Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Adam Małysz wydał fortunę na wakacje. Tyle płaci za hotel
Karol Osiński
Karol Osiński 22.05.2024 20:49

Adam Małysz wydał fortunę na wakacje. Tyle płaci za hotel

Izabela i Adam Małyszowie
Fot. Instagram/izamalysz

Adam Małysz wraz z małżonką udał się na zasłużony urlop. Para wypoczywa na greckiej wyspie Rodos, z której regularnie zasypuje fanów zdjęciami i nagraniami. Za miejsce pobytu wybrali luksusowy hotel, w którym koszt noclegu przerasta możliwości wielu Polaków.

Adam i Iza Małyszowie wybrali się na rajskie wakacje

Izabela Małysz uwielbia chwalić się na Instagramie zdjęciami oraz nagraniami z podróży, na które wybiera się wraz z mężem i znajomymi. Na jej profilu znajdziemy fotki m.in. z wycieczek do Austrii, Włoch, czy Chorwacji. W tym roku Małyszowie wybrali Grecję i na pewno nie żałują. Oboje zdążyli zamieścić już zdjęcia, a prezes PZN dał do zrozumienia, że długo wyczekiwał tego urlopu.

W końcu chwila relaksu. Ostatnio jestem non stop na wysokich obrotach i czekałem na odrobinę wytchnienia - napisał Adam Małysz.

Spięcie na konferencji Igi Świątek, Polka nie wytrzymała. Jej reakcja mówi wszystko

Małyszowie wybrali bardzo drogi hotel

Małyszowie zdecydowali się na wykupienie noclegów w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu Mayia Exclusive Resort & Spa. W opisie obiektu można przeczytać, że należy on do kategorii “tylko dla dorosłych”, co oznacza, że unikną pobytu rodzin z dziećmi. To tylko potwierdza, jak bardzo zależało im na odpoczynku.

Co istotne, pobyt w tym resorcie nie należy do tanich. Zgodnie z cenami podanymi w serwisie booking.com cena za dobę w pokoju dwuosobowym zaczyna się od 2 tys. zł. Nie wiadomo jednak, na jaki wariant zdecydowali się Małyszowie, ponieważ istnieją znacznie droższe opcje. Za niektóre luksusowe warianty należy zapłacić nawet 4800 zł za dobę.

ZOBACZ TEŻ: Nagrali Arynę Sabalenkę z partnerem i wywołali szum. To tylko podsyciło doniesienia

Izabela Małysz chwali się rajskimi zdjęciami z wakacji

Izabela Małysz zamieściła kilka zdjęć, na których przedstawiła, jak spędza czas w towarzystwie męża. Do jednego z nich dodała bardzo wymowny opis, sugerujący, jak bardzo jest szczęśliwa u jego boku.

Pamiętaj, że Twoja podróż do szczęścia nie będzie łatwą drogą. Mogę Cię jednak zapewnić, że widoki będą zapierały dech w piersiach i motywowały, by iść naprzód po więcej - czytamy.

Ponadto Adam Małysz z ukochaną zwiedzili już okolice miejsca pobytu oraz wybrali się na przejażdżkę jachtem. Tylko pozazdrościć!

Izabela i Adam MałyszowieIzabela i Adam Małyszowie

Tagi: Adam Małysz