Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Rzeźniczak upokorzony tuż przed walką, nie mieli dla niego litości. Tego się nie spodziewał
Filip Wilkiewicz
Filip Wilkiewicz 22.05.2024 12:21

Rzeźniczak upokorzony tuż przed walką, nie mieli dla niego litości. Tego się nie spodziewał

Jakub Rzeźniczak
Fot. Screen YouTube/CLOUTMMA

Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w sportach walki na gali CLOUT MMA 5 i szykuje się do swojego pojedynku z “Szalonym Reporterem”. Były piłkarz reprezentacji Polski i Legii Warszawa wziął udział w konferencji prasowej promującej to wydarzenie i szybko się przekonał, na czym polega świat freak fightów. Rzeźniczak padł ofiarą bezlitosnych pytań ze strony innych zawodników i musiał bronić swojego wizerunku w ostrej wymianie zdań.

Nerwowa atmosfera na konferencji

We wtorkowy wieczór odbyła się oficjalna konferencja prasowa organizacji CLOUT MMA, na której promowano nadchodzącą galę. W spotkaniu z mediami wzięli udział zawodnicy znajdujący się na karcie walk w tym m.in. Jakub Rzeźniczak i Tomasz “Szalony Reporter” Matysik.

Influencer szybko wziął sprawy w swoje ręce i w trakcie konferencji próbował wyprowadzić swojego przeciwnika z równowagi. “Szalony Reporter” zaczepił Rzeźniczaka i nawiązał do kontrowersji z udziałem byłej partnerki piłkarza.

Ja go chciałem tylko zapytać, czy mnie też zdradzi na dwa dni przed walką i np. zawalczy z kimś innym. Bo raz już nie czekał na narodziny dziecka, tylko poszedł do kochanki. Dlatego chciałbym zapytać, czy doczeka do walki - prowokował "Szalony Reporter"

Rozenek-Majdan zdradziła całą prawdę o obozach Lewandowskiej. Została przez nią ukarana

Ostry atak słowny ze strony Marianny Schreiber

Rzeźniczak nie dał się sprowokować i stwierdził, że oskarżenia ze strony Matysika mijają się z prawdą. Wtedy do akcji wkroczyła Marianna Schreiber, która od dłuższego czasu czekała na bezpośrednią konfrontację z byłym piłkarzem. Kilka tygodni temu Schreiber ostro skrytykowała Rzeźniczaka za jego występ w programie “Dzień dobry TVN”, gdzie wyznał, że nie ma kontaktu ze swoją córką z poprzedniego związku.

Marianna Schreiber poruszyła ten temat w trakcie wtorkowej konferencji prasowej i zaatakowała słownie Rzeźniczaka, pytając go: " Jakubie, jak to jest być takim chu..., to znaczy kiepskim ojcem? Czy przeprosiłeś już matkę swojego dziecka, przeprosiłeś publicznie? Były reprezentant Polski nie chciał odpowiadać na te zaczepki i stwierdził, że wielokrotnie adresował już całą sytuację i wszyscy znają jego zdanie w tej kwestii. Schreiber nie odpuściła i kierowała kolejne mocne słowa w stronę 37-latka.

Ja bym bardzo chciała wygrać z Wiktorią Jaroniewską, ale jeszcze większym sukcesem będzie dla mnie, jeśli Jakub przeprosi teraz przed całą Polską, że matkę swojego dziecka publicznie nazwał prostytutką, a dziecka się wyparł i powiedział, że go nie chce - nie dawała za wygraną Schreiber

ZOBACZ TAKŻE: Wielkie nazwiska na gali CLOUT MMA. Poznaliśmy pełną kartę walk

Walka z udziałem Jakuba Rzeźniczaka

Rzeźniczak zachował zimną krew do samego końca konferencji i podtrzymywał swoje odpowiedzi, nie dając się sprowokować i wyprowadzić z równowagi. Spotkanie zakończyło się oficjalnym face to face, a zawodnicy mogli skupić się na treningach do gali, która odbędzie się już za kilkanaście dni.

CLOUT MMA 5 odbędzie się 8 czerwca w Katowickim Spodku, a jedną z głównych atrakcji tego wieczoru będzie walka Rzeźniczaka z Tomaszem “Szalonym Reporterem” Matysikiem. Hitowe starcie odbędzie się w formule MMA, a dla Rzeźniczaka będzie to debiut w sztukach walki.