów, a mianowicie Maciej Iwański, podczas spotkania Szkocji ze Szwajcarią.

Postawa Czesława Michniewicza stała się viralem. Nawet Wojciech Szczęsny do tego nawiązał

Czesław Michniewicz i Paweł Paczul nie pałają do siebie sympatią. To efekt krytyki, która spadła na trenera w trakcie mundialu w Katarze w 2022 roku. Jedną z osób, która głośno wyrażała swoje niezadowolenie stylem gry reprezentacji Michniewicza był właśnie Paczul

Antypatię widać było w trakcie programu na Kanale Zero na YouTube, kiedy to panowie nie potrafili się dogadać w kwestii oceny występu Karola Świderskiego w meczu na EURO 2024 przeciwko Holandii. W pewnym momencie były selekcjoner wypalił w stronę dziennikarza Weszło.

No widzisz, ty się nie znasz. Grałeś kiedyś w piłkę czy nie? Wiemy, że inne rzeczy robiłeś na mieście, to słyszałem

Te słowa stały się powodem do parodiowania Czesława Michniewicza, który tą wypowiedzią nadał sobie łatkę osoby o wybujałym ego. W rozmowie z Foot Truckiem nawiązał do tego nawet Wojciech Szczęsny. W pewnym momencie prowadzący Mateusz Święcicki zapytał bramkarza reprezentacji Polski, czy ten w ogóle chce rozmawiać z osobami, które nigdy nie grały w piłkę nożną.

Ja nie będę z tobą rozmawiał. Nie będę przychodził, jak on tu jest. A co, mogę ocenić, czy pizza jest dobra, czy nie? - powiedział ironicznie Szczęsny

Tragedia na Euro 2024. Pojechał na mecz reprezentacji, nie żyje Austriacy grzmią przed meczem z Polską. Dostrzegli poważny problem

Maciej Iwański zakpił z Michniewicza na antenie TVP. Wszyscy to słyszeli

Spotkanie Szkocji ze Szwajcarią komentowała para Maciej Iwański - Radosław Gilewicz. Kiedy zawodnicy wychodzili z tunelu na murawę stadionu w Kolonii, pierwszy z nich postanowił o coś zapytać tego drugiego. Jako że Gilewicz to były reprezentant Polski i wiele meczów w swojej karierze rozegrał, Iwański postanowił rozpocząć, nawiązując do słów Czesława Michniewicza.

Radku, grałeś wiele lat w piłkę, więc możesz się o niej wypowiadać

ZOBACZ: Wymarzone losowanie Jagielloni Białystok. Mistrz Polski poznał rywala w el. Ligi Mistrzów

Kolejne zmagania na EURO 2024

Dziś, 20 czerwca kibiców czekają kolejne starcia na EURO 2024. O 15:00 zagrają zespoły z grupy C, czyli Słowenia i Serbia. O 18:00 nastąpi kontynuacja zmagań w ramach tej grupy, a naprzeciw siebie staną Dania i Anglia. Z kolei o 21:00 miejsce będzie miał hit mistrzostw, czyli mecz pomiędzy Hiszpanią a Włochami. Ten pojedynek zakończy drugą kolejkę zmagań w grupie B.