Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Skandaliczne słowa polskiego freak fightera o kobietach. To szczyt bezczelności
Karol Osiński
Karol Osiński 20.05.2024 21:59

Skandaliczne słowa polskiego freak fightera o kobietach. To szczyt bezczelności

Robert Pasut
Fot. screen YouTube@Pasut

Robert Pasut wspiął się na wyżyny bezczelności jedną z ostatnich wypowiedzi. Influencer, który wielokrotnie próbował się przypodobać swoimi nagraniami z kobietami w roli głównej, tym razem przesadził do tego stopnia, że wylała się na niego fala krytyki. Wspomniał o dysproporcji zarobków w małżeństwie, a rozmówca musiał go skontrować. Padły bardzo mocne słowa.

Robert Pasut - ten z "Abstrahuje TV"

Jakby ktoś nie skojarzył, to tak - Robert Pasut obok Cezarego Jóźwika i Rafała Masnego swojego czasu tworzył słynny niegdyś kanał "Abstrahuje TV", po którym dzisiaj pozostały jedynie wspomnienia. Od tamtej pory sinusoidalnie prowadzi własny kanał na YouTube zatytułowany od swojego nazwiska, ale też gości u innych YouTuberów. No i najważniejsze - dorabia się na galach freak fightowych.

Jeden z niedawnych wywiadów Pasuta w podcaście pt. “Zgrzyt” odbił się tak szerokim echem, że trudno o jakiekolwiek pozytywne słowo. Chodzi o odcinek pt. “Czy Robert Pasut nienawidzi kobiet?”. Właśnie tam w skandaliczny sposób wypowiedział się o kobietach, antykoncepcji oraz współżycia. W jego mniemaniu to mogły być żarty, ale trudno to tak odebrać.

Tomasz Adamek wyrzucony z pokładu samolotu. Mateusz Borek przerwał milczenie

Obrzydliwe słowa Pasuta o kobietach w małżeństwie

Pasut może się “poszczycić” kolejnym zwycięstwem na gali FAME MMA, tym razem nad Rafałem "Takefunem" Górniakiem. Niedługo po pokazie w klatce poszedł na do Huberta Mściwujewskiego, prowadzącego kanał “MMA - bądź na bieżąco" i skorzystał z okazji, by po raz kolejny wyrazić swoje obrzydliwe poglądy na temat kobiet w małżeństwach. 

Przecież małżeństwo polega na tym, że kobieta daje du** facetowi, a on przynosi za to pieniądze do domu (…) On więcej zarabia od niej. W 80 proc. małżeństw myślę, że tak jest w Polsce, w 90 proc. nawet. Facet zarabia więcej, czyli ona mu daje du**, a on przynosi pieniądze do domu. Czy ona jest dzi**ą? - zastanawiał się z wyraźnym uśmieszkiem na twarzy.

Mściwujewski nie mogąc dowierzyć w to, co usłyszał, odpowiedział mu, że w dzisiejszych czasach mnóstwo kobiet pracuje i często piastuje dużo wyższe stanowiska od mężczyzn. Dodał, iż jeśli kobieta decyduje się na pozostanie w domu, by wychowywać dziecko, to również jest dla niej praca. Pasut próbował się jeszcze bardziej - choć nieumiejętnie - popisać przed ludźmi, bo odpowiedział.

 Okej, czyli jest dzi**ą.

ZOBACZ TEŻ: Słynna tenisistka oskarżona o kradzież. Ostatni mecz zagrała z Igą Świątek

Mama Roberta Pasuta: "Wstydzę się za ciebie"

Robert Pasut był bardzo dumny z tego, co powiedział, ponieważ niedługo po publikacji odcinka wypowiedział się w następujący sposób:

Nie żałuję niczego, nie żałuję, że tam poszedłem. (...) Ja jestem kozak. Jak z ludźmi nagrywam, to też mówię: "wyluzuj się, mów, co myślisz". I ja uważam, że to jest najlepsze.

Szybko doczekał się fali hejtu oraz odpowiedzi własnej mamy. Kobieta nie zamierzała owijać w bawełnę i krótko podsumowała słowa syna, za którego jest jej bardzo wstyd.

P*******z pod górkę, synuś. Słuchać się nie da. Wstydzę się za ciebie. Niedługo będą cię palcami wytykać, że jesteś stary zbok. Chłopie, co ty gadasz, ty się p********j w łeb

Tagi: freak fight