Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Rozenek-Majdan zdradziła całą prawdę o obozach Lewandowskiej. Została przez nią ukarana
Karol Osiński
Karol Osiński 21.05.2024 20:22

Rozenek-Majdan zdradziła całą prawdę o obozach Lewandowskiej. Została przez nią ukarana

Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska
Fot. Pawel Wodzynski/East News; Instagram/annalewandowska

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wielką entuzjastką obozów treningowych organizowanych przez Annę Lewandowską. Celebrytka wybrała się do Dojo Stara Wieś, gdzie odbywa się tegoroczna edycja i przekazała fanom, co dokładnie ją tam spotyka. Mimo dużej popularności żona Radosława Majdana nie może liczyć na taryfę ulgową. Już została ukarana przez sportsmenkę.

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjechała na obóz sportowy Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan na poważnie przeniknęła w świat sportu i zdrowego trybu życia. Od dłuższego czasu regularnie publikuje w mediach społecznościowych swój plan dbania o sylwetkę oraz wchodzi w interakcję z fanami, udzielając im różnych rad w dążeniu do sukcesu.

W nieustępliwości wspiera ją rodzina oraz sama Anna Lewandowska, która chętnie zaprasza ją na swoje obozy sportowe. Żona Radosława Majdana po raz kolejny wyjechała, by ćwiczyć razem z najpopularniejszą WAG Polski, a jeszcze w ubiegłym roku opowiedziała, jaka panuje tam atmosfera.

To jest takie miejsce, które łączy bardzo wiele kobiet. Kobiet, które przyjechały po to, aby zrobić coś dla siebie, które są bardzo wzmacniające i wspierające siebie nawzajem. Przejście przez ten obóz jest trudne, bo sam obóz jest trudny. Już samo przeżycie tego razem, łączy cię w pewnego rodzaju społeczność - mówiła w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Tajemniczy wpis Igi Świątek. Rozpoczęła poszukiwania partnera

To się dzieje na obozach Anny Lewandowskiej

Dojo Stara Wieś już zawsze będzie kojarzyć się Małgorzacie Rozenek-Majdan z porządnym wysiłkiem fizycznym. Anna Lewandowska nie stosuje wobec niej taryfy ulgowej i jak każda uczestniczka, musi porządnie pracować, wylewając przy tym siódme poty. Na profilu żony byłego bramkarza reprezentacji Polski znajdziemy mnóstwo nagrań oraz zdjęć z “Camp by Ann”. Na InstaStories opowiedziała, co tam się dzieje.

No i kolejny dzień obozu się rozpoczyna. Idziemy na bieganie, tzw. poranny rozruch. Szczęśliwe, wygląda na to, że chyba lekko spóźnione. Chyba musimy lekko podbiec dziewczyny - mówiła.

Małgorzata Rozenek-Majdan

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Adamek wyrzucony z samolotu do USA. Straż Graniczna zdradziła całą prawdę

Anna Lewandowska ukarała Małgorzatę Rozenek-Majdan

Rygor, jaki panuje na obozach sportowych Anny Lewandowskiej dotyka każdą uczestniczkę. Małgorzata Rozenek-Majdan przekonała się o tym na własnej skórze po tym, jak minimalnie spóźniła się na poranny jogging i musiała odbyć karną sesję.

Już zaliczyłyśmy pierwsze karne burpees, bo się spóźniłyśmy 30 sekund - przekazała.

Małgorzata Rozenek-Majdan