Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Robert Lewandowski zwrócił się do swojej mamy. Miał ważny powód
Karol Osiński
Karol Osiński 22.05.2024 17:40

Robert Lewandowski zwrócił się do swojej mamy. Miał ważny powód

Robert Lewandowski
Fot. GEOFF CADDICK/AFP/East News

Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał wielkiego przywiązania do swojej mamy Iwony Lewandowskiej. To ona miała ogromny wpływ na rozwój jego kariery, dlatego dba, by niczego jej nie brakowało. Teraz zwrócił się do niej publicznie. Miał stosowne powody.

Robert Lewandowski zostaje w FC Barcelonie

Mimo spekulacji o możliwym odejściu Roberta Lewandowskiego z FC Barcelony, jest już jasne, że Polak nigdzie się nie wybiera. W wywiadzie dla “Mundo Deportivo” zapowiedział, że skupia się wyłącznie na grze dla Dumy Katalonii i chce pomóc jej w zdobywaniu mnóstwa trofeów.

Chcę wygrywać z tym klubem, jakim jest FC Barcelona, wiele tytułów. Wierzę, że w najbliższym sezonie możemy zagrać mocniej, zdobywając trofea. Wierzę, że w przyszłym sezonie możemy triumfować. Z głębi serca chcę dać możliwie jak najwięcej naszej drużynie oraz klubowi - mówił kapitan reprezentacji Polski.

Przedstawili kulisy życia Igi Świątek. Nie wszystko układa się kolorowo, jest nagranie

Robert Lewandowski zwrócił się do swojej mamy

35-letni snajper wielokrotnie podkreślał, że najważniejszą kobietą w jego życiu od początku była jego mama. Po śmierci męża Iwona Lewandowska starała się zrobić wszystko, by jej synowi niczego nie zabrakło, a dziś cieszy się z oglądania go w koszulce jednego z największych klubów świata oraz szczęśliwą rodziną. Ponadto sama znalazła mężczyznę, u boku którego czuje się szczęśliwa.

22 maja to dzień wyjątkowy dla rodziny Lewandowskich, ponieważ mama Roberta obchodzi urodziny! Z tej okazji kapitan reprezentacji Polski zamieścił ich wspólne zdjęcie na Instagramie, dodając opis, w którym złożył jej najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

Mamo, z okazji Twoich urodzin chciałbym Ci z całego serca podziękować za wszystkie lata wsparcia i miłości. Dziękuję, że zawsze wierzysz we mnie i jesteś przy mnie. Życzę Ci mnóstwo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto lat, Mamo - napisał Robert Lewandowski. 

ZOBACZ TEŻ: Spięcie na konferencji Igi Świątek, Polka nie wytrzymała. Jej reakcja mówi wszystko

Anna Lewandowska nie zapomniała o urodzinach teściowej

Również Anna Lewandowska nie została obojętna wobec święta swojej teściowej. Mimo przebywania na swoim obozie sportowym, znalazła czas, by opublikować ich wspólne zdjęcie na InstaStories i dorzucić do niego kilka słów.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej teściowej! - napisała sportsmenka, dodając do tego kilka emotikonek.

Anna i Iwona Lewandowskie