Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Pudzianowski zobaczył stare nagranie i nie mógł się powstrzymać. Jego reakcja mówi wiele
Karol Osiński
Karol Osiński 16.04.2024 13:53

Pudzianowski zobaczył stare nagranie i nie mógł się powstrzymać. Jego reakcja mówi wiele

Mariusz Pudzianowski
Fot. TRICOLORS/East News; screen Instagram/pudzianofficial

Nie wszyscy pamiętają, że Mariusz Pudzianowski kilkanaście lat temu spróbował swoich sił w “Tańcu z gwiazdami”. Utytułowany strongman i zawodnik MMA udostępnił na Instagramie nagranie z jednego z odcinków, w zabawny sposób komentując swój ubiór. Fani nie mogli powstrzymać śmiechu.

Mariusz Pudzianowski rywalizował w "Tańcu z gwiazdami"

Mariusz Pudzianowski występował w “Tańcu z gwiazdami” jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem kariery jako zawodnik MMA. W 2008 roku razem z partnerką Magdaleną Soszyńską dotarł do finału programu, jednak nie udało im się zdobyć Kryształowej Kuli. Przegrali z parą Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

Po latach były najsilniejszy człowiek świata postanowił wrócić wspomnieniami do chwil z parkietu. Nieczęsto się zdarza, by udostępniał archiwalne nagrania na swoim Instagramie, jednak tym razem zrobił wyjątek. Ponownie pokazał, że ma do siebie nie byle jaki dystans.

Nie żyje legendarny piłkarz, sięgnął po mistrzostwo świata. Druzgocące wieści

"Pudzian" wyśmiał swój strój

Mariusz Pudzianowski udostępnił krótkie nagranie z finału 7. edycji programu, gdzie był przebrany za… Shreka. Zatańczył wówczas freestyle do muzyki ze słynnego filmu animowanego. Do wideo zamieścił opis, wyraźnie sugerujący, że dobrze się bawił, oglądając je.

No i te rajtuzy. Kocham

Fantazja ponosiła czasami I rajtuzy koszmar. Gruby Pudzian 140kg na parkiecie

Również fani nie zostali obojętni na publikację byłego strongmana. W komentarzach zamieścili wiele zabawnych opinii o stroju “Pudziana”.

O rety 'Pudzian' Shrek

Mario umie we wszystko, człowiek orkiestra

To był naprawdę dobry taniec

ZOBACZ TEŻ: Złe wieści dla Barcelony przed rewanżem z PSG. Trener zapowiedział odwet

Mariusz Pudzianowski zakończy sportową karierę?

O zakończeniu kariery sportowej przez Mariusza Pudzianowskiego robi się coraz głośniej. Po porażce z Arturem Szpilką na KSW XTB 2 Collosseum przyznał, że jeszcze chce pokazać, że potrafi zwyciężyć w klatce, jednak niewiele wskazuje na to, by ta przygoda potrwała długo.

Jeszcze raz, może dwa wyjdę i dostarczę wam emocji. Zawodowy sport jest dla młodych, a nie dla ludzi, którzy mają prawie 47 lat na karku. Czas udać się na sportową emeryturę

Kilka dni po tej wypowiedzi zapowiedział, że jeszcze ma zapał do sportu, jednak nadchodzi moment, w którym będzie musiał powiedzieć “pas".