Sport.Goniec.pl > Tenis > Tak wygląda nowy partner Aryny Sabalenki. Przestała go ukrywać
Karol Osiński
Karol Osiński 20.05.2024 18:25

Tak wygląda nowy partner Aryny Sabalenki. Przestała go ukrywać

Aryna Sabalenka
Fot. Instagram/arynasabalenka

Plotki o nowym związku Aryny Sabalenki to już historia. Białorusinka oficjalnie przedstawiła światu swojego nowego partnera, którym jest brazylijski biznesmen Georgios Frangulis. Potwierdziły się zatem wcześniejsze doniesienia zagranicznych mediów o tym, że 26-latka spotyka się z… żonatym mężczyzną.

Aryna Sabalenka potwierdziła doniesienia o nowym partnerze

Już kilka tygodni temu zagraniczne media podały informację, że Aryna Sabalenka spotyka się ze starszym od siebie biznesmenem. Dotychczas nie znajdowało to potwierdzenia, a cała otoczka wobec jej życia prywatnego została obrzucona plotkami. Ponadto do sieci trafiło zdjęcie, jak po jednym z treningów mińszczanka całowała tajemniczego mężczyznę.

Na tym nie koniec, ponieważ ten sam człowiek pojawiał się na meczach Białorusinki zarówno w Madrycie, jak i Rzymie. W obu turniejach dotarła do finału i za każdym razem musiała uznać wyższość Igi Świątek.

Słynna tenisistka oskarżona o kradzież. Ostatni mecz zagrała z Igą Świątek

Aryna Sabalenka pokazała nowego partnera

Wiadomo już, że plotki o nowej miłości Aryny Sabalenki nie wzięły się znikąd. Największa rywalka światowej “jedynki” wybrała się niedawno na wyścig Formuły 1 w towarzystwie nowego partnera, Georgiosa Frangulisa, potwierdzając swój nowy związek.

Ponadto wcześniej para w towarzystwie znajomych wybrała się na kolację, z której zdjęcia również pojawiły się na profilu tenisistki. Na kilku z nich widać, jak mińszczanka trzyma swojego partnera za rękę i jest wyraźnie szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ: Historyczne zwycięstwo Magdaleny Fręch. Rywalka nie miała żadnych szans

Georgios Frangulis jest w trakcie rozwodu

Mimo oficjalnie potwierdzonego związku przez Arynę Sabalenkę, jej partner w dalszym ciągu pozostaje żonaty. Jakiś czas temu jego obecna żona, Beh Armentano poinformowała, że romans jej męża z Białorusinką trwa od jednego z tegorocznych turniejów w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że w chwili, w której światowa “dwójka” rozgrywała zawody w Miami, jej były partner, Konstantin Kołcow, który również przebywał w mieście, popełnił samobójstwo, wyskakując z hotelowego balkonu.