Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Żona Bartosza Kurka pływa w luksusach. Cena jej stylizacji przyprawia o ból głowy
Karol Osiński
Karol Osiński 21.05.2024 16:16

Żona Bartosza Kurka pływa w luksusach. Cena jej stylizacji przyprawia o ból głowy

Anna i Bartosz Kurkowie
Fot. Instagram/grejmanka

Anna Kurek wielokrotnie przyciągała uwagę odbiorców na Instagramie zjawiskowymi zdjęciami w pięknych stylizacjach. Teraz nie było inaczej, jednak uwagę zwraca przede wszystkim torebka, której wartość jest ogromna. A cała stylizacja? Wydała na nią krocie.

Anna Kurek zyskuje popularność w mediach społecznościowych

Anna Kurek regularnie i konsekwentnie prowadzi swoją karierę w social mediach, dzięki czemu zebrała na Instagramie już ponad 114 tys. obserwujących. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo zdjęć z egzotycznych podróży oraz przedstawiających krajobraz Japonii, w której wraz z mężem, Bartoszem Kurkiem mieszkali przez kilka lat.

Żona jednego z najpopularniejszych siatkarzy w Polsce chętnie i często dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym, jak na prawdziwą influencerkę przystało. Tym razem postanowiła przyciągnąć uwagę swoją wyjątkową stylizacją.

Najnowsze informacje w sprawie "afery samolotowej" Tomasza Adamka. "Góral" przedstawił kolejne fakty

Żona Bartosza Kurka w drogiej stylizacji

Opublikowała zdjęcie, na którym wyleguje się na łóżku, lecz w naprawdę drogiej stylizacji. Na nogach ma baleriny warte niespełna 3 tys. zł., jednak to jeszcze nic. Tuż obok leży torebka z firmy Chanel, której wartość wynosi 28 tys. zł. Do tego wszystkiego dochodzi piękna i obcisła, czarna sukienka oraz cudowny bukiet kwiatów.

ZOBACZ TEŻ: Jeremy Sochan nie zostawił złudzeń, chodzi o grę dla Polski. Ważne słowa

Internauci zachwyceni outfitem Anny Kurek

Sekcja komentarzy jak zwykle nie zawiodła. Widać, że stylizacja żony siatkarza zrobiła na internautach duże wrażenie, o czym świadczą ich opinie. Pojawiło się nawet porównanie do żony… Justina Biebera.

Strasznie podobają mi się te buty;

Kto też pomyślał, że to Hailey Bieber? Serio ślicznie;

Piękna - czytamy.

A wy co sądzicie o stylizacji Anny Kurek?