Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Ewa Bilan-Stoch ryzykuje życiem, kibice nie mieli pojęcia. Kamil Stoch zabrał głos
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.05.2023 12:16

Ewa Bilan-Stoch ryzykuje życiem, kibice nie mieli pojęcia. Kamil Stoch zabrał głos

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
EAST NEWS

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch przez jakiś czas nie będą raczyć fanów wspólnymi romantycznymi kadrami na Instagramie. W mediach społecznościowych żony skoczka w zamian pojawią się kadry z niebezpiecznej wyprawy na pochłonięte wojną ziemie ukraińskie, na których niesie pomoc. Co na temat ryzykownej inicjatywy ukochanej sądzi Kamil Stoch?

Żona Kamila Stocha i pomocy dla Ukrainy

Ewa Bilan-Stoch już na początku wojny Ukrainy z Rosją angażowała się w akcje charytatywne mające wspomóc walczących z rosyjskim agresorem. W trakcie narciarskiego sezonu przebywała w domu i kibicowała mężowi, jednak teraz postanowiła wziąć udział w kolejnym projekcie. 

- Wydaje mi się, że na początku Polacy tłumnie ruszyli do pomocy, ale z czasem przeszli nad tym wszystkim do porządku dziennego. I to jest zrozumiałe. Od czasu do czasu dobrze jest jednak uświadomić nasze społeczeństwo, że wciąż można zrobić coś dobrego - na łamach portalu Interia Sport zapowiedziała żona Kamila Stocha. 

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Ujawnił imiona dziecka

Ewa Bilan-Stoch udałą się na ryzykowną misję na Ukrainę

Ewa Bilan-Stoch szybko przeszła od słów do czynów. Postanowiła bowiem dołączyć do męskiej drużyny Mateusza Wodzińskiego  i wraz z grupą wolontariuszy wesprzeć ukraińskich żołnierzy na froncie.

Ewa Bilan-Stoch z grupą śmiałków wyjechała na Ukrainę, gdzie zajmuje się kupnem wszelkich produktów potrzebnych na froncie oraz masowym skupem samochodów terenowych. Żona Kamila Srocha co jakiś czas zamieszcza relacje zza wschodniej granicy. - Obiekty w lustrze są bliżej, niż się wydaje -napisała na Instagramie, pozując w kawałku rozbitego lustra. 

Kamil Stoch zdradził, co sądzi o wyjeździe żony na Ukrainę

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch tworzą małżeństwo, które w mediach było przedstawiane jako sielankowe. Ostatnio na tym doskonałym wizerunku zaczęły pojawiać się rysy, jednak skoczek szybko zdementował te niepokojące doniesienia i kolejny raz dowiódł wielkiemu uczuciu, jakim obdarzył swoją wybrankę. 

Jakie zdanie ma na temat ostatniego wyjazdu swojej żony, która podjęła się pomocy żołnierzom, ryzykując własnym życiem? Okazuje się, że Kamil Stoch patrzy na to zdroworozsądkowo i ceni małżonkę za odwagę i chęć niesienia pomocy potrzebującym nawet kosztem własnej wygody. 

- Jesteś opanowana i zdyscyplinowana, poradzisz sobie w ekstremalnych sytuacjach, jesteś świetnym kierowcą i najdłużej z nich wszystkich wytrzymasz bez jedzenia - przytaczała słowa męża Ewa Bilan-Stoch na Instagramie. Czy jej niebezpieczna misja wyjdzie młodemu małżeństwu na dobre?

Źródło: Interia Sport