Sport.Goniec.pl > Tenis > Aż huczy od plotek ws. Sabalenki. Jej serce skradł żonaty mężczyzna? Są dowody
Karol Osiński
Karol Osiński 15.05.2024 20:32

Aż huczy od plotek ws. Sabalenki. Jej serce skradł żonaty mężczyzna? Są dowody

Aryna Sabalenka
Fot. Instagram/arynasabalenka

Ostatnie miesiące nie są łaskawe dla Aryny Sabalenki. Od chwili zwycięstwa w Australian Open druga rakieta rankingu WTA nie wygrała żadnego turnieju, a w finale Mutua Madrid Open odpadła w meczu z Igą Świątek. Ponadto jej były partner popełnił samobójstwo, co też odbiło się na jej dyspozycji. Białorusinka już miała znaleźć jego zastępstwo i to w żonatym mężczyźnie.

Aryna Sabalenka przeszła przez trudne chwile

Konstantin Kołcow, były hokeista NHL i reprezentant Białorusi w hokeju na lodzie, a prywatnie były partner Aryny Sabalenki zginął śmiercią samobójczą 18 marca 2024 roku w Miami. Jak poinformowała tamtejsza policja, mężczyzna wyskoczył przez okno i nie znaleziono dowodów na uczestnictwo przy tym osób trzecich.

Aryna Sabalenka nie zdecydowała się na publiczne skomentowanie tragedii, jednak wiadomo, że znajdowała się wówczas na Florydzie, a cztery dni później zagrała z Paulą Badosą, którą pokonała, jednak już w drugiej rundzie uległa Anhelinie Kalininie. O tej tragedii mówił cały sportowy świat, jednak 26-latka szybko znalazła ukojenie w cierpieniu.

Pilne wieści ws. Igi Świątek. Niemcy ogłosili to oficjalnie

Aryna Sabalenka ponownie zakochana?

Białoruskie media regularnie śledzą życie prywatne ich najlepszej tenisistki i postanowiły zwrócić uwagę na pewną kwestię, która miała pojawić się w życiu Aryny Sabalenki. Od dłuższego czasu pojawiają się plotki, że Białorusinka ma być w związku z brazylijskim biznesmenem - Georgiosem Frangulisem, z którym pojawiła się na turnieju w Madrycie.

Dziennik “Trybuna”, powołując się na kanał “Christian's Court” na YouTube, przekazał, że na jednym z treningów doszło do sytuacji, w której, jak cytują: “Mężczyzna bardzo podobny do Frangulisa podchodzi do białoruskiej tenisistki i całuje ją w usta”. W tym wszystkim jest jeden zgrzyt.

ZOBACZ TEŻ: Porażka polskiej reprezentacji, Niemcy triumfują. Kibice są rozżaleni, nie na to liczyli

Aryna Sabalenka spotyka się z żonatym mężczyzną?

Zagraniczne media przekazują, że Brazylijczyk, który rzekomo ma być nowym ukochanym Aryny Sabalenki, jest żonaty. Jego partnerką jest niejaka Beh Armentano, która strzeże swojej prywatności w mediach społecznościowych. Kobieta już jakiś czas temu miała poinformować męża o chęci rozwodu ze względu na ciągłe informacje o jego romanse z białoruską tenisistką.