Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Robert Lewandowski jest niepewny przyszłości. Użył zaskakujących słów
Karol Osiński
Karol Osiński 07.04.2024 15:49

Robert Lewandowski jest niepewny przyszłości. Użył zaskakujących słów

Robert Lewandowski
Fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Robert Lewandowski udzielił obszernego wywiadu, podczas którego wypowiedział się o przyszłości swojej kariery. Kapitan reprezentacji Polski nie jest w stanie stwierdzić, kiedy dobiegnie ona końca, jednak nie wyklucza potencjalnego kolejnego transferu. FC Barcelona może nie być jego ostatnim klubem.

Robert Lewandowski usatysfakcjonowany atmosferą w kadrze Polski

Minione zgrupowanie reprezentacji Polski można ocenić jak najbardziej pozytywnie. Robert Lewandowski i spółka wykonali zadanie i awansowali na Euro 2024, pokonując po drodze w barażach Estonię 5:1 i Walię 0:0 (5:4 pk.)

Kapitan Biało-Czerwonych udzielił wywiadu serwisowi “WP Sportowe Fakty”, podczas którego wyraził zadowolenie z atmosfery, jaka narodziła się w drużynie za kadencji Michała Probierza. Wierzy, że Polska ma szanse na wywalczenie punktów w fazie grupowej niemieckiego turnieju. 

Wierzę, że na tych mistrzostwach powalczymy o coś. Że zagramy dobre spotkania, zwyciężymy, zdobędziemy punkty. Oczywiście mamy trudną grupę, może najtrudniejszą w całym turnieju, ale jesteśmy silni wewnętrznie, mentalnie - stwierdził “Lewy”.

Nie żyje Franciszek Tokarski. 14-letni piłkarz w grudniu uległ poważnemu wypadkowi

Robert Lewandowski odejdzie z FC Barcelona?

W ostatnich tygodniach wiele mówi się o przyszłości klubowej Roberta Lewandowskiego. 35-latek z powodzeniem radzi sobie w barwach FC Barcelona, z którym dotarł do ćwierćfinału Ligi Mistrzów i zajmuje pozycję wicelidera La Liga. Mimo zapewnień, że pozostanie piłkarzem Blaugrany, to jego zdaniem zdarzyć się może wiele, ale skupia się na swojej pracy. 

To wszystko zależy… jak będę się czuł fizycznie, co mi serce będzie podpowiadało. Tyle jest tych rzeczy, o których jeszcze nie zacząłem myśleć, bo po prostu to nie jest jeszcze ten moment. Widzę ciągle na boisku, czy w treningach, że jest OK - dodał kapitan reprezentacji Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjne doniesienia ws. przyszłości Marka Papszuna. Ogromne zaskoczenie

Kiedy gra Robert Lewandowski?

Napastnik kontynuuje pracę w FC Barcelona. Najbliższe spotkanie podopieczni Xaviego rozegrają na wyjeździe przeciwko Paris Saint-Germain w ramach wspomnianego ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski jest w pełni zdrowy i jeśli w najbliższych dniach nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, możemy być pewni, że wystąpi w najbliższym meczu.

Spotkanie PSG - FC Barcelona odbędzie się w środę 10 kwietnia o godz. 21:00 czasu polskiego.

Źródło: WP Sportowe Fakty