Sport.Goniec.pl > Tenis > Tajemniczy wpis Igi Świątek. Rozpoczęła poszukiwania partnera
Karol Osiński
Karol Osiński 21.05.2024 18:27

Tajemniczy wpis Igi Świątek. Rozpoczęła poszukiwania partnera

Iga Świątek
Fot. Instagram/iga.swiatek

Iga Świątek zamieściła na InstaStories zdjęcie, do którego dodała zaskakujący opis. Najlepsza tenisistka świata przekazała, że znajduje się już w Paryżu, gdzie wkrótce rozpocznie walkę o czwarty tytuł French Open w swojej karierze. Jednocześnie rozpoczęła poszukiwania partnera do gry podwójnej, jednak może to mieć również inny przekaz.

Iga Świątek przygotowuje się do Rolanda Garrosa

Iga Świątek ma patent na rozgrywki Wielkiego Szlema w Paryżu. Najlepsza tenisistka świata wygrywała już trzykrotnie słynnego Rolanda Garrosa i w bieżącym sezonie jest niekwestionowanym numerem jeden do sięgnięcia po kolejny tytuł. Potwierdziła to zwycięstwem w dwóch turniejach z rzędu - w Madrycie i Rzymie, dwukrotnie pokonując w finale światową “dwójkę”, czyli Arynę Sabalenkę

Dzięki doskonałemu dorobkowi punktowemu i ponad 3 tys. punktowej przewadze nad Białorusinką w rankingu WTA, Polka może poświęcić najbliższe dni na odpoczynek oraz indywidualne przygotowania do wielkoszlemowych zawodów, które rozpoczynają się 26 maja i potrwają do 6 czerwca.

Tomasz Adamek wyrzucony z samolotu do USA. Straż Graniczna zdradziła całą prawdę

Iga Świątek szuka partnera do gry podwójnej

Najlepsza tenisistka świata pochwaliła się w mediach społecznościowych, że dotarła już do Paryża i zamieściła zdjęcie, do którego dorzuciła opis, informujący, iż poszukuje partnera do gry podwójnej.

Cześć Paryż. Szukam partnera do gry podwójnej. Kto jest w mieście? - napisała.

Iga Świątek

Co ciekawe, Polka po raz ostatni wystąpiła w turnieju deblowym Wielkiego Szlema trzy lata temu. Właśnie podczas Rolanda Garrosa dotarła do finału w parze z Amerykanką Bethanie Mattek-Sands.

ZOBACZ TEŻ: Żona Bartosza Kurka pływa w luksusach. Cena jej stylizacji przyprawia o ból głowy

Wpis Igi Świątek ma inny przekaz?

Fakt, Iga Świątek zamieściła wpis, będąc w Paryżu tuż przed French Open, jednak to nie na ten turniej może poszukiwać partnera do debla. Może to dotyczyć nadchodzących igrzysk olimpijskich w stolicy Francji, które będą rozgrywane na kortach Rolanda Garrosa i rywalizacji mieszanej. 

Jeżeli okaże się to prawdą, Polka będzie miała zatem okazję do poprawy wyniku z igrzysk w Tokio, gdzie odpadła w już w drugim meczu, tworząc duet z Łukaszem Kubotem. Wiele wskazuje na to, że w tym roku zagra w duecie z Hubertem Hurkaczem lub Janem Zielińskim.